Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

A odkaz na stránky je taky super. Zajímavé je, že mají všechny Orlanda v automatu, u toho plynu pak udávají spotřebu 11,5 průměr, u nafty pak 7,1. A to standardně na 18" kolech. U nás se pro VCDi AT udává 7,0.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Reklama
 

Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

pridavam zaujimavost, ktoru som sa dozvedel od technika v servise. vraj orlanda pre cesky a slovensky trh nebudu dodavane s tempomatom. tempomaty budu v nemecku, ale k nam ich vraj dovazat vobec nebudu a verzia s tempomatom sa neda ani objednat. hovorili im to pred 3 tyzdnami na skoleni.
tempomat je mozne dodatocne dorobit, ale je potrebna vymena volantu. aj tak to vsak potom este moze byt problem, pretoze je potrebne nahrat novy software, ktory nemaju a ani nevedia, ci je vobec zohnatelny.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

Cože??????

Vždyť LTZ ho má ve standardu - a já už v LTZ jel a tempomat má...

Bez toho auto v žádném případě nechci :)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

ja som sa tiez cudoval. mozno kusy, ktore boli objednane do isteho terminu, tempomat budu mat. ale podla vyjadrenia toho technika im na skoleni hovorili, ze tempomaty pre nas nebudu. ak niekto mate kontakty, skuste preverit, ci to je naozaj tak.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
mozek_x
Příspěvky: 26
Registrován: ned čer 19, 2011 22:30
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od mozek_x »

Sajner píše:pridavam zaujimavost, ktoru som sa dozvedel od technika v servise. vraj orlanda pre cesky a slovensky trh nebudu dodavane s tempomatom. tempomaty budu v nemecku, ale k nam ich vraj dovazat vobec nebudu a verzia s tempomatom sa neda ani objednat. hovorili im to pred 3 tyzdnami na skoleni.
tempomat je mozne dodatocne dorobit, ale je potrebna vymena volantu. aj tak to vsak potom este moze byt problem, pretoze je potrebne nahrat novy software, ktory nemaju a ani nevedia, ci je vobec zohnatelny.

Tak jsem se koukal na stránky Srby a našel jsem tam nový ceník pro modelový rok Orlů 2012. Ve výbavě LTZ je tempomat psán i nadále a navíc se tam objevil Bluetooth ( nelze v kombinaci s navi) a automatické denní svícení. Také cena se zvedla o 12.000,-.
Tak doufám, že to s tím tempomatem je jen nějaký vtípek nějakého mechanika :D . Pokud ho mám napsaný ve výbavě, resp. ve smlouvě tak ať si nevymýšlí :o
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ s navi, bílá olympic
Peugeot 307 1.6 16V (109k) Break
Volkswagen Vento 1.9D
Škoda Felicia 1.3 50kW
Škoda Forman 1.3L
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

Denní svícení už je v zákl. výbavě ne? Proč to píšou ještě jako automatické denní svícení do LTZ?
Že by změnili přední světla a dali tam nějaké diodky?
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od File12 »

Jestli to nebude jako u novy Captivy. Pro denni sviceni misto diod je zarovka. Mozna to daj u Orla misto parkovacek
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

inza píše:Denní svícení už je v zákl. výbavě ne? Proč to píšou ještě jako automatické denní svícení do LTZ?
Že by změnili přední světla a dali tam nějaké diodky?

U verze LTZ se automaticky zapínají potkávací světla při otočení klíčku do polohy 1. To znamená, že nemá samostatné
světla pro denní svícení, ale automatické zapínané světel. Navíc světla mají funkci svícení na cestu. Při odemknutí auta se rozsvítí
světla na určitý čas, při zamknutí opět svítí světla po dobu, kterou si uživatel nastaví. Funkce se dá samozřejmě deaktivovat.
Co se mi docela zalíbilo, tak samočinné zatmavení zpětného zrcátka při oslnění ze zadu :-) Dobrá vychytávka.
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Hana »

johnlord píše:
inza píše:Denní svícení už je v zákl. výbavě ne? Proč to píšou ještě jako automatické denní svícení do LTZ?
Že by změnili přední světla a dali tam nějaké diodky?

U verze LTZ se automaticky zapínají potkávací světla při otočení klíčku do polohy 1. To znamená, že nemá samostatné
světla pro denní svícení, ale automatické zapínané světel. Navíc světla mají funkci svícení na cestu. Při odemknutí auta se rozsvítí
světla na určitý čas, při zamknutí opět svítí světla po dobu, kterou si uživatel nastaví. Funkce se dá samozřejmě deaktivovat.
Co se mi docela zalíbilo, tak samočinné zatmavení zpětného zrcátka při oslnění ze zadu :-) Dobrá vychytávka.
Taky jsem ocenila nasvícené auto při jeho odemčení.Je to super obzvlášť když nesvítí pouliční osvětlení a všude je tma jako v ranci :)
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

inza píše:A tak to je ale mooooc pěkné. Startování tlačítkem sice přežiju, ale to bluetooth je opravdu chyba že tam není ani v LTZ (u nás).

Je pravda že Bluetooth je dneska standart, ale zase co byste chtěli za ty peníze. Škodovka to montuje taky jen do vyžších verzí nad 500000,- :|
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od naky »

Spis skoda ze to nema Orlando.. celkova cena je bez slev taky prez 500 000,- pro LTZ.. a ja bych to opravdu uvital, joooooo to by byla parada mit integrovane hendsfree f origo radiu a ovladani na volantu... takhle si tam musim nechat domontovat neco jineho co bude na te pekne palubce uz pusobit jako dodelavka.. radsi bych, kdyz uz jdu do max. vybavy a nejvyssiho modelu to bluetooth neresil a ocekaval ze tam uz bude od vyrobce.
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jožan »

Dnes jsem jel delší cestu a ZLATEJ TEMPOMAT!!!Orlík má oproti Octavia TDi strašně měkký plyn,až jsem cejtil trochu křeč na holeni.Možná to je problém jen můj,v každým případě tempomat super!!!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

Jožan píše:Dnes jsem jel delší cestu a ZLATEJ TEMPOMAT!!!Orlík má oproti Octavia TDi strašně měkký plyn,až jsem cejtil trochu křeč na holeni.Možná to je problém jen můj,v každým případě tempomat super!!!

Já se ho taky snažím využívat co nejvíce, nemůžu si ho vynachválit. Před tím jsem ho neměl, ale velice rychle se na něj zvyká. :-)
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Pivson »

Vzniká tady peknej šum
TEMPOMAT - je a bude u verze LTZ
neočekáváme žádnou změnu

BLUETOOTH
- Pozor pro modelový rok je sice psáno, ale je to trošku ošizené. Bude se umět spojit s telefonem, ale bude jen přehrávat soubory z telefonu a nikov zatím fungovat jako HF sada na telefonování.

LTZ standart
LT PLUS příplatek 2000,- Kč

Plně funkční na telefonování má být od modelu 2013
V ceníku je to zavadějící - bude tam změna popisu

CENY PRO MODEL 2012
- ano vozidla jsou zdraženy - bohužel
Odůvodnění - výrobní náklady, doprava, atd ....
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

Pivson píše:Vzniká tady peknej šum
TEMPOMAT - je a bude u verze LTZ
neočekáváme žádnou změnu

BLUETOOTH
- Pozor pro modelový rok je sice psáno, ale je to trošku ošizené. Bude se umět spojit s telefonem, ale bude jen přehrávat soubory z telefonu a nikov zatím fungovat jako HF sada na telefonování.

LTZ standart
LT PLUS příplatek 2000,- Kč

Plně funkční na telefonování má být od modelu 2013
V ceníku je to zavadějící - bude tam změna popisu

CENY PRO MODEL 2012
- ano vozidla jsou zdraženy - bohužel
Odůvodnění - výrobní náklady, doprava, atd ....
Jen doplnění - navíc bluetooth bude jen u verze bez navigace ! :shock:
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“