kde kupit predne svetlomety z Nubiry II 2,0?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matusak
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 22, 2009 16:48
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

kde kupit predne svetlomety z Nubiry II 2,0?

Příspěvek od Matusak »

zdravim,
nubirku si davam pomaly dokopy a chcel by som zohnat predne svetlomety s cockou z Nubiry II 2,0

Obrázek

ja mam sice 1,6ku ale fizlom by to nemalo prekazat nie ?

v blizkej buducnosti by som si chcel kupit prestavbovu sadu bixenon, ked by som mal tu cocku tak by neputali pozornost fizlov ako keby si to dam do svetiel z 1,6ky, ci ?

prajem pekny den :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
silencercze
Příspěvky: 34
Registrován: pát kvě 08, 2009 12:52
Bydliště: Východní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: kde kupit predne svetlomety z Nubiry II 2,0?

Příspěvek od silencercze »

Na polském aukru - allegro.pl http://allegro.pl/lampa-przod-daewoo-nu ... 59658.html se dají koupit jak použité tak asi i nové a celkem dobrá cena, jen u těch nejlevnějších pozor jestli nejsou z anglického auta, mají nejspíš paprsek světla nastavený jinak a to by vadilo policajtům i protijedoucím. Pokud chceš nové tak czdrafel http://www.czdrafel.cz/svetlomet-lp-nub ... orem-p2731 ale skoro 4000Kč za jedno světlo je docela dost
Daewoo Nubira II 2002 1,6 76kW
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: kde kupit predne svetlomety z Nubiry II 2,0?

Příspěvek od ppp »

Z anglickych by som strach nemal, obvykle maju len opacne obratenu clonku, projektory maju uplne obycajnu parabolu a predel svetla a tmy robia clonkou. Horsie je to ak bude parabola mizernej kvality a/alebo stavu. Zatecena, zoxidovana, poprackana, zoxidovana. To v pripade pouziotych a v pripade novych aku bude mat zivotnost. Ale to sa aj tak clovek dozvie az casom :).
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Re: kde kupit predne svetlomety z Nubiry II 2,0?

Příspěvek od Jenda »

Panové pozor, u těch polských nových světel se dost často jedná o šmejdy, u kterých nejde nastavit paprsek, nemívají motorky stavění výšky paprsku. Osobně jsem nalítnul prodejci na Allegro.pl, který mě ubezpečoval, že motorky mají, hřešil na to, že se ho z ČR nedopátrám. Negativní hodnocení na akci mu nevadilo......
Originální projektorové světlomety svítily skvěle, u polských jsem byl slepý. Nakonec jsem z původních nabouraných použil střeva do nových polských, ale výsledek je něco mezi.
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“