CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Hana »

Já mám potvrzeno od prodejce,že mé auto bylo vyrobené 12.05.11 a koncem června bude k odběru.Myslíte že je to reálné? Každý prodejce tvrdí něco jiného.Někdo říká,že doprava z Koreje trvá 5 týdnů a jiný až 10 týdnů.Tak nevím co si o tom mám myslet.
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od dadif »

Podle toho, co říkal dneska mě, tak myslím, že to reálný je - auto vyrobený 31.5. a dodání koncem července, když všechno půjde dobře, tak prej už 14.7. ...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Pivson »

Důležité je, že auta budou :-) těšte se

Reálně si chevrolet dává čas na dopravu dva měsíce, ale vše záleží jak to zvládne loď. Ze zkušenosti vím že to za měsíc a půl může vyjít.
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od vasek »

Tak jsem konečně prodal svého staršího Oplíka a o víkendu našel na netu volné Orly 1,8 LTZ (strašně nerad čekám), vybral si barvu a v úterý složil zálohu V BS Auto Brno. Příští úterý si jdu pro nového zlatého (béžová met.) Orlíka. Doufám, že splní mé očekávání. Zatím jsem nikde neslyšel žádnou kritiku, tak snad asijští soudruzi neudělali nikde chybu... :((
Naposledy upravil(a) vasek dne sob čer 11, 2011 22:56, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od rudla »

Pivson píše:Důležité je, že auta budou :-) těšte se

Reálně si chevrolet dává čas na dopravu dva měsíce, ale vše záleží jak to zvládne loď. Ze zkušenosti vím že to za měsíc a půl může vyjít.
Pozor na piráty ze Somálska. Ti už několik lodí s nákladem z Asie přepadli.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
sally_cz
Příspěvky: 7
Registrován: sob kvě 14, 2011 10:01

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od sally_cz »

Tak jsem si ve čtvrtek 9.6.11 vyzvedl nového mazlíka Chevrolet Orlando LTZ a zatím najel 300 km. První dojem z auta je super, prostě komfort. A měsíc po objednání je to úžasné koukal jsem, že 3.5.11 jsem složil zálohu a dnes už jezdím. Je pravda, že se musím naučit s mazlíkem jezdit, ale stojí to za to. Je to super auto. Těším se na každou jízdu.
Lada 1200
Škoda favorit 136
Ford (už ani nevím co - hrozný auto)
Chevrolet Matiz
Chevrolet Aveo
Chevrolet Orlando LTZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od milosh »

dejte nejaky fotky at se i my ostatni pokochame ;-)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Obelix »

vasek píše:Tak jsem konečně prodal svého staršího Oplíka a o víkendu našel na netu volné Orly 1,8 LTZ (strašně nerad čekám), vybral si barvu a v úterý složil zálohu V BS Auto Brno. Příští úterý si jdu pro nového zlatého (béžová met.) Orlíka. Doufám, že splní mé očekávání. Zatím jsem nikde neslyšel žádnou kritiku, tak snad asijští soudruzi neudělali nikde chybu... :((
Gratuluji a tiše závidím - já chci taky už jezdit :-) Já mám od 10.5. objednáno ve Slavkově, ale tam skladem pořad nic není a ve smlouvě mám dodání nejpozději v 11/2011. Kde to ti kluci šikovný v Brně sehnali, když jinde není skladem nic? Doufám, že se s nimi teď v červnu/červenci roztrhne pytel až dorazí vyrobená auta do ČR a něco zbude i na mě, jinak se asi nedočkám. A jak jsem si nedávno pochvaloval, že mám zatím čím jezdit a že mě čas netlačí, tak jsem to slušně zakřikl a od čtvrtka jsem nepojízdný (hydraulika K.O.). Ach jo, když se daří tak se daří...

A jestli to není tajné, jaká byla cena?
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od vasek »

Orlové jsou, jen je potřeba pátrat, někde se stále berou... Ještě jsem měl v jednání černého Oral v Úvalech u Prahy. V Brně mají ještě červeného diesla a šedou 1,8. Něco jsem také viděl na webu v Opavě:
http://otomoto.cz/index.php?sect=search ... order_by=p

Hodně štěstí!
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od naky »

Zdravim!
taky se zapojuji k tomuto tématu, já mám objednáno 30.3.2011 a dodání má být prý až září - říjen 2011 :?
To je ještě strašně dlouhá doba, ale myslím, že díky příspěvkům šťastných majitelů Orliho se je opravdu na co těšit!
(až teda na filtr pevných částic, ale s tí se dá naučit žít ;) )
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
sally_cz
Příspěvky: 7
Registrován: sob kvě 14, 2011 10:01

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od sally_cz »

Ahoj Orlíci tak jak sleduju ty doby dodání tak mě jímá hrůza. Já si 2.5. 2011 v Autovarsu na Praze 7 objednal LTZ 1.8 béžovou metalízu a 9.6.2011 mi ho předávali. Není to o tom,že by měla automobilka dlouhé dodací lhůty ani to,že loď pluje pomalu, je to o tom, že si autosalony včas auta nezajistila a samozřejmě teď čekají na každý kus co vyrobí a kde co zbyde. Od 30.3. čekat do října, no to je snad až vrchol drzosti co si autosalony vůbec dovolí. Jinak vážení je to mazel a mazec jízda, klidný motor, veliký prostor, krásný posez. Za 10 dnů jsem ujel asi 1100 km. Jedním slovem nepřehlédnutelná nádhera. -i -i -i
Naposledy upravil(a) sally_cz dne sob čer 18, 2011 12:04, celkem upraveno 1 x.
Lada 1200
Škoda favorit 136
Ford (už ani nevím co - hrozný auto)
Chevrolet Matiz
Chevrolet Aveo
Chevrolet Orlando LTZ
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od Hana »

Začínám Všem co už ORLÍKA mají tiše závidět -i .Opravdu nechápu jak je možné,že někdo čeká pouze měsíc a už jezdí v novém. Začínám podezřívat svého prodejce,že si nechal vyplatit zálohu a vůz mi už neobjednal. Dokonce přestal komunikovat a neodpovídá na e-mail.Připadám si bezmocně a přemýšlím,že svou objednávku zruším,protože čekat na auto od února mi přijde opravdu šílený. Nemáte prosím někdo zkušenost,když je auto vyrobené,jak dlouho trvá cesta z Koreje sem do Česka?Každý prodejce tvrdí totiž něco jiného-někdo říká že 1 měsíc a jiný že 2 až 3 měsíce. Moje auto je údajně vyrobené 12. května ale prodejce neví kde zrovna je a to si myslím že je nesmysl. :roll:
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
prt
Příspěvky: 61
Registrován: pon kvě 23, 2011 20:55
Bydliště: kósek od Brna

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od prt »

ja objednával 12.5. a uz týden jezdim 1,8 LTZ, ale v době objednani uz plulo na lodi. je otázka logistiky jak dlouho to trvá od výroby k dealerovi, realně bych řekl tak 2 měsíce min.
orel LTZ 1,8 v bílé
Uživatelský avatar
sally_cz
Příspěvky: 7
Registrován: sob kvě 14, 2011 10:01

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od sally_cz »

Hana píše:Začínám Všem co už ORLÍKA mají tiše závidět -i .Opravdu nechápu jak je možné,že někdo čeká pouze měsíc a už jezdí v novém. Začínám podezřívat svého prodejce,že si nechal vyplatit zálohu a vůz mi už neobjednal. Dokonce přestal komunikovat a neodpovídá na e-mail.Připadám si bezmocně a přemýšlím,že svou objednávku zruším,protože čekat na auto od února mi přijde opravdu šílený. Nemáte prosím někdo zkušenost,když je auto vyrobené,jak dlouho trvá cesta z Koreje sem do Česka?Každý prodejce tvrdí totiž něco jiného-někdo říká že 1 měsíc a jiný že 2 až 3 měsíce. Moje auto je údajně vyrobené 12. května ale prodejce neví kde zrovna je a to si myslím že je nesmysl. :roll:

Ahoj asi by bylo dobré tu toho prodejce zveřejnit co myslíš???
Lada 1200
Škoda favorit 136
Ford (už ani nevím co - hrozný auto)
Chevrolet Matiz
Chevrolet Aveo
Chevrolet Orlando LTZ
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET ORLANDO-doba dodání

Příspěvek od naky »

Ony se dost lisi doby dodani pro diesel, nebo benzin..
U Srby mi bylo vysvetleno:
s benzinem chevrolet nema zadne problemy a dodava relativne vcelku rychle a dost jich je uz i na ceste na lodi, ale s diesely to je nic moc.
Dost na to ma vliv Japonske zemetreseni, pri kterem byla zcela znicena a zastavena vyroba vstrikovani a ridicich jednotek pro dizly a tim je pry z toho duvodu ted tak dlouha dodaci lhuta.
Standardni doba kdyz vse slape jak ma, a kdyz vybrane auto neni na nejake lodi uz na ceste je 5 mesicu od objednani, ztoho 1,5 mesice trva doprava lodi do evropy (jakmile je auto nalozeno na lodi, tak je viditelne uz v systemu chevroluetu a dokazi presne rict kde je a kdy bude u nich) + doprava z Madarska (kde probiha kontrola kvality) na kamionu do CR k az prodejci.
Takze ti co si auto objednaji a maji ho brzy, tak meli to stesti ze se trefili do konfigurace, kterou uz maji na lodi, a proto jim byl Orly dodan drive, nez tem, na ktere uz auta na lodich, kamionech a u samotnych prodejcu nezbyli, tak holt musi cekat az auta vyjedou z tovarny na lod a pak trada do CR...
kazdopadne je desny jak to dlouho trva... a kor ty dizly :?

Jak zde bylo zmineno, ze uz ma auto nekdo vyrobene, ale ze mu nedokazou rict kde auto je a kdy bude k predani, je teda dost divne, protoze jakmile se auto nalodi hned se jim zobrazi v systemu u daneho prodejce, takze on to opravdu musi vedet, ale nevim proc to nerika...
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“