LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
karlos1
Příspěvky: 23
Registrován: pon led 18, 2010 21:48

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od karlos1 »

Tak jsem dnes mluvil s šeftechnikem o te spotřebě a říkal, že se mám stavit, že tam vymaže nějaké hodnoty a uvidíme jak to bude vypadat potom. Prý je to otázka chvilky, tak to zkusím co nejdříve. Pak dám vědět.
Reklama
 

sakai
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 29, 2010 21:34

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od sakai »

karlos1 píše:Tak co se týče spotřeby tak jsem docela naštvaný. poslední delší cesta. převážně dálnice ve čtyřech lidech, nejel jsem nějak rychle dá se říci předpisovou rychlostí za 9 litru. po městě 10 a to se fakt snažím "šetřit" Auto mám od Května 2008 a nové tak nežralo. Na Garančce budu chtít ať se zkusí podívat, jastli není něco špatně. Po městě bych to ještě bral, ale ty dálkovky se mi nelíbí. A taky mám problém, že se mi strácí chladící kapalina. Natlakovali to dvakrát, nikde viditelný únik, tak nevím. Neměl někdo podobný problém?
Mám 1.6 hatchback, ale žere mi to stejně. Nejmenší spotřeba byla na holandských dálnicích, kde je max.120 km/hod, a to 8,3 l/100 km. V Praze se pod 10 nedostanu, venku tak okolo 9 litrů. Jak může někdo mít 7,72 nechápu. Jinak vše OK.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Krtek »

Jéé on snad někdo myslel že Daewroolety nejsou rozežraný ? :lol: Podle mně oproti japoncum a evropanum prostě žerou tak o litr až dva víc při stejnym objemu.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
krasonko
Příspěvky: 32
Registrován: čtv dub 29, 2010 17:39
Kontaktovat uživatele:

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od krasonko »

karlos1 píše:A nezveda to podlazku kufru? Jako jestli ta nadrž, není vetčí, než díra na tu dojezdovou rezervu?
ja mam splynovac BRC :) a kufor to neovplyvni. vsetky priehradky tam mam :) a nadrz je 49 litrova :) cize tak 45 tam do nej vojde :) rezerava je pohodena v kufri :) spotrebu neriesim :) je to lenivsie ale zato lacnejsie :) a cena 1100 EUR so zapisom komplet :)
CHEVY LACETTI 1.6 16v. LPG/B..
....krasonko...
mustafa
Příspěvky: 17
Registrován: čtv úno 25, 2010 12:45

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od mustafa »

ja mam 1.6 lacetti sw, a jazdim kombinovane (60% dialnica, 20% mesto, 20% mimo mesto) za 7-7,3 litra.
Uživatelský avatar
karlos1
Příspěvky: 23
Registrován: pon led 18, 2010 21:48

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od karlos1 »

Tak jsem si udělal jeden zajímavý rekord. Chevrolet by na něj ale hrdý být neměl. Sice jsem byl plný a hnal jsem to 150 až 160, ale spotřeba u 1,6 12l na 100km je fakt hnus. Takovou chuť ho prodat, jako včera jsem snad ještě neměl. :( -P
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Jajuska95 »

Karlosi, to ti žere i trávu u silnice, ne?? To je hodně vysoká spotřeba, u Nubiry, obsah 2.0 máme teď v zimě po městě spotřebu okolo 8-9l, mimo město už dlouho nejela..ale v létě to bylo po dálnici, průměrná rychlost 140-150, tak spotřeba okolo 9l..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Hanzy »

karlos1 píše:Tak jsem si udělal jeden zajímavý rekord. Chevrolet by na něj ale hrdý být neměl. Sice jsem byl plný a hnal jsem to 150 až 160, ale spotřeba u 1,6 12l na 100km je fakt hnus. Takovou chuť ho prodat, jako včera jsem snad ještě neměl. :( -P
Co chces taky hrkat s 1.6 starou ludrou tak rychle to je delane na 90 max 130 a to kdyz jedes sam a ne na tohle :shock:
150-160 tohle drtis na podlaze a co se pak divis spotrebe je uplne v poradku a Chevrolet je bez nalady jak je to pod 10l/100km :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
karlos1
Příspěvky: 23
Registrován: pon led 18, 2010 21:48

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od karlos1 »

Hanzy píše:
karlos1 píše:Tak jsem si udělal jeden zajímavý rekord. Chevrolet by na něj ale hrdý být neměl. Sice jsem byl plný a hnal jsem to 150 až 160, ale spotřeba u 1,6 12l na 100km je fakt hnus. Takovou chuť ho prodat, jako včera jsem snad ještě neměl. :( -P
Co chces taky hrkat s 1.6 starou ludrou tak rychle to je delane na 90 max 130 a to kdyz jedes sam a ne na tohle :shock:
150-160 tohle drtis na podlaze a co se pak divis spotrebe je uplne v poradku a Chevrolet je bez nalady jak je to pod 10l/100km :D
Tak uplně na podlaze to zase nebylo :-) Zajímavé je, že se surovým autem, jsem jezdil za míň. Ta spotřeba mě fakt štve. Začínám jezdit pomalu :-D
Tomeso81
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 31, 2011 07:58

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Tomeso81 »

Já jsem si udělal nový rekord ve spotřebě, cesta Havířov - Rožmitál pod Třemšínem a okolí cca 450km dálnice, pak okrsky a město, a spotřeba mi vyšla na 6,25litru ( 50litru natankováno a 800km ujeto), mám 1,6 benzin (hatchback), jel jsem sám, sice po dálnici nuda 90-100km/h, ale nikde jsem nespěchal :-)
Uživatelský avatar
Zek
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 14, 2009 17:18

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Zek »

Tomeso81 píše:Já jsem si udělal nový rekord ve spotřebě, cesta Havířov - Rožmitál pod Třemšínem a okolí cca 450km dálnice, pak okrsky a město, a spotřeba mi vyšla na 6,25litru ( 50litru natankováno a 800km ujeto), mám 1,6 benzin (hatchback), jel jsem sám, sice po dálnici nuda 90-100km/h, ale nikde jsem nespěchal :-)
Pán je kouzelník, blahopřeji :D To je velmi slušná spotřeba. Na tu se myslím nikdy prakticky nedostanu. Páč vždycky než prošmejdím město a dostanu se ven tak mi ten můj opičák žíznivej vyslope z nádrže pěknou dávku benálku.

Hele, můžete sem někdo hodit více infa a zkušeností s LPG v Lacetti? Kdyby byl i někdo s SW vůbec bych se nezlobil. Moje dlouhodobá průměrná spotřeba je cca 8,2, tak si chci něco chechtáčků ušetřit.

Díkec
Chevrolet Lacetti SX Elite, 1.6 SW, s automat.klimatizací, LPG
Helmut
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 01, 2010 15:35

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Helmut »

Ja mam cca rovnaku dlhodobu spotrebu - 8,2 l/100km. Najazdene okolo 15 000 km. Poškulujem po plyne, ale auto je v zaruke, tak zatial len zavidim...
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Krtek »

Sice mam sedana 1.6 ale orientačně by to mohlo stačit. Spotřebu plynu mam cca 8,5-9,5l + k tomu na nastartování 0,5 - 1,5l benzínu. podle toho jak často a jak krátký trasy jezdíš.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Zek
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 14, 2009 17:18

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Zek »

Krtek píše:Sice mam sedana 1.6 ale orientačně by to mohlo stačit. Spotřebu plynu mam cca 8,5-9,5l + k tomu na nastartování 0,5 - 1,5l benzínu. podle toho jak často a jak krátký trasy jezdíš.
Ahoj, prosím Tě, existují nějaké stránky s cenami LPG? Ať hledám jak hledám, všechny, co jsem našel, mají minimum informací o čerpačkách nabízejících LPG a hlavně tam jsou prdlačka informace o aktuálníh cenách.
Nově mám ve svým autíčku LPGmašinu, tak teď budu s plynem v kontaktu častěji :-)
Díky
Chevrolet Lacetti SX Elite, 1.6 SW, s automat.klimatizací, LPG
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: LACETTI 1.6 SW - spotřeba benzínu

Příspěvek od Krtek »

Čoveče nevim. Já to nesleduju, jezdívam stejný rasy takže mam pár čerpaček kde beru.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“