Nexia 1,5 8v cuká

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
mirek2
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 13, 2009 20:47

Nexia 1,5 8v cuká

Příspěvek od mirek2 »

Ahoj. Můžete mi pomoct s Nexií?
Začala se mi rožínat kontrolka motoru, ta oranžová. Někdy svítí, někdy ne. Auto začalo cukat, ale to i tehdy, pokud kontrolka nesvítí. Mám v tom LPG a díky tomu to ještě jezdí. Na benzin je to katastrofa. Na volnoběh to jde normálně, aspoň na plyn jo, na benzín to už blbne. Jak trošku přidám plyn, začne to cukat a prostě to nejede :x Ať je to v malým tahu, nebo v zátahu, pořád to cuká. Při odstaveném plynu jde normálně a na volnoběh taky (na plyn) Ale jak se trošku pootevře klapka, tak je to tam. Tak že v elekrice bych to asi naviděl.
Komplet kabely a svíčky jsou nové, taky těsnění pod sáním.
Do servisu Daewoo v Rapotíně to už dávat nechci, protože , když jsem to tam měl minule, tak nepřišli vůbec na nic. (bylo to s jinou závadou) Auto mi vrátili s tím, že to jednou dělá a jednou ne. Nakonec mi tu někdo poradil a byly to vstřiky. Vyměněno na dvoře a jezdilo to do dnes.
Jsem ze Zábřehu. Není někdo v okolí, kdo by mi to dal dohromady. Nemám na to čas a už ani chuť :-(
Chtěl jsem to nechat napojit na diagnostiku, ale řekli mi, že to má starou zásuvku a tu, že nemaj :x
Reklama
 

Disorder
Příspěvky: 11
Registrován: čtv kvě 19, 2011 21:11

Re: Nexia 1,5 8v cuká

Příspěvek od Disorder »

Viděl bych to na vstřikování benzínu nebo na přívodu benzínu do motoru. Nic jiného mě nenapadá.
Nexia GLE sedan. Antituner ale příznivec účinných úprav.
Luking
Příspěvky: 29
Registrován: ned čer 26, 2011 20:08

Re: Nexia 1,5 8v cuká

Příspěvek od Luking »

zkuste proměřit tlaky benzínového čerpadla v nádrži , a jestli to má takový podtlakový ovladač na liště se vstřikama tak jestli správně funguje
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“