Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Arendal »

Njn, na Zenevu Brno urcite nema. Je pravda - dost znacek chybelo.

Ja sem koukal hlavne na veterany, pac nove uz mam okoukle z Zenevy. Libil se me Vision D od Skody, v Zeneve sme ho nestihli.
Chtel sem zkusim offroad polygon, ale meli zrovna prestavku az do 15h, coz se me teda nechtelo cekat. :cry:

Nejake fotecky z mobilu:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 762e41bb35

Pritelkyne mela zas zazitek Verejnou bezpecnosti, takze aspon ona si uzila nejake to vzruso. :D
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Hanzy »

Me nepotesilo ze vlastnici Cruze zde tady jsou jen lini virtualni kecalove a neukazou se ani na srazu ani na zavodech v Brne a tudis s nimi az na jednoho budu v tomhle smyslu komunikovat jako s virtualnimi nulami TECKA!!!! -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Arendal »

Sakris ... zatroleny auta ... ani jedno pojizdne :twisted: .... a pristi tyden me melo cekat 700 - 800 km

Uvidime odpo, jak se popasuju s Cihlou .... ;)
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...inu musíš se k nim chovat slušně a servizovat je jak je potřeba a třeba si potom dají říci, ...né promiň to já jenom jak vidím jak se chovají druzí taky " řidiči " ke svým autům
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Tie ktoré sú ženského rodu,podľa názvu si občas vedia zatrucovať,ASTRA je toho živým príkladom,môžeš sa o ňu starať,ako chceš,ja som si čosi užil v nedávnej minulosti,veru :P :P :P :P
Přílohy
DSC00034.JPG
DSC00034.JPG (82.63 KiB) Zobrazeno 2067 x
DSC00033.JPG
DSC00033.JPG (101.23 KiB) Zobrazeno 2067 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Arendal »

Jasne Serpico, na Cihlicku sem tedka tak nejak kaslal, ale dneska sem vymenil svicky, pal.filtr, kus hadice a nastavenou baterku a ejhle ... :-)
Cihlicka chytla ;-) Ale porad ma trosku divnej zvuk a duratej vyfuk ...
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

tak dnes sa zopakovala stará situácia a to nastala ani 24 hodím a zas prí štartovaní ani muk,ako spieva Franta Nedvěd. takže najskôr zajtra budem musieť pricestovať do Nitry bez auta :( :( :( :( ,ale moja dôvera v tot auto je definitívne preč,nemienim do neho vrážať ďalšie peniaze z neistým výsledkom,pôjde zbohom,čo mám z takého auta,čo len ťahá peniaze z vačku,ale spoľah naň takmer žiadny :?: :?: :?: :cry:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od J.Bad »

alvin píše:tak dnes sa zopakovala stará situácia a to nastala ani 24 hodím a zas prí štartovaní ani muk,ako spieva Franta Nedvěd. takže najskôr zajtra budem musieť pricestovať do Nitry bez auta :( :( :( :( ,ale moja dôvera v tot auto je definitívne preč,nemienim do neho vrážať ďalšie peniaze z neistým výsledkom,pôjde zbohom,čo mám z takého auta,čo len ťahá peniaze z vačku,ale spoľah naň takmer žiadny :?: :?: :?: :cry:
Tak to jsi chudák... určitě další tvé nové auto bude Opel Astra... prostě ne všechna auta jsou povedená... tak se jí zbav kup nějaký Daewrolet.. držím palce při dalším výběru...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

no Odíde Preč ELektrika to určite nebude,ale niečo z tohto rodu,ostanem verný GM
http://autobazar.autovia.sk/daewoo/mati ... e[to]=2011
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Peterek
Příspěvky: 112
Registrován: čtv led 15, 2009 10:30
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Peterek »

Pritelkyne mela zas zazitek Verejnou bezpecnosti, takze aspon ona si uzila nejake to vzruso. :D[/quote]

To byl někde maškarní bál? :lol:
stará Škoda OCTAVIE, 2xMB W123, manželka Š100, Olcit (děs a hrůza), Opel Kadet combi, Toyota Yaris (automat), nyní náhodně Leganza přezdívaná "Legolanza" tmavá modrozelená metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Matiz za 90000?! Tady ho koupíš za půlku!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ppp »

alvin-> tak si zozen aspon matulu s klimou a posilovacom, aj take sa vyskytuju, len poskromnejsie, raz som jeden taky takmer kupil, akurat ked tam budes chciet dat lpg tak dobre zavaris kecky montaznikom, pretoze potom uz pri motore fakt nie je miesto na nic :).
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

pýtať môžu,ale ktovie či zaň toľko dostanu,ja mám vytipovaný tento
http://daewoo-matiz.autobazar.eu/800-s-id2477866.html
len ktovie či bude ešte,ke´d sa mi podarí predať tu moju káru,klíma u Šunkovca je skôr ako motorová brzda,ani posilovač by nechýbal, ABS sa asi do tohto typu ešte nemontovalo,myslím,to by som jediné privítal,okrem rádia nemusí byť nič navyše,ani v mojom som nemal nič,dokonca ani centrál a nechýbal.
Našťstie Šunkovci nejdú zas tak na dračku,lepšie sa kupujú,ako predávajú,lebo držia skôr kvalitu,než cenu,takže nebojím sa že nezoženiem nejaký zachovalý s pomerne málo kilákmi,tento má toľko nabehané,ako môj bývaly,keď som ho kupoval
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od chrudoš »

rubrika: " Co me kur*a nas*alo! " tu neni, tak to dam sem. Minuly tyden jsem blbe doslapnul a udelal si vyron kotniku, pry je to na dva tydny. Dneska po vysetreni zjistili, ze mam roztrhane vsechny vazy jak noviny, takze 5 tydnu nechodim :( No ale hlavne za tri tydny na zacatku srpna jedeme na dovolenku do italie, 14 dni, kazdy den jinde, Cruzikovi chceme ukazat svet, zhurba 4000 km pekne po dedinkach mimo dalnice, hlavne zpatky pres Alpy a v planu primo Stelvio a ja DEMENT BUDU SEDET JEN NA SPOLUJEZDCI!!!!!!!! Kua to jsem si ulevil...
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Arendal »

Peterek píše:Pritelkyne mela zas zazitek Verejnou bezpecnosti, takze aspon ona si uzila nejake to vzruso. :D
To byl někde maškarní bál? :lol:[/quote]

:o) Ne, jen tam meli vystavu "veteranu" a byli tam kluci z jednoho spolku co se zabyva policejni historii s ladou Verejne bezpecnosti.
Kdyz pritelkyne zkousela kondicni jizdu, tak si pro ni prijeli a sehrali dobry divadlo ;)

Prej ze pak nemela doklady, tak dostala klepeta a supli ju do auta a odjeli kousek ven. Jojo, jeste sem se ji ptal jestli nechce kabelku sebou :o) -i
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“