Neštartuje

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Neštartuje

Příspěvek od john »

Už som stoho magor , akonahle stoji Leganza dva tri dni tak ráno nenaštartujem , vymenil som motorček v čerpadle , nepomohlo tak som objednal original komplet čerpadlo z Polska , taktiež nepomohlo , spravil som si vypinač na čerpadlo ani to nepomáha. Pokial jazdim denne do práce tak naskočí na prvý šup , bez problemov šlape na benzín ako aj na plyn len horšie je to po výkende ked je odstavena tak neviem z akeho dôvodu zablokuje privod paliva lebo ked zapnem spinačku tak do čerpadla asi nejde prúd nereaguje ani na ten prídavný vypinač a pomôže jediné roztiahnut. Bol som stým aj v servisoch lenže akonahle mate plyn v aute tak sa vyhovára každý na plyn že tomu nerozumie atd..........
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Neštartuje

Příspěvek od alvin »

presne to isté som mal s Astrou,nakoniec to bol jeden posratý od relátka do svorkovnice,zrada bude najskôr niekde v kabeláži
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Neštartuje

Příspěvek od feejay »

Ahoj, riesil som toto iste. Vymenil som imobilizer, relatka, palivove cerpadlo a stale nic. Prvykrat pomohla vymena nejakeho prepadoveho ventilu v cerpadle, vraj mi benzin jednoducho prepadol do nadrze a cerpadlo ho uz odtial nevytiahlo, hoci bolo nove. Ty ale pises, ze si vymenil cele cerpadlo, tak neviem, ci aj s tym ventilom, alebo ci je ten zvlast v nadrzi, to uz sa nevyznam, skus to zistit :) V kazdom pripade vydrzalo mi to asi rok, potom sa to zacalo opakovat znova. Presne ako pises, ak som s autom nesiel 2-3 dni, vedel som, ze bude problem, ktory vyriesi iba roztianutie. Vymenil som zasa cerpadlo, startovacie kable, stale nic. Kupil som aj novy zapalovaci modul, ktory som vymenil sucasne s palivovym filtrom, auto 3 dni startovalo normalne, ale potom som ho predal :PP: Novy majitel mi ale nevolal, takze mozem sa iba domnievat, ze ta zavada spocivala v zapalovacom module, pripadne v palivovom filtri. Mne to ale robilo este jednu specialitu, a sice na vstrekovacej liste je taky pretlakovy ventil, z ktoreho by mal ist normalne benzin, ako ho zatlacis. V case, ked mi leganza nestartovala, tak bol aj tento ventil hluchy a nesiel z neho vobec benzin.. to zas moze byt imobilizerom.. ze nedava prud... inak neviem.. v kazdom pripade 3 roky som sa trapil so startovanim, az som to nakoniec predal. Drzim palce.
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Neštartuje

Příspěvek od alvin »

To si mal dobrú výdrž a nervy,Filip, ja som to zabalil po polroku, a hoc bol predpoklad,že už by malo šlapať,jednoducho som tomu autu už neveril.Definitívne rozhodnutie o predaji padlo,ako ma nechal v strede Majcichova v pondelok ráno,pred cestou do práce,ešteže som stihol bus do NR.
tu je celá story môjho trápenia,ale začalo to ešte skôr vlani 15.12 a 27.7. t.r. definitívne zmenil majiteľa :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Neštartuje

Příspěvek od simone »

a akumulator je na tom ako kapacitne????? lebo mne ked auto stalo dva tri dni..zmeral som aku a bolo 14 V ale kapacita nestihala potočit ani štarterom..púo kupe noveho acu je všetko OK
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: Neštartuje

Příspěvek od john »

simone píše:a akumulator je na tom ako kapacitne????? lebo mne ked auto stalo dva tri dni..zmeral som aku a bolo 14 V ale kapacita nestihala potočit ani štarterom..púo kupe noveho acu je všetko OK
Aku je ok , niečo tam odpája napätie k čerpadlu lebo ho neroztočím ani tym prídavným vypinačom na čerpadle, aj relatka som skušal prehodit ale nič to nerobí. Po dvoch troch dnoch jednoducho čerpadlo ani necekne nema štavu, naopak ak stojím den tak je to v pohode aj cez vypinač ho roztočím.
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Neštartuje

Příspěvek od feejay »

alvin píše:To si mal dobrú výdrž a nervy,Filip, ja som to zabalil po polroku
no, nejak som sa toho auta nedokazal zbavit, myslim tym po citovej stranke :) Stale som dufal, ze raz uz bude pokoj.. bohuzial, teraz ked mam uz rodinu, fakt si nemozem dovolit ist k autu s tym, ze snad nakopne :?
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“