Vybíjení baterky

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chad
Příspěvky: 30
Registrován: čtv zář 30, 2004 00:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vybíjení baterky

Příspěvek od Chad »

Mám problém s vybíjením baterie. Nejprve jsem si myslel, ze to je po montazi autoradia, ale nakonec jsem s kamosem vytahoval pojistky jednu po druhe a zjistil jsem, že to po odpojení pojistky (30-HORN, BLOWER MOTOR(HIGH) - klakson, motor větráku topení) zmizne.
Nestalo se uz nekomu neco podobneho? Navíc by mne zajimalo, jaky je rozdíl mezi:
30-BLOWER MOTOR(LOW) - motor větráku topení
30-HORN, BLOWER MOTOR(HIGH) - klakson, motor větráku topení
??????
To je větrák jištěný dvouma pojistkama ??? :?:
Chad
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Čoveče, ještě si pamatuju, že takhle nám zlobilo auto těsně po koupi v roce 1996. Tehdy byl taky problém v pojistkách, ale nic víc Ti k tomu už bohužel nepovím...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Chad
Příspěvky: 30
Registrován: čtv zář 30, 2004 00:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chad »

Jsem s nesinou byl v opravne pred 1/4 rokem a dokonce se mi na auto mimojiné dival elektrikar a nenasel to ... dal jsem za jeho praci skoro litr penez a nakonec si to ohranicim sam :?
Chad
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Ja som mal problem s vybijanim baterie. Na vine bol spinac osvetlenia kufra. Aj ked som meral bol ok, po 2 dnoch stania sa baterka (1/2 rocna) vybila. Vymenil som na radu servisaka z daewa spinac (dal som tam zo S-120) a odvtedy je vsetko OK. Je tam mala medzera medzi kontaktmi a niekedy sa stane,ze ostane zopnuty...
Uživatelský avatar
Chad
Příspěvky: 30
Registrován: čtv zář 30, 2004 00:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chad »

To jsme taky zkouseli ... oddelat zarovku v kufru, ale měřák se ani nepohl, takže tím by to být nemělo. Kamoš to šel zkoušet do kufru hned jako první, prý to bejvá nejčastější závada při vybíjení baterie.
Chad
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Prosím tě , přímo k věci , větrák má několik rychlostí , low- pomalá , high- velká a každá je jištěná extra , proto ty pojistky .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

ahoj podívám se do elektro schéma a pokusím se zítra napsat (jestli mi bude konečne fungovat net) ale zdá se mi to divné ,protože mám pocit žetyto pojistky jsou přes klíček.Ale uvidíme
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Do-bby
Příspěvky: 32
Registrován: pát lis 20, 2009 18:54
Bydliště: Chomutov, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterky

Příspěvek od Do-bby »

no mam s tim take problem. mel jsem pripojene radio (mam prepinani napajeni na radiu - po otoceni klicku a bez - pomoci prehazovani konektoru v radiu)

kdyz to zapojim, aby radio slo po zapnuti klicku, tak to nefunguje ale jen svitim. tak jsem to zapojil obracene aby nebyl zapotrebi klicek.

radio mam vypnute ale po mesici je baterka kaput. ale az ted posledni pul roku. pul roku predtim to fungovalo normalne.

tak ted to resim tak, ze mam radio vyndane a kdyz jedu nekam dal, nebo auto ten den dyl pouzivam tak ho zas zapojim a zasunu zpet.
Nexia GTX 96. 1.5 16V
zeleno šedá metalíza, litá kola, DE Vmax = 160 km/h (zatim)

Simson S51 Enduro
valec 60/4,sport klikovka,open filtr,karburator 19 difuzor,výfuk Leo Vince,sportovni brzdy,MITAS H7,17z sekundár,vlastní elektrika a zadní LED světlo Vmax = 110km/h (zatim)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“