CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
mozek_x
Příspěvky: 26
Registrován: ned čer 19, 2011 22:30
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od mozek_x »

naky píše:Zdravim vsechny cekatele dieslovych verzi,
mam nove info od SRBY o aktualnim stavu vyroby dieslu.
Vyroba naftaku totalne stoji, vyrabi se jen benzin a ceka se na dodavky od Hitaschi (vstriky a ridici jednotky)
Tovarna Hitashi se uz jaks taks dala pry po zemetreseni dokupy, ale momentalne resi pripojeni na el. sit.
Nemaji tam proud potrebny pro chod cele tovarny, tak ted tam delaji nove el. vedeni.
Jakmile bude dodavka dilu obnovena, tak vyroba auta trva pry 3 az 4 dny a je hned nalodeno na lod do evropy.
Podarilo se jim prej zkratit dobu dodani, to si ted ozkouseli na benzinovych verzich z 2 mesicu na 1 mesic.
Takze jakmile zacne dodavat Hitashi vstriky, tak cca za mesic a kousek do cech zacnou proudit naftove Orly :-)
Uz aby to bylo!!!

Samozrejmne jsem se zadne konkterni datum spusteni vyroby nedozvedel, jen to, ze zrychlili proces vyroby a dodavky, a na spusteni vyroby jsou pripraveni. Spusteni vyroby sami nevedi, a nebo vedi, a nechteji prozradit aby nikoho nenatesili a pak pripadne nezklamaly a nebo rovnou nezklamaly :-)

ciao a hodne zdaru a trpelivosti pri cekani!!!
Ahoj,
tak alespoň takovouto zprávu jsem potřeboval. Mám objednáno od začátku března a konečně trochu pozitivní zpráva. Doufám že se to toho kluci šikovný rychle opřou :P
Už jsem začínal mít pocit že to auto snad nikdy neuvidím. Škoda je jen, že mě u Srby nic neřekli a že je masíruju každých 14 dní :D
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ s navi, bílá olympic
Peugeot 307 1.6 16V (109k) Break
Volkswagen Vento 1.9D
Škoda Felicia 1.3 50kW
Škoda Forman 1.3L
Reklama
 

Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od inza »

Taky furt masíruju :) a žádná zpráva :)

Ale jak říkám - já už je na kamionu viděl (teda myslím)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Pivson »

mozek_x píše:
naky píše:Zdravim vsechny cekatele dieslovych verzi,
mam nove info od SRBY o aktualnim stavu vyroby dieslu.
Vyroba naftaku totalne stoji, vyrabi se jen benzin a ceka se na dodavky od Hitaschi (vstriky a ridici jednotky)
Tovarna Hitashi se uz jaks taks dala pry po zemetreseni dokupy, ale momentalne resi pripojeni na el. sit.
Nemaji tam proud potrebny pro chod cele tovarny, tak ted tam delaji nove el. vedeni.
Jakmile bude dodavka dilu obnovena, tak vyroba auta trva pry 3 az 4 dny a je hned nalodeno na lod do evropy.
Podarilo se jim prej zkratit dobu dodani, to si ted ozkouseli na benzinovych verzich z 2 mesicu na 1 mesic.
Takze jakmile zacne dodavat Hitashi vstriky, tak cca za mesic a kousek do cech zacnou proudit naftove Orly :-)
Uz aby to bylo!!!

Samozrejmne jsem se zadne konkterni datum spusteni vyroby nedozvedel, jen to, ze zrychlili proces vyroby a dodavky, a na spusteni vyroby jsou pripraveni. Spusteni vyroby sami nevedi, a nebo vedi, a nechteji prozradit aby nikoho nenatesili a pak pripadne nezklamaly a nebo rovnou nezklamaly :-)

ciao a hodne zdaru a trpelivosti pri cekani!!!
Ahoj,
tak alespoň takovouto zprávu jsem potřeboval. Mám objednáno od začátku března a konečně trochu pozitivní zpráva. Doufám že se to toho kluci šikovný rychle opřou :P
Už jsem začínal mít pocit že to auto snad nikdy neuvidím. Škoda je jen, že mě u Srby nic neřekli a že je masíruju každých 14 dní :D
No ona je tá zpráva stále stejná, dokud nemá vozidlo přidělené VIN a není vidět v systému kdy dorazí nikomu se nemůže přesně říct jak to vypadá.
Bohužel nám tato nečekaná událost tak zamotala hlavu.
Snad se ta výroba rozjede co nejdříve.
Hlouša
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 30, 2011 13:03
Bydliště: Jaroměř

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Hlouša »

Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Hana »

Včera jsem viděla v Ústí nad Labem Olrlíka v béžové -že by další šťastlivec ze severu??? :D
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od johnlord »

Hana píše:Včera jsem viděla v Ústí nad Labem Olrlíka v béžové -že by další šťastlivec ze severu??? :D
Já tady v okolí Šumperka vím o celkem o čtyřech i se mnou :-)
Začínáme se množit :mrgreen:
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od vasa.prokop »

Tak od pátku už mám taky Orlíka...už jsem najezdil 360 kilometrů a normálně jsem se zamiloval...:-)

v NJ jsem zatím jen já, ale další jsou už na cestě.

bíla 1.8 LTZ
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Hana »

Tak to gratuluji, v pátek 22.07. jsem v Liberci viděla náklaďák plný CHEVROLETŮ. Tak se asi dočkalo dálších pár šťastlivců. :PP:
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od inza »

Tak jsem prošel nějaká německá fóra, příběhům s nedodanými komponenty z Japonska už tam moc nevěří :) a řada lidí má objednaná auta od února a ještě nejsou. V poslední době tam ale začaly přibývat informace s čísly VIN, tedy v momentě když už je jasné, jaké číslo podvozku má to které auto s tím že už je vyrobeno (i naftové).

Také se tam objevují informace o spuštění výroby naftových aut až v říjnu, oproti tomu jsou tam lidé co si koupili naftové auto, které má řada dealerů v DE skladem.

Takže těžko říct, jak to doopravdy je.

Asi pojedu na výlet...
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Obelix »

A já si pro auto jedu na konci tohoto týdne v pátek nebo v sobotu, hurá...
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od naky »

Taky jsem koukal na nemecke fora a nekteri si uz do mesice maji vyzvednout naftaky.. ze by se to rozjelo.. ale proc ceske zastoupeni mlci??? ze by nejaka priorititace vyspelejsich zemi? fakt tomu uz nerozumim a pohadka o Japonsku mi zacina pripadat uz jen jako stravitelna vymluva pro netrpelive cekajiciho zakaznika.
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od dadif »

Obelix:

já taky, jedu v pátek dopoledne, už se nemůžu dočkat! -i
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od inza »

naky píše:Taky jsem koukal na nemecke fora a nekteri si uz do mesice maji vyzvednout naftaky.. ze by se to rozjelo.. ale proc ceske zastoupeni mlci??? ze by nejaka priorititace vyspelejsich zemi? fakt tomu uz nerozumim a pohadka o Japonsku mi zacina pripadat uz jen jako stravitelna vymluva pro netrpelive cekajiciho zakaznika.
Nevím jestli jsem to už nepsal, ale měl jsem ještě jednu pohádku od dealera, že už naše naftová auta jsou předvyrobená a jen čekají na ten motor a jakmile bude to Japonsko ready, jen se tam šoupne motor a šup na loď :)

Byl jste někdy někdo při výrobě auta - existuje tzv. "svatba" tedy spojení podvozku a motoru, bohužel bez tohoto kroku žádná výroba neprobíhá :)

... a teď tu o Karkulce...
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od dadif »

Nic ve zlým, ale myslím, že nad tím špekulujete trochu zbytečně (i když mě se to říká, já si jdu pro Orlíka v pátek...), ale nějakej důvod to (nedodávání) nevyrábění dieslů asi má, myslím, že kdyby mohli, tak vyrábějí (nebo vyrábějí víc), dodávají a dealeři prodávají... a moc rádi!!!
Myslím, že ani pro dealery to není zrovna příjemná situace - zákazníci nervózní, oni očividně informace na prd...
A to Japonsko zas až taková pohádka nebude, dělám v automobilovým průmyslu a vím, že např. Continental-Siemens ve Frenštátě měli (a možná ještě mají) problémy s dodávkama dílců pro řídící jednotky...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od inza »

dadif píše:Nic ve zlým, ale myslím, že nad tím špekulujete trochu zbytečně (i když mě se to říká, já si jdu pro Orlíka v pátek...), ale nějakej důvod to (nedodávání) nevyrábění dieslů asi má, myslím, že kdyby mohli, tak vyrábějí (nebo vyrábějí víc), dodávají a dealeři prodávají... a moc rádi!!!
Myslím, že ani pro dealery to není zrovna příjemná situace - zákazníci nervózní, oni očividně informace na prd...
A to Japonsko zas až taková pohádka nebude, dělám v automobilovým průmyslu a vím, že např. Continental-Siemens ve Frenštátě měli (a možná ještě mají) problémy s dodávkama dílců pro řídící jednotky...
Ale jo - věřím že nějaký problém musí být, jinak by už bylo auto tady. A v podstatě se mi i hodí že zrovna není, protože do toho vlezly jiné další náklady... jako vždy.

Ale je fakt, že pro naftu je předpokládaný termín tak říjen... kdo ví jestli
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“