Ceny ORLANDA

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
dark425
Příspěvky: 25
Registrován: sob srp 06, 2011 12:32
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od dark425 »

Zdravím všechny :)
Mám dotaz k cenám a výbavě MY11 a MY12... v květnu 2011 jsem si objednal Orlando v LTZ a naftě s dodací dobou pravděpodobně až listopad 2011 :( Všiml jsem si ale, že se již importují zejména MY2012, jak to tedy bude v tomto případě, bude se ještě vyrávět model letošního roku? O cenu takovou starost nemám, ta by měla vycházet ze smlouvy... pokud se nemylím :D
Díky za jakoukoli odpověď :D
Reklama
 

Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Pivson »

dark425 píše:Zdravím všechny :)
Mám dotaz k cenám a výbavě MY11 a MY12... v květnu 2011 jsem si objednal Orlando v LTZ a naftě s dodací dobou pravděpodobně až listopad 2011 :( Všiml jsem si ale, že se již importují zejména MY2012, jak to tedy bude v tomto případě, bude se ještě vyrávět model letošního roku? O cenu takovou starost nemám, ta by měla vycházet ze smlouvy... pokud se nemylím :D
Díky za jakoukoli odpověď :D
Na 100% dostaneš model MY12
dark425
Příspěvky: 25
Registrován: sob srp 06, 2011 12:32
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od dark425 »

Díky za odpověď :PP:
Jinak se mi zdá, že k termínům dodání naftových verzí je čím dál méně informací. Dokonce si už začínám pohrávat s myšlenkou, že vezmu benzín :?
Uživatelský avatar
mozek_x
Příspěvky: 26
Registrován: ned čer 19, 2011 22:30
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od mozek_x »

dark425 píše:Díky za odpověď :PP:
Jinak se mi zdá, že k termínům dodání naftových verzí je čím dál méně informací. Dokonce si už začínám pohrávat s myšlenkou, že vezmu benzín :?

Ahoj,
tak já jsem to už udělal. Dnes jsem si odvezl od Srby benzíňáka a jsem spokojený. Sice to není taková raketa, ale jezdí hezky a příjemně táhne a to ho zajíždím :) . S tím co nalítám a kde jezdím, jsem možná ve finále udělal lépe než brát diesla ( cena je o hodně nižší a ani za cca 7 let se mi to nevrátí, a to nemluvím o tom filtru pevných částič) . Opravdu moc jsem ho chtěl, hlavně potom, co jsem se v něm svezl. Ale čekat ještě další půlrok, ne-li déle ( čekal jsem od 10.3.2011 ) už jsem fakt nechtěl. U jiného dealera jsem se dozvěděl, že dodací lhůta na nafťáky je první, spíše druhý kvartál v roce 2012.

Nevím kolik za rok a po jakých cestách nalítáš, ale benzín opravdu není špatný. Dnes jsem najel prvních 67km a spotřebu mám 9,3l a jde to pořád dolů.
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ s navi, bílá olympic
Peugeot 307 1.6 16V (109k) Break
Volkswagen Vento 1.9D
Škoda Felicia 1.3 50kW
Škoda Forman 1.3L
dark425
Příspěvky: 25
Registrován: sob srp 06, 2011 12:32
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od dark425 »

Tak to mě asi omejou, II. kvartál 2012 :? Ročně najedu tak 30 tis., zbytek po Praze. Poprvé v životě jsem si chtěl dopřát nafťáka, auto se mi líbí, ale je fakt, že okolí si ze mě už začíná dělat srandu, že jsem si žádný auto neobjednal a jenom se chlubím :D Těžko jim vysvětlovat, jaká je realita :D
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Pivson »

dark425 píše:Tak to mě asi omejou, II. kvartál 2012 :? Ročně najedu tak 30 tis., zbytek po Praze. Poprvé v životě jsem si chtěl dopřát nafťáka, auto se mi líbí, ale je fakt, že okolí si ze mě už začíná dělat srandu, že jsem si žádný auto neobjednal a jenom se chlubím :D Těžko jim vysvětlovat, jaká je realita :D
Opravdu nikdo zatím neví kdy nafty budou, neví to ani zastoupení pro ČR
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od milosh »

A kde je chyba? Ze je nestihaj vyrabet diky vysoke poptavce nebo neco jinyho? Chapu ze do tak velkyho a tezky auta se ta nafta hodi, ale priznejme si u novyho auta to je dost penez navic a moc lidi co maj takovy rodinny auto asi 30t a vic rocne nenajedou ne? Aby se to vyplatilo.

Osobne bych sel do benzinu i za cenu vyssi spotreby.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Pivson »

milosh píše:A kde je chyba? Ze je nestihaj vyrabet diky vysoke poptavce nebo neco jinyho? Chapu ze do tak velkyho a tezky auta se ta nafta hodi, ale priznejme si u novyho auta to je dost penez navic a moc lidi co maj takovy rodinny auto asi 30t a vic rocne nenajedou ne? Aby se to vyplatilo.

Osobne bych sel do benzinu i za cenu vyssi spotreby.
Vůbec se přesně neví kde je chyba.
Hovoří se o japonsku, prostě nejsou prej řídící jednotky a vstřiky.
Japonsko pořád nevýrábí prej nemaj lidi a energie.
Ale jak je to přesně a zda to tak opravdu je nikdo neví :-(
A hlavně nikdo neví kdy se bude vyrábět.
Každopádně v září určitě nebude vyroben ani jeden naftovej motor, to je jasné.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od ladinek »

je fakt ,že to Orlando je pro mě nejhezčí Chevi,když projede kolem mě /není jich ale moc/ tak se vždycky podívám,je krásnej a v BS autu měli nějaký Orlando XXL nevím co to je ,ale bylo taky krásný -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
dark425
Příspěvky: 25
Registrován: sob srp 06, 2011 12:32
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od dark425 »

Tak tady už jen zbýva přát si, aby platilo: kdo si počká, ten se dočká :) Chápu, že za problém s dodací dobou nemůžou prodejci a navíc, dostat auto uprostřed zimy není právě nejlepší čas na zajíždění. Takže vlastně ten II. kvartál není vůbec k zahození :D
Sorry, že to tak zlehčuji, ale snažím se to vnímat z té pozitivnější stránky :PP:
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od naky »

taky jsem jeden z cekatelu, a to cekani teda nic moc.
snazim se to brat pozitiovne jak to jen jde, ale obcas me to zamrzi, protoze auto by se uz dost hodilo...
kdyby aspon clovek vedel, ze to bude treba za 4 meisice, tak pri tom cekani je videt aspon nejaky konec a je na co se tesit..
takhle to je jak cekani do nekonecna, nikdo nevi nic a jestli nekdo v Chevim vi, tak to nepovi.. vim ze to maji tak vsichni s naftou.
zkratka uz aby ty naftaci zacli proudit z tovarny.. :o)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
Olina
Příspěvky: 27
Registrován: čtv srp 11, 2011 13:21
Bydliště: skoro Brno

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Olina »

tak teď jsem si zkusmo hodila na sbazaru vyhledat orlando v naftě ... jsou tam 4 ... najednou se nějak vynořili, když jsem ho kupovala já, tak jedno tady v Brně a jinak ani ťuk ...
Chevrolet Orlando LT+ 2,0 VCDi (163 íhahá) ... smoke grey
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Jožan »

Klasika:pro američany zase něco navíc: http://www.auto-types.com/autonews/chev ... -7476.html
Jsou to snad nějaký polobozi nebo co...
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od milosh »

Jozane, nejsou, ale jejich trh je trosku nekolikanasobne vyssi -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Jožan »

Jasně,ale my jako Velká Evropa,jsme taky docela početný.A tohodle hezouna kdyby mrskli do evropy při stejné ceně,tak by to prodejci jiných značek mohli zrovna zabalit...
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“