Spotřeba

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: spotřeba

Příspěvek od radgosk »

Dnes som cital manual k autu, a akosi sa zvisila spotreba mimo mesta pri diesli, naopak v meste klesla. kombinovana ostala. Ja mam pocit, ze v chevrolete tu spotrebu zrebuju
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Reklama
 

Darth
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 22, 2011 21:55
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: spotřeba

Příspěvek od Darth »

Dobrý den pánové, napište mi prosím, jaká je spotřeba u Cruze v dieselu (92 kw)? mam nabídku, tak uvažuji o koupi.
emil
Příspěvky: 66
Registrován: pon kvě 16, 2011 20:41

Re: spotřeba

Příspěvek od emil »

Super otázka :mrgreen: No koľko asi? Asi ako 110 kw tj.cca 6.5l načakaj tam žiadne prevratné rozdiely v spotrebe táto otázka je niečo podobné ako by som sa pýtal aký je rozdiel medzi benzínom 1.6 83kw a 92 kw odpoveď je takmer žiadny!
Darth
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 22, 2011 21:55
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: spotřeba

Příspěvek od Darth »

já právě nabývám dojmu, že zrovna spotřeba není silnou stránkou korejců, a to obecně. Proto jsem se ptal na diesel, zda i tady to platí
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: spotřeba

Příspěvek od Kjub »

Niekto tu ma ten slabsi diesel a ma nizsiu spotrebu ako 110kw...Uz neviem kde ale pisalo sa to tu.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: spotřeba

Příspěvek od shindys »

tady je odkaz na spotřebu slabšího naftoně u cruze:

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/427829.html

je třeba říct, že žádný jiný majitel toho slabšího dieslu se na spritmonitoru zatím nezaregistroval, takže se to nedá porovnat. Jak už jsem tady kdysi psal, diesel není pro popojíždění po městě - například tento uživatel libra jezdí průměrnou rychlostí 37 km/h, takže to asi moc optimílní využití síly motoru nebude - spotřebu má průměrnou 8,51 l/100 km.

Stejně tak už kdysi zmiňovaný uživatel AliceXES z Rumunska, který jezdí silnějším dieslem po jejich rozbitých cestách rychlostí 22 km/h moc dobrou spotřebu nemá (průměrně 10,86 l/100 km).

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/372349.html

Mě těší, že nejsem s dobrou spotřebou sám, v poslední době se tam zaregistrovalo pár nových vlastníků naftového cruze model.rok 2011 a začínají na spotřebě 6,5 l/100 km, takže ten nový diesel bude asi lepší než ten starý (začínal jsem na nějakých 6,9 l), no hlavně je tam teď ten 6 kvalt, ale mě by to už obtěžovalo, pořád jen řadit. Nedám na svůj dlouhý pětikvalt dopustit. :D
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: spotřeba

Příspěvek od mikikoti »

vsetkym dieselovym Cruzom okrem konikov navyše ticho zavidim aj spotrebu. moj zere aj travu vedla cesty.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
JaM
Příspěvky: 50
Registrován: pon kvě 16, 2011 16:05

Re: spotřeba

Příspěvek od JaM »

ja mam LT 2.0 120kw, najazdenych cca 1700km a priemerna spotreba je momentalne 7.9l a klesa. Je to moje prve auto takze sa pod to asi podpisuje moj styl jazdy...
Cruze LT BLACK 2.0 163k MT
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: spotřeba

Příspěvek od odrifuk »

Priemer 6.5-6.7 najazdené 2800km
2.0 VCDI 120 kW
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: spotřeba

Příspěvek od chrudoš »

Ono zas neni moc co zavidet. Benzin ma clovek vetsinou na popojizdeni a diesel na delsi trasy, tim padem je rozdil jasny. Pri stejnem stylu jizdy bys jezdil v dieselu priblizne o 1,5 l mene, coz neni nijak moc velky rozdil
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: spotřeba

Příspěvek od Kjub »

1,5 litra je v pohode rozdiel praveze. Nejak tu pribuda dieslakov Chrudosi co? Sa mi zda ze nas je tu prevaha! :D Vas vycmudime z fora! :D :PP: :D
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: spotřeba

Příspěvek od milosh »

Pac ste dieselaci skudlilove, jak bylo receno v Topgearu :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: spotřeba

Příspěvek od chrudoš »

Njn, ono tech dieselaku pribyva v cele Evrope a bohuzel to je jen a jen dost vysokou spotrebni dani na paliva, ktere zene cenu benzinu a nafty tak nechutne vysoko. Jinde si na naftu ani nevzpomenou, nemaji to zapotrebi. Nicmene uspora se v pripade Cruze nekona :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: spotřeba

Příspěvek od fatrc »

Inak povedané mnohí európania chcú jazdiť veľa km za málo peňazí. A keď vezmú do úvahy že dnes je nafta lacnejšia ako benzín a nové nafťáky majú aj oveľa nižšiu spotrebu ako kedysi a dlhšiu životnosť motorov. Tak radšej kúpia drahšieho turbodiesla ktorý má neporovnateľne vyšší výkon a krútiaci moment vďaka turbíčku ako holý benzín s tým istým objemom. Stačí porovnať výkon,krut. moment, spotreba a cena Cruze 1.8 benzín a 2.0 nafta.
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: spotřeba

Příspěvek od mzprx »

Co chces porovnavat? Ved pises, ze je to neporovnatelne...
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Motory“