Výrobky čístící motory atd

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
snake.d
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 16, 2011 09:31
Bydliště: Přerov

Výrobky čístící motory atd

Příspěvek od snake.d »

Čauky myslíte že je dobrý lít do motorů a nádrží něco takovýho?.... http://www.44k.cz/
máte s tímto produktem někdo zkušenosti?
Prosím neberte to jako nějakou reklamu nejsem s touto firmou v žádným kontaktu jen jsem našel na netu tento výrobek tak se ptám
Děkuji
David
Reklama
 

Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: Výrobky čístící motory atd

Příspěvek od Bullmastiff »

Na benzínovém Mondeu (2 generace) mi pomáhal Militec - motor šel pocitově lépe (zvuk, ochota jít do otáček). Na Captive jsem zkoušel též a nepozoroval jsem žádný rozdíl.
Tyhle čističe paliva by měly být standardně v nějaké koncentraci (nejsem odborník) i u některých pump (Shell, OMV, AGIP). Co se čištění prostorů s olejem týče, je to otázka. Někde jsem četl če uvolněné usazeniny mohou nadělat větší paseku než když se standardně mění olej. Co je na tom pravdy, nevím.
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Výrobky čístící motory atd

Příspěvek od pekrtek »

To je úplně něco jiného než Militec. Militec je přísada do oleje na snížení tření. To, na co se ptá Snake.d (44K), je přípravek na vyčištění palivového systému. Používám to na Lacetti. Minulý rok jsem měl problémy s EGR ventilem a poté, co mi ho Palikx vyčistil, jsem to tam nalil. Letos podruhé po 15 tis. preventivně. Píši o tom v tématu o EGR ventilu. S tou firmou jsem v kontaktu pouze, že jednou ročně od nich koupím přípravek 44K a 4 litry motorového oleje. :)
Naposledy upravil(a) pekrtek dne úte čer 07, 2011 21:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Výrobky čístící motory atd

Příspěvek od 18lukin18 »

pekrtek na kolik to vyjde ten přípravek na čištění paliva??
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Výrobky čístící motory atd

Příspěvek od pekrtek »

Já mám pocit, že jsem platil kolem 500,- Kč a ještě jsem tam kupoval ten spray na čištění klapky a EGR ventilu. Je to sice dražší, než u pumpy nebo v hypermarketu (tam podobné výrobky stojí kolem 200,-), ale loni to pomohlo a tak se "utěšuji", že to vyhozené peníze nejsou.
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“