srovnání cen oprav

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
emil
Příspěvky: 66
Registrován: pon kvě 16, 2011 20:41

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od emil »

Tak blatnik stojí148eur original v predajni CHEVROLET na Bottovej 7 v Ba na moju zľavu 123eur.A na záruku na Kiu čo mám som sa vybodol po druhej servisnej prehliadke prva bola cca6000 a druhá 8500 ešte v korunách -P Tu je číslo na toho chalana čo oravuje niektore veci bez lakovania 0915 950 556 treba sa na mňa odvolať a je to.
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od Iacobus »

Vďaka za kontakt, keď budem mať cestu okolo, tak ten blatník skúsim poliečiť.
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od shindys »

pro srovnání ceny servisek v Mexiku :lol: (platí pro benzín 1,8):
Kilometraje Precio mantenimiento básico
15,000 $ 1,769.00* x 1,39 = 2.500,- Kč
30,000 $ 2,159.00* x 1,39 = 3.000,- Kč
45,000 $ 1,769.00* x 1,39 = 2.500,- Kč
60,000 $ 2,159.00* x 1,39 = 3.000,- Kč
($ není americký dolar, ale mexické peso 1 MXN = 1,39 Kč)

je to včetně Aceite SINTETICO DEXOS 5W30.

zdroj:
http://www.chevrolet.com.mx/content_dat ... iento.html
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od Kjub »

Ideme do Mexica! :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od honza72 »

Hele Kjube, tak se domluvíme, nalodíme více našich miláčků a ještě budeme mít množstevní slevu... :lol:
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od shindys »

2. serviska 30.000 km - Auto Horečka Kunín: 6169 Kč.
nespokojenost:
1) cena oleje 420 Kč za 1 litr, olej se dá i s poštovným koupit za 130 Kč / l, p. Horečka tvrdí, že za 130 Kč jej nesežene a že jako člověk, který podniká, si nějakou marži dát musí
2) doba servisky - p. Horečka si naúčtoval 3,5 hodiny (co tak dlouho na autě dělali?-mj. se s ním projížděli - údajně je to nutné po výměně brzdovky - na tachometru přibylo 9 km), auto měli u sebe 3,5 hodiny, to ano, ale dělali i záruční opravu - výměnu spínače kufru, a tu 0,5 hodinu nafakturovali chevroletu - čili mají ji zaplacenou 2x
3) cena mech. práce - p. Horečka na svých www stránkách uvádí cenu 350 Kč bez DPH, fakturuje ale 400 Kč/hod bez DPH
4) hlavně ale platí to, že p. Horečka Vám cenu dopředu neřekne, přestože jsem u něj byl 14 dní objednaný, nebyl schopen si za těch 14 dní udělat rozpočet, který by mi předal, když jsem k němu s autem přijel. Na dotaz, kolik to bude stát, říkal že neví, že to bude drahé, že tak 5,5 tisíce, že určitě víc jak 5 tisíc. Skutečnost - 6169 Kč.
Jen pro srovnání - cena druhé servisky na stejného cruze v Německu 160 Eur, u pana Horečky 250 Eur.

Vím, že p. Horečka mě možná podojil míň než by mě podojily některé jiné servisy(p. Horečka tvrdil, že jinde by mě natáhli víc), ale to nemůže být omluva. Nechápu princip tohoto podnikání, přece kdyby měli o zákazníka zájem, tak mu nabídnou služby za rozumnou cenu a ten zákazník se k nim vrátí. Takto je vidět, že k nim nikdo nejezdí, takže když už někdo přijede, je třeba ho podojit. Mrzí mě, že už NIKDY služeb tohoto autorizovaného servisu, který mám nejblíž ke svému bydlišti, nevyužiju. Asi bych si musel připadat jako blázen.
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od hladolef »

Tak to uz je vrchol,aby aby pri vymene brzdove kapaliny,museli projizdet auto.Hanzy minule rikal,ze to delaj mechanici,a pan H...onicem nevi.
Pokud..neumi dpredu rict kolik to bude stat,tak je to stejny zlodej,jako ostatni.
A tech devet kilometru,to si udelali,vylet!!!

EDIT Mod: Odstránená citácia posledného príspevku.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od Kjub »

No, su to kurvy v tych autor. servisoch... Inspekciu na nich!
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od Polgari »

kde chodite na SK do servisu ?
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od Kjub »

Ja do Fancar BA, tam kde som kupil a zatial spokojnost.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od Polgari »

co ta stala serviska po 15tis ?
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od Kjub »

Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od hladolef »

shindys píše:2. serviska 30.000 km - Auto Horečka Kunín: 6169 Kč.
nespokojenost:
1) cena oleje 420 Kč za 1 litr, olej se dá i s poštovným koupit za 130 Kč / l, p. Horečka tvrdí, že za 130 Kč jej nesežene a že jako člověk, který podniká, si nějakou marži dát musí
2) doba servisky - p. Horečka si naúčtoval 3,5 hodiny (co tak dlouho na autě dělali?-mj. se s ním projížděli - údajně je to nutné po výměně brzdovky - na tachometru přibylo 9 km), auto měli u sebe 3,5 hodiny, to ano, ale dělali i záruční opravu - výměnu spínače kufru, a tu 0,5 hodinu nafakturovali chevroletu - čili mají ji zaplacenou 2x
3) cena mech. práce - p. Horečka na svých www stránkách uvádí cenu 350 Kč bez DPH, fakturuje ale 400 Kč/hod bez DPH
4) hlavně ale platí to, že p. Horečka Vám cenu dopředu neřekne, přestože jsem u něj byl 14 dní objednaný, nebyl schopen si za těch 14 dní udělat rozpočet, který by mi předal, když jsem k němu s autem přijel. Na dotaz, kolik to bude stát, říkal že neví, že to bude drahé, že tak 5,5 tisíce, že určitě víc jak 5 tisíc. Skutečnost - 6169 Kč.
Jen pro srovnání - cena druhé servisky na stejného cruze v Německu 160 Eur, u pana Horečky 250 Eur.

Vím, že p. Horečka mě možná podojil míň než by mě podojily některé jiné servisy(p. Horečka tvrdil, že jinde by mě natáhli víc), ale to nemůže být omluva. Nechápu princip tohoto podnikání, přece kdyby měli o zákazníka zájem, tak mu nabídnou služby za rozumnou cenu a ten zákazník se k nim vrátí. Takto je vidět, že k nim nikdo nejezdí, takže když už někdo přijede, je třeba ho podojit. Mrzí mě, že už NIKDY služeb tohoto autorizovaného servisu, který mám nejblíž ke svému bydlišti, nevyužiju. Asi bych si musel připadat jako blázen.
Hanzy píše:To je maskr cena u Horecky v Kunine myslim kolem 3500kc to prijed dame sraz pozvi na obed a jeste ti zbyde :D
Hanzy... ty nas tady,nejak lakujes.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
giom
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 27, 2011 17:43

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od giom »

Zdravím všechny cruzisty. V 11/2013 se mi stalo, že mi večer vběhnul před auto (ve městě) ožralý homeless (2,7 promile). Ubrzdil jsem to (pouze mi sklopil levé zpětné zrcátko), neubrzdil to však subaru forester za mnou. Na první pohled jsem škodu odhadnul max.na 30 tis. Kč (porovnával jsem to s minulým případem, kdy mi ten za mnou rozesmál zadek u passata, tomu subaru ani nevystřelily airbagy), zdálo se to v pohodě, na první pohled pouze nešel zavřít kufr a byl rozbitý nárazník. Když však policajti vše sepsali, forester nastartoval a odjel, tak jsem zjistil, že:
-auto nešlo nastartovat, museli do mě strčit policajti
-zaseklé bezpečnostní pásy
-svítila chyba nefunkční airbagy a kontrolka bezpečnostních pásů
-přesto, že jsem měl cca 0,25 objemu nádrže, najednou, podle ukazatele, bylo auto téměř bez paliva (to blbne do teď, i po opravě)

Když jsem se byl v servisu ptát, jak to vypadá, odhadovali to na totálku.
Ve finále oprava stála 149960 Kč (auto jsem kupoval jako funglovku v dubnu 2010, cruze 1.6 base +klima a nějaké maličkosti, tenkrát cca 335000 Kč). Je to děs, když, kvůli opilýmu debilovi, najednou takový problém. Ale hlavně,, že se nikomu nic nestalo.
Muselo se měnit (zjištěno po rozebrání) např.
-obě zadní světla, vč. mlhovky
-přední bezpečnostní pásy
-předpínače bezpečnostních pásů
-řídící jednotka airbagu
- víko kufru
- a spoustu dalších blbinek
Přílohy
3.jpg
2.jpg
1.jpg
giom
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 27, 2011 17:43

Re: srovnání cen oprav

Příspěvek od giom »

Ještě k tomu, co jsem popisoval výše:
Přílohy
5.jpg
4.jpg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“