DOPLNKY A ÚPRAVY

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
rengeacz
Příspěvky: 26
Registrován: sob čer 25, 2011 06:11
Bydliště: rychnov nad kněžnou cz

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od rengeacz »

ahojda jsem zelenáč v našem aveo klubu tal sori jestli jsem mimo.hledám kde koupit na webu tlumící deku pod kapotu na aveo sedana je starej 2 měsíce 1,2 16 v 62kw 6000 v provedení edice 100 bílá olympic SDN za solidní cenu 190 000kč.Dělám 10 let ve škodovce ale za tohle provedení bych dal za škodu cca 320 000kč i se slevou 8% pro zaměstnance.dík za radu.
2x škoda 105, škoda forman,felicia com. 1.3 mpi,nubira 1.6 16 v,aveo 1.2 16v
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od ladinek »

nevím jestli to tlumení kapoty má vůbec smysl ,ale origo na aveo nevím,ale já jsem chtěl objednat zde v metráži a nastříhat http://www.mikra.cz/cenik.php
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od Jarik »

Ved ten motor je dost tichučky, či?
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od Lucaso1 »

na sedana sa to origo nedá zohnať a ked ide o hlučnosť tak by som povedal že hučí iba pri vysokých otáčkach. podla môjho vkusu škoda 105 a aveo je rozudiel aj tak ale každý má rád niečo iné ja mám rád ked môžem ten motor počúvať
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od ladinek »

No ono to sehnat půjde někde určitě origo,protože tam jsou origo díry na uchycení,ale určitě je to určené na aveo 1,6 které se u nás z nějakýho divnýho důvodu sehnat nedá.Zkusit to sehnat na maďarským aukru nebo polským.Aveo je ,ale krásně tichoučký ,na feldě to bylo už výroby a dnes to nedává ani Seat apod...šetří se všude :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od HusarJan »

rengeacz píše:ahojda jsem zelenáč v našem aveo klubu tal sori jestli jsem mimo.hledám kde koupit na webu tlumící deku pod kapotu na aveo sedana je starej 2 měsíce 1,2 16 v 62kw 6000 v provedení edice 100 bílá olympic SDN za solidní cenu 190 000kč.Dělám 10 let ve škodovce ale za tohle provedení bych dal za škodu cca 320 000kč i se slevou 8% pro zaměstnance.dík za radu.
Ahoj ak Ti ide len o vzhlad tak si to sprav z koberca :D a máš to skoro zadarmo :D
Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od jamal89 »

kamarat si to daval na starsie bmw 730i usit na mieru, troska to bolo tichsie, ale zazraky od toho netreba cakat, akurat cez zimu sa mu nerozpustil sneh na kapote :D :D
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
mino2
Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 21, 2011 18:29

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od mino2 »

Ja to tam mám na HB už od výroby. Z 3 ks Aveo to máme na 2. -i
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od ladinek »

neškodili by fotky a jaký ty Avea na kterých to je mají obsah rok výroby a tak :lol: Já to na žádným Aveo neviděl ;)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od ladinek »

Už to tu bylo ,ale až teď jsem na to narazil.Dopisoval jsem si s chlapíkem co to vyrábí,jde to i na Aveo 1,4 s kroužkem.Jen se musí změřit venkovní průměr kroužku a průměr té železné tyče.Tvar na 1,4 dělají jen kulatej což by vůbec nevadilo -i http://www.podsvicene-paky.cz/home
Přílohy
A ještě mám objednaný to modrý obložení dveří ať to pěkně ladí k potahům,už se na to těším :)
A ještě mám objednaný to modrý obložení dveří ať to pěkně ladí k potahům,už se na to těším :)
aveo_3.jpg (2.83 KiB) Zobrazeno 2000 x
Vypadalo by to nějak takhle,akorát bych si to nechal udělat z té dírkované kůže /pravé/ ať to ladí s volantem,co vy na to cena je 1000kč i s poštovným,za jízdy to svítí :)
Vypadalo by to nějak takhle,akorát bych si to nechal udělat z té dírkované kůže /pravé/ ať to ladí s volantem,co vy na to cena je 1000kč i s poštovným,za jízdy to svítí :)
hlavice_prava_druha.jpg (21.81 KiB) Zobrazeno 2002 x
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
mino2
Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 21, 2011 18:29

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od mino2 »

Ja to mám na mojom žltom 1,4 16 v a najnovšej 1?2 ke. Bol som tu registrovaný ako mino.Po dovolenke som sa nevedel prihlásit a preto som nedal ani foto nášho nového avea hb- a nedal ich sem ani Longmi aj ked som mu ich poslal v email správe. -P
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od ladinek »

mino2 píše:Ja to mám na mojom žltom 1,4 16 v a najnovšej 1?2 ke. Bol som tu registrovaný ako mino.Po dovolenke som sa nevedel prihlásit a preto som nedal ani foto nášho nového avea hb- a nedal ich sem ani Longmi aj ked som mu ich poslal v email správe. -P
Aha :D mino tak to jasný už vím kdo jsi :lol: :lol: to mě nenapadlo mino 2,co nový aveo????jak jezdí???
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
mino2
Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 21, 2011 18:29

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od mino2 »

Jazdí sa v nom velmi dobre. Palubák dnes konečne ukázal priemerku 5,8 l. Tato 1.2 je podla mna o dosť lepšia ako v staršom aveu 1.2 16v. Stara ma 12O6 a nova asi 1246 ccm. Aj ked žltá 1.4 je skoro v plnej výbave ked sadnem do nového tak žlté je ako bezdomovec, proste vela veci mi tam chýba. Hlavne tempomat na dialnici.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od ladinek »

njn těším se na fota v miláčcích -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: DOPLNKY A ÚPRAVY

Příspěvek od ladinek »

Tak jsem dnes postavil auto Brna do autosklo Roger /mám s nima dobré zkušenosti/ a nechal ho tam na montáž folíí :lol: Vybral jsem propustnost 5 na zadní sklo a boční zadní.Měli i propustnost 20,ale to mi připadlo dost světlý,tak ať to stojí za to.Říkali že to zadní okno bude hrozná práce,tak snad to dopadne dobře :roll: pak dám foto.Ještě jsem teď dostal meila z autosalonu schrom že mi už dne posílají modré obložení ovládání oken tak se těším -i Pořád mě vrtá hlavou ta svítící řadící páka,bral bych ji hned ,ale nevím jak sundat tu starou,asi rozřezat,užse to tu někde rozebíralo :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Tuning & Styling“