Doplnky Orlando

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
zdeke
Příspěvky: 11
Registrován: ned črc 24, 2011 21:31
Bydliště: Liberec

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od zdeke »

Dnes jsem si nechal namontovat tažné TAZA, vše včetně montáže za 6.400,-Kč. Bál jsem se, že budou řezat spodní lem nárazníku (stříbrný lem), ale je to dobrý, nemuseli. Je to to obyčejné na dva šrouby, není to bajonet a je to pěkný, nijak nevyčnívá. Jde sundat povolením dvou šroubů. Akorát se potom začali dít divný věci s blinkrem. Někdy mi při zatáčení s blinkrem začně řvát takový alarm. Dělá to různě při započení zatáčení nebo i na rovince, prostě různě. Asi tam něco špatně zapojili nebo nějak aktivovali nějaký zvukový hlásič u blinkrů, myslím, že jsem o tom slyšel a viděl něco v televizy na Primě. Nevíte ?
Zdeke. Orlando 1.8 LTZ, černá matelíza. Liberec
Reklama
 

Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od naky »

Je to zvukovy alarm, ktery oznamuje zapomenuty blinkr - aby ste pak nematli ostatni.
Asi tam do toho obvodu nejak tim taznym zasahli a proto ti to ted pipa. Mel by to byt ton, jako kdyz se nepripoutas, nebo mas rosviceny svetla a otevres dvere. Zajet tam at se ti na to podivaj, bude to neco spatneho v zasuvce na tazny.
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od naky »

Dejte sem fotky Orlu se zatmavenejma sklama, kdyz uz to mate... At se muzem pokochat :D
Dík!
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od vasek »

Kde Ti to tažné montovali? Jestli to nebyl značkový servis Chevy, tak můžeš mít problém. :cry: U těchto nových aut s několika řídícími jednotkami (CAN BUS) nelze připojit zásuvku přívěsu přímo na dráty od žárovek, ale přes další řídící jednotku. Originál kabeláž pro Orlando stojí kolem 3.000,-- Kč.

http://www.ecohook.cz/katalog_elektro.p ... lektro=cam
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
zdeke
Příspěvky: 11
Registrován: ned črc 24, 2011 21:31
Bydliště: Liberec

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od zdeke »

Tažný mi dělal specializovaný servis na tažný, který mi už dělal předtím tažný a bez problémů. Jsou docela zkušený a známý, tažný dodávají i do servisu Chevrolet v Liberci. Je pravda, že říkal, že jsme byl s Orlandem první, ale byli si jistý, říkali, že to montovali po palubku, podle mě asi do přístrojovky. To je tím,že jsem šetřil,originál servis Chevy si řekl za to samý 10 tis.
Zdeke. Orlando 1.8 LTZ, černá matelíza. Liberec
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Obelix »

Obelix píše:....Až se k tomu dokopu tak to vyfotím a hodím sem fotky, ale nestíhám...
Tak jsem se konečně donutil vzít do ruky foťák a přikládám pár fotek mého zatmaveného Orlanda, tak tam snad bude něco vidět...
Přílohy
zezadu.JPG
zezadu.JPG (125.12 KiB) Zobrazeno 4170 x
šikmo zezadu.JPG
šikmo zezadu.JPG (134.07 KiB) Zobrazeno 4170 x
šikmo zepředu.JPG
šikmo zepředu.JPG (133.2 KiB) Zobrazeno 4170 x
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Obelix »

... a ještě zbytek fotek.
Přílohy
z boku.JPG
z boku.JPG (129.41 KiB) Zobrazeno 4169 x
atest druhá řada.JPG
atest druhá řada.JPG (93.6 KiB) Zobrazeno 4169 x
atest zadní okno.JPG
atest zadní okno.JPG (92.97 KiB) Zobrazeno 4169 x
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od dadif »

Pěkný, moc pěkný, pomalu začínám litovat, že jsem do toho taky nešel.

Jinak, celkově máš Orlíka moc pěknýho, dodatečně gratuluju! -i
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od naky »

Moooooc pekny!!!!!
To jsi si nechaval delat v chevroletu, nebo nekde jinde? A nakolik tech pet oken vyslo?
Jak na to koukam, tak okna budou hned asi prvni vec co si na Orlikovi ne ham udelat, fakt mu to slusi!
Mas moc peknej kousek 8)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Obelix »

Ano domlouval jsem to před vyzvednutím auta přímo s prodejcem (Auto Bayer) a pro ně to dělá ta firma Cartint co je uvedená na atestech. Auto jsem přebíral už zatmavené. Cena byla 4500Kč bez DPH.

V kufru vozím ještě boční ochranné lišty a chystám se je nalepit, ale to budu muset nejdřív auto umýt. Dnes jsme si udělali výlet do westernového městečka u Boskovic a cestou zpátky pršelo, takže auto je solidně ušpiněné, ale jinak pohoda. Poklidná jízda v rámci předpisů a spotřeba 8,1l/100, posádka 2 dospělí + 2 děti.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od dadif »

Aha, tak už nelituju, že jsem do toho nešel. Firma AUTOFOLIE ČUMÍM http://www.cumim.cz/ , to udělá za trochu lepší cenu... (nechci dělat reklamu, ale když už je mám u nás ve městě...)

Tím ti nechci, Obelixi, kazit radost - máš to perfektní!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Obelix »

Já nepochybuji o tom, že to jde i levněji, to už psal i Jožan, že mu to budou u nich dělat cca za 3000Kč. V mém případě rozhodoval termín, cena byla v tomto případě až na druhém místě. Kdybych to nenechal udělat hned před převzetím auta, tak bych to nenechal udělat nikdy, na to už se znám... Volného času mám tak strašně málo, že bych se k tomu už nikdy nerozhoupal. Koukal jsem, že ta firma co jsi uváděl, dělá i polep celého auta (nejen oken). Nemá s tím někdo zkušenost? Má to význam? Přeci když mi do toho drbne někdo na parkovišti u obchoďáku, tak mi žádná fólie nepomůže a proti odletujícím kamínkům mi to přijde jako poměrně drahá záležitost...
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od dadif »

Jo jo, ten argument co píšeš je fakt pádnej! Já mám sice teoretickou možnost levnějšího zatmavení oken, ale je pravda, že když jsem to nenechal udělat hned, zůstane s největší pravděpodobností u tý teorie... :?
No a nechat polepit celý auto? Asi dobrý pro firmu, na reklamu, nebo nejakýho "tunera" udělat "karbonovou" kapotu... Ale je fakt, že s předešlým autem jsem měl nějakou smůlu právě na drobný ťukance, škrábance a odřeniny - co někdo nemá na autě za 10 let, to mě stihli ostatní řidiči napáchat za 4 roky (v případě orvanejch dveří u spolujezdce mám podezření i na jeden servis, ale nevšimnul jsem si toho bohužel hned, až za pár dní), takže by se mi to možná i vyplatilo!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Jožan »

to Obelix: máš to fakt super udělaný,ani jsem netušil jak je ta béžová pěkná barva!!!
Já pořád čekám na termín sakra... :oops:
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Hamin
Příspěvky: 57
Registrován: úte črc 12, 2011 00:29
Bydliště: Trutnov

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Hamin »

Zdravím,vím že už to tady bylo,ale.. Zkusím s odstupem času oživit téma potahů.Chtěl bych od vás nějaké fotky,jaké máte potahy v Orlách a případně i odkazy a ceny.nechce se mi za potahy dávat 5000,- ,ale nechci nějaké šity. :D
Škoda 105 3x
Ford Mondeo 1,8 r.v.1994
Renault Scenic
a teď funglovka Orlík
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“