Benzin u Agip

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Benzin u Agip

Příspěvek od 99 »

Tak jsem jednou po pár letech vzal benzin u jiné společnosti než u Agipky a zjiš´tuji, že atuo je mnohem živější...asi to tam ředí nebo nevím, vůbec se to nedá srovnat. Jaké máte zkušenosti s Agipkou Vy? :shock:
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

zatial AGIP skusenosti nemam, prebrali u nas v Bratislave-Petrzalke jednu pumpu po ESSO a ceny maju nizšie o 20-30 halierov ako na JET a SHELL ale aj tak tam nechodievam, som verny 95-ke SHELL a LPG na zanikajucej JET a vznikajucej LUKOIL, dufam ze zmenou neposeru LPG :)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Beru u AGIPu na Zbraslavi a žádné problémy nepozoruji... A bere tam dost lidí, protože na Prahu mají slušný ceny.
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

Já to beru v Nuslích přímo pod Nuselským mostem. Abych byl konkrétní. 8)
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

Tak jsem se dnes o tom bavil u Avanri na Smíchově, tam když vezmu N95, tak se to vůbec nedá srovnat, atuo je mnohem živější, prostě super. Prý je to aditivy. Agipka je také v normě, ale má prý jiný poměr, tak nevím, co je na tom pravdy. :roll:
Uživatelský avatar
ds.armyn
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 21, 2009 22:06

Re: Benzin u Agip

Příspěvek od ds.armyn »

agip - style italiano,no moc kvalitni beneli to neni podle testu jsou na tom celkem spatne ale pry nejhur je na tom UNICOR ja osobne doporucuju shell nebo omw popr benzina ale nic jinynho pac chce kazdej videlat tak to sidi ale zalezi na tobe kolik investujes u new auta se vyplati omw nebo shell a u starsiho staci benzina ale rozhodne nekupovat nejlevnejsi benzin co jde napr PRIMA a takovy ty min znamy znacky
Chevrolet Lacetti packet WTCC 1.4 ccm,r.v 2008 (Výbava ELITE)
Mirin
Příspěvky: 72
Registrován: pát led 23, 2009 22:28
Bydliště: Rumunsko

Re: Benzin u Agip

Příspěvek od Mirin »

Beru to tak že TICO má tak malou spotřebu(4,6l) že mu klidně dopřeju benzín o 0,60 kč dražší.Na 100km to jsou 3kč,tak proč riskovat. Takže benzina a shell.
Daewoo Tico 0.8 + Mazda Premacy 1.8 - supr auta!!!
Uživatelský avatar
Pepino_99
Příspěvky: 168
Registrován: pon led 19, 2009 18:06
Kontaktovat uživatele:

Benzin u Agip

Příspěvek od Pepino_99 »

No je to rozdíl, jen škoda, že jsem na to přišel po třech letech... Style de Italiano už nee.
Tico - it's fun!
TommyTICO
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 27, 2011 11:19

Re: Benzin u Agip

Příspěvek od TommyTICO »

ja tankuju u shell a nebo u hypernovi a s benzinem u sel najedu stejny poet km jak u hypernovi zady rozdil v tom nevidim
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzin u Agip

Příspěvek od alvin »

Bezproblémovo,ja mám zlé skusenosti so súkromnymi pumpičkami,to ma už stálo 30 € prečistenie vstrekov a potom METRO a Tesco,stalo sa že Šunkovec vňbec nechytil na prvé otočenie kľúčikom,musel sa opakovať pokus
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „TICO“