matiz sel do sveta - jak dal

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Bacha Jakube o hystorii Daewa tu nik nevie viac ako Slam on je profík v tejto téme a zatial som nepostrehol že by tlachal do vetra ;) Já tiež nie som nováčik v Daewe ale zo Slamom by som sa nehádal a ver mi keď pozrieš témy ako -poznáte to to auto a iné tak uvidíš že Slam je velmi dobrý ;)
No a na margo toho Sparka tak asi takto já som v salóne Daewoo skoro ob den takže poznám všetky modely a ono je to tak cena je od... a potom narastá no ale aj tak je treba za 259 000 a ide to takto 50 000 zlava pri rýchlej kúpy,34 500 zaplatená poistka na 3 roky za Vás,15 000 doplnky v akcii pre Vás no a cena je zrazu 159 500 no a za tu cenu sme už vela aut predali je to marketinkový ťah :D :D :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Dalsi pekne auto pro holky... :D
http://www.novinky.cz/clanek/157193-nov ... holky.html
Ona je to shodou okolností ségra Fiatu 500 (vyrábí se ve stejné polské továrně) a narozdíl od předešlé generace, která byla vyloženě ošklivá, se na tohle dá koukat... 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

-peha- píše:Bacha Jakube o hystorii Daewa tu nik nevie viac ako Slam on je profík v tejto téme a zatial som nepostrehol že by tlachal do vetra ;) Já tiež nie som nováčik v Daewe ale zo Slamom by som sa nehádal a ver mi keď pozrieš témy ako -poznáte to to auto a iné tak uvidíš že Slam je velmi dobrý ;)
No a na margo toho Sparka tak asi takto já som v salóne Daewoo skoro ob den takže poznám všetky modely a ono je to tak cena je od... a potom narastá no ale aj tak je treba za 259 000 a ide to takto 50 000 zlava pri rýchlej kúpy,34 500 zaplatená poistka na 3 roky za Vás,15 000 doplnky v akcii pre Vás no a cena je zrazu 159 500 no a za tu cenu sme už vela aut predali je to marketinkový ťah :D :D :D
ceny vim jak funguji, ale

1) je to jednak dealer od dealera
2) zalezi, co vsechno v tom chces

cili ano, stoprocentne lze spark poridit levneji nez to auto, co pisu, ja mimo jine psal, ze to, co do sparka ani nenarves, nebo to bude lepeni, tuneni a drahy, tak tady mas ve forme hotovyho produktu

a ano, v kontextu prispevku od hanzyho - ka-cko je dalsi mozny ekvivalent tohodle :)

edit: o historii daewa jsem se snad nikde neprel :-), tudiz nevim, jak s tou poznamkou o slamovi nalozit ...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od Hanzy »

Jako bezpochyby je ten Fiatek moc povedene auticko casto na ne koukam jak jedou na kamionu na tahu z Polska ted jsem zrovna na ne koukal a cumel jake na to obouvaji krasne kola asi rovnou na prani zakaznika nebot byvaj na kazdem skoro jine.Jako 2 autko na vyblbnuti nebo pro zenu bez diskuze moc pekne... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od jakub »

Tak jenom pro info - najeto skoro 40 a meli jste pravdu, je to fyjat - posral se mikrofon k HF ... asi to zapalim :lol:

Jinak k veci, z auta jsem unesenej stejne jako pred temer dvema lety. Byla i dovca v Alpach, nekolikrat Berlin, neni problem s tim ujet 800 km na jeden zatah. Lyze i prkna se tam vejdou lip, nez do zminovanyho matize. Do toho auta clovek sedne a rad ho ridi, rad v nem sedi :)
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od Rado77 »

Fiat mal prezyvku "Fix It Again Tony" ! :D Ale inak nic proti....ja mam teraz Renault, takze nemozem nic hovorit :D :oops:
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od Krtek »

Já to znam po německu: Fehler In Alle Teile :lol:
Ale což, díly do toho děláme hned vedle klumpů do Maybacha a Lamba...
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od Jajuska95 »

Fiat 500 se mi moc líbí.. jen kdyby nebylo tak drahé.. :?
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Modrej
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 07, 2007 23:35

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od Modrej »

Není žádný auto lepší než maťísek (ženský - neženský) on se prostě na mě směje (a někdy mám i pocit že občas i vrtí výfukem :D
Jo a já bych v nějakém humru taky nejezdil (holt kdo ho má malého potřebuje velký auto :mrgreen:
Modrý Matýsek 0,8 r.v. 7 / 1999, základní výbava, najeto: kousek přes 100 000 km, spotřeba cca 6l
Vojta

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od Vojta »

Modrej píše:Není žádný auto lepší než maťísek (ženský - neženský) on se prostě na mě směje (a někdy mám i pocit že občas i vrtí výfukem :D
Jo a já bych v nějakém humru taky nejezdil (holt kdo ho má malého potřebuje velký auto :mrgreen:
-i
Jak kdysi řekl James Hunt - lepší jezdit se slabším autem na 100% než se silným na 20%
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od V.Brousek »

Každý má takové auto, které mu vyhovuje a na které má peníze. Připomínky ohledně velikosti určité části těla jsou nemístné a do diskuze o autech určitě nepatří.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od alvin »

Ja som pri parkovaní v bratislavských uličkách s Astrou nostalgicky spomínalna šunkovca,vôbec,čo sa týka parkovania je Matiz neprekonateľný,vojde doslova aj do myšej diery,zvláda v pohode aj svižnejšiu jazdu,ale potom sa spotrebou vyrovnáva pomaly aj tej astre :P
Ale inak čo sa mňa týka,tá Astra bol úlet z domovských rybníkov do cudzích morí,mne hyvojú najviac tieto malé kompakty a na Matizka nedám dopustiť.
Inak ako ja volám Matiz/Sprak -Šunkovec pre jeho žabí vzhľad,v Indonézii zas má meno SPAM (SPArkMatiz) ich klub sa nazýva SPAMMERS Club a členom ich komunity na FB som aj ja :D,naopak niektorí z nich navštívili už naše fórum,teda anglickú sekciu,nuž a keby nás nedelilili toľké kiláky :( ,isto by sme niekoho z nich aj radi privítali v sobotu v Maníne :PP: :PP: :PP:
http://www.facebook.com/groups/54465589934/
Přílohy
50556_54465589934_1905_n.jpg
50556_54465589934_1905_n.jpg (14.7 KiB) Zobrazeno 2700 x
Naposledy upravil(a) alvin dne stř zář 14, 2011 12:29, celkem upraveno 1 x.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od milosh »

Vojta píše: -i
Jak kdysi řekl James Hunt - lepší jezdit se slabším autem na 100% než se silným na 20%
Vojto ja teda nevim, ale kdyz pojedes s matesem na 100% a budes potrebovat predjizdet to vyhodis manzelku z auta abys byl na 70% nebo jak? :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Re: matiz sel do sveta - jak dal

Příspěvek od Vojta »

milosh píše:Vojto ja teda nevim, ale kdyz pojedes s matesem na 100% a budes potrebovat predjizdet to vyhodis manzelku z auta abys byl na 70% nebo jak? :)
Až pojedu na 100%, nebude potřeba nikoho předjíždět - nebude koho :lol:
Ale vážně. Pokud budou všichni dodržovat předpisy - na co mi bude auto s maximálkou přes 200km/hod.?
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“