Captiva - pěkný šmejd

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

berrry
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 20, 2011 22:50

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od berrry »

To Habron: Ty za půl roku a já cca za sedm měsíců, tak velký rozdíl v tom nevidím. Jen jsem chtěl říct, že poruchovost mých Škodovek byla neúnosná. Ve stáří 6ti měsíců, za sebou měli několik oprav a servisů. Zaplať pánbůh v záruce. Ale k čemu mi to je , když jsem nemohl jezdit. S Captivou zatím spokojenost
Reklama
 

Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od pagi »

:lol: no koukám, že se tu rozběhla pěkná diskuze. Na předchozí otázku, tak mám diesel. Potřeboval bych kontakt na evropský zastoupení chevroletu v maďarsku, nevíte někdo? češi se chovají jako češi, hlavně, že prodali auto a že se podělá motor po pár kilometrech je už nezajímá.
Uživatelský avatar
jiruna
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 17, 2007 23:14
Bydliště: Praha

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od jiruna »

Chevrolet Central & Eastern Europe Ltd
Szabadság 117, Budaörs
Maďarská republika

a tady ještě nějaké informace: http://zkracene.cz/cABq
http://zkracene.cz/HDVE
Chevrolet Captiva 2.0D 4x4
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ + navi, Pewter Grey
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od saamm »

Pagi – uvádíš že vozidlo máš 4,5 roku ale neuvádíš kolik km? Dále. V roce 2008 jsem kupoval Aveo a byla mi nabídnuta prodloužena záruka na 5 let. Jako bonus – Zadarmo. Ale jinak to stálo odhaduji do 5000,- kč Psal jsem o tom tady na fóru ale při předělávání fóra se to někam zatoulalo Byly tam podmínky a vše co se toho týkalo. Motor v tom byl ale příslušenství motoru ne. Vím nasere to, ale předpokládám že se s tebou o tomto problému nebude bavit. Možná přes soudního znalce , ale co dáš do něho a prohraješ, tak máš opravu zaplacenou.

_no koukám, že se tu rozběhla pěkná diskuze. Na předchozí otázku, tak mám diesel. Potřeboval bych kontakt na evropský zastoupení chevroletu v maďarsku, nevíte někdo? češi se chovají jako češi, hlavně, že prodali auto a že se podělá motor po pár kilometrech je už nezajímá._

A ty si myslíš že u jiných značek je to lepší? Všichni chtějí jen prodat, vydělat a žádnou starost a zodpovědnost. Prodejci vyhovuje abys u něho vozidlo koupil, dělal u něho povinné garanční prohlídky ale na opravy si našel někoho jiného komu to budeš platit protože nemá smlouvu s Chevi. Toto je politika skoro všech značkových servisů. Nehledě na to když si najdeš solidního motoráře, že oprava bude možná do poloviční ceny co ti sdělil servis.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
jandaxx
Příspěvky: 78
Registrován: ned pro 17, 2006 14:59
Bydliště: Praha

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od jandaxx »

Spíš to tady jen čtu, než přispívám, i když Matízka stále máme a jezdí bez problémů. Něco k tématu. Co si myslíš, že se stane, když napíšeš na centrálu do Maďarska? Nestane se nic. Není to tím, že Češi jsou Češi, ale že máš auto PO ZÁRUCE. Nevím, jestli rozumíš tomuhle slovu. Snad ano. Záruka je 3 roky a Tvoje auto je staré 4,5 roku. Tak nevím, co si stěžuješ na České zastoupení. A pokud si myslíš, že mám rypák nahoru a do takové situace jsem se nedostal, tak se mýlíš. Měl jsem Elantru 2.0. Závad tolik, že jsem málem vyskočil z kůže. A po záruce v najetých 86 000 se totálně podělal motor. Taky jsem napsal na zastoupení. Jediné, čeho jsem dosáhl, byla sleva 10% z ceny dílů. Oprava by tenkrát vyšla na 125 000. To jsem samozřejmě odmítl a auto prodal. Takže Tvých 30 000 je legrace, i když je to samozřejmě taky kupa peněz. Teď mám čtvrtým rokem japonce a pouze jezdím jednou za rok na pravidelný servis. Trochu jsem se poučil a k autu mám pětiletou záruku.Nemysli si ale, že u jiných značek je to jiné. Na garáži, kam pravidelně chodím je jeden, kterému se podělal motor 1.6VTI půl roku po záruce a najetých 45 000 v Peugeotu. Napsal dopis na zastoupení a to ho elegantně vypoklonkovalo, že je auto po záruce a ať si trhne. U služebního auta se nám podělal KAT asi měsíc po záruce. Taky se s náma nikdo nebavil. Kdyby to bylo soukromé auto, tak bych do toho asi řezal víc a snažil se to uhrát na kulanci. Vzhledem k tomu, že je to služebák, tak jsem se na to vykašlal. Takže se smiř s tím, že to holt budeš muset zaplatit.
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od mzprx »

Ked je auto po zaruke a uctovne odpisane, musi ist z firmy prec, nech sa so servismi natahuje niekto druhy, ja na to nemam cas. :lol:
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od pagi »

saamm píše:Pagi – uvádíš že vozidlo máš 4,5 roku ale neuvádíš kolik km? Dále. V roce 2008 jsem kupoval Aveo a byla mi nabídnuta prodloužena záruka na 5 let. Jako bonus – Zadarmo. Ale jinak to stálo odhaduji do 5000,- kč Psal jsem o tom tady na fóru ale při předělávání fóra se to někam zatoulalo Byly tam podmínky a vše co se toho týkalo. Motor v tom byl ale příslušenství motoru ne. Vím nasere to, ale předpokládám že se s tebou o tomto problému nebude bavit. Možná přes soudního znalce , ale co dáš do něho a prohraješ, tak máš opravu zaplacenou.

_no koukám, že se tu rozběhla pěkná diskuze. Na předchozí otázku, tak mám diesel. Potřeboval bych kontakt na evropský zastoupení chevroletu v maďarsku, nevíte někdo? češi se chovají jako češi, hlavně, že prodali auto a že se podělá motor po pár kilometrech je už nezajímá._

A ty si myslíš že u jiných značek je to lepší? Všichni chtějí jen prodat, vydělat a žádnou starost a zodpovědnost. Prodejci vyhovuje abys u něho vozidlo koupil, dělal u něho povinné garanční prohlídky ale na opravy si našel někoho jiného komu to budeš platit protože nemá smlouvu s Chevi. Toto je politika skoro všech značkových servisů. Nehledě na to když si najdeš solidního motoráře, že oprava bude možná do poloviční ceny co ti sdělil servis.

Tak kilometrů mám cca 67000. Opravu mám už udělanou a jasně, že si od toho moc neslibuju, ale úplně sklapnout nechci. Co se týče jiných značek, tak mám kamaráda u VW a dalšího co k němu jezdí. Když se mu tam něco posralo závažnýho po záruce, tak mu dali díly zadarmo a on zaplatil jen práci. A dopisování s importérem mi zase poradil člověk co měl problém se škodovkou a češi se na něj vybodli. Na radu právníka poslal dopis do německa a najednou bylo řešení na stole. Takže moc si od toho neslibuju, ale zkusit to chci. Já plně chápu, že můžu narazit na špatný kus, ale čekal bych nějaké lepší jednání. Auto jsem kupoval ještě za peníze, za které bych dneska koupil Audi Q5 ( netvrdím, že by bylo lepší ).

Prodlouženou záruku na 5 let dávali až po mém nákupu a zpětně mi ji nechtěli připsat, že prý se to vztahuje jen na nové vozy.
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od pagi »

jandaxx píše:Spíš to tady jen čtu, než přispívám, i když Matízka stále máme a jezdí bez problémů. Něco k tématu. Co si myslíš, že se stane, když napíšeš na centrálu do Maďarska? Nestane se nic. Není to tím, že Češi jsou Češi, ale že máš auto PO ZÁRUCE. Nevím, jestli rozumíš tomuhle slovu. Snad ano. Záruka je 3 roky a Tvoje auto je staré 4,5 roku. Tak nevím, co si stěžuješ na České zastoupení. A pokud si myslíš, že mám rypák nahoru a do takové situace jsem se nedostal, tak se mýlíš. Měl jsem Elantru 2.0. Závad tolik, že jsem málem vyskočil z kůže. A po záruce v najetých 86 000 se totálně podělal motor. Taky jsem napsal na zastoupení. Jediné, čeho jsem dosáhl, byla sleva 10% z ceny dílů. Oprava by tenkrát vyšla na 125 000. To jsem samozřejmě odmítl a auto prodal. Takže Tvých 30 000 je legrace, i když je to samozřejmě taky kupa peněz. Teď mám čtvrtým rokem japonce a pouze jezdím jednou za rok na pravidelný servis. Trochu jsem se poučil a k autu mám pětiletou záruku.Nemysli si ale, že u jiných značek je to jiné. Na garáži, kam pravidelně chodím je jeden, kterému se podělal motor 1.6VTI půl roku po záruce a najetých 45 000 v Peugeotu. Napsal dopis na zastoupení a to ho elegantně vypoklonkovalo, že je auto po záruce a ať si trhne. U služebního auta se nám podělal KAT asi měsíc po záruce. Taky se s náma nikdo nebavil. Kdyby to bylo soukromé auto, tak bych do toho asi řezal víc a snažil se to uhrát na kulanci. Vzhledem k tomu, že je to služebák, tak jsem se na to vykašlal. Takže se smiř s tím, že to holt budeš muset zaplatit.

Kdybych neznal případ, který jsem popsal výše, tak s tebou budu souhlasit. 30000 mě nepoloží, ale jak si psal o té kulanci, tak v servisu mi řekli, že třeba na opla se taková věc vztahuje. Takže třeba mi něco dají, líná huba holé neštěstí. Všichni asi počítají s takovým přístupem, jako píšeš ty, že se na to lidi prostě vykašlou a oni mají vyhráno. Je jim to jedno.
jandaxx
Příspěvky: 78
Registrován: ned pro 17, 2006 14:59
Bydliště: Praha

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od jandaxx »

No ono je to, jak jsem psal. Pokud by to bylo moje soukromé auto, tak se budu snažit v té věci udělat maximum. Ale u služebáku? Zaměstnavatel to neřešil, takže já taky ne.
Luking
Příspěvky: 29
Registrován: ned čer 26, 2011 20:08

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od Luking »

Staré Captivy měly své chyby , většinou se vyskytly ještě v záruce. Uvidí se jak nové Captivy si povedou .
ivsony
Příspěvky: 35
Registrován: ned dub 04, 2010 15:06

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od ivsony »

ja mam captivu pomalu 2roky a nemam s ni žadný problem,sem s ni spokojenej,předtým sem mel forda a ten se sral furt-čerppadlo ,motor,převodvka atd. a to mel najeto neco malo přes 100ti
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od Hanzy »

mzprx píše:Ked je auto po zaruke a uctovne odpisane, musi ist z firmy prec, nech sa so servismi natahuje niekto druhy, ja na to nemam cas. :lol:
Kdy ji budes prodavat?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Dravec11
Příspěvky: 55
Registrován: pon črc 26, 2010 22:19
Bydliště: Tábor

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od Dravec11 »

Tady má někdo zájem koupit captivu? Jedna by byla 2.0D LT ,110kW, 4WD ,r.v. 2010
Chevrolet Captiva LT, 2.0D r.v.2010
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od Akri »

Tak spokojenost zase neni takova?
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Captiva - pěkný šmejd

Příspěvek od Hanzy »

Dravec11 píše:Tady má někdo zájem koupit captivu? Jedna by byla 2.0D LT ,110kW, 4WD ,r.v. 2010
Ale ne klepocmouda -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“