co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od tomask »

V.Brousek píše:
tomask píše:
V.Brousek píše::shock: tomask, skoč jsi na oční, protože to byl likvidační zákrok. Surovost prvního stupně. :shock:
Oči mám v pořadku, ale ty asi nerozumíš hokeji. Likvidační zákrok, surovost prvního stupně - skus si to ještě jednou prohlednout a pak napiš něco objektivného.
Hlavní je že vyhrali a že zítra vyprovodí domů Amíky.
Ano máš pravdu, hokeji opravdu nerozumím. Je dobře, že tomu rozumí ostatní, hlavně že praskají kosti a teče krev. To je ten suprový hokej, že Tomask.
Necháme hokej hokejem, já mám svůj názor a ty máš právo na svůj.
Dnes vyhráli tak se tešme na další zápas :PP:
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Hanzy »

Jj dnes jsme vyhrali parada :D
A krev by nebyla kdyby mel prilbu prichycenou jak ma mit to ji pak ma jen na okrasu -P a kosti se lamou i pri rekreacnim sportu natoz tak pri vrcholovem ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od V.Brousek »

-i :PP: -i
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Iacobus »

Hanzy píše:
Iacobus píše:"my tady na valassku asi budem stavet strelnici misto byvale celnice na slovaky nebo tady maji jen zlodejske vyjezdy a posledni dobou jsem na ne cim dal vic vysazeny!!!"

Hanzy
Až vystrieľaš všetkých Pražákov, dieslákov a Slovákov, dojdi prosím aj na východné Slovensko, máme tam pre teba veľa práce ešte s jednou minoritou.
Hele nezvelicuj to a neprekrucuj tady ten problem je doopravdy kdyby tobe ukradli auto za 200 litru a kazdou chvili si je videl nebo slysel jak delaji zlodejske najezdy nebo se ti gorily pohybujou po zahrade a vyhlizeji co cornout a vydesily mladou jak byla sama doma s malou atd. tak na to budes mit taky jiny pohled.V nekterych odlehlych mistech tady maji lidi strach polozit i neco na zahrade nebo jim to pokradli!Policajti jsou tady zdechli radeji buzerujou kus od hranic za folie a kraviny misto aby delali co maji a vypada to tak ze na ne pujde soukroma agentura nebo uz tady lidi toho maji dost!
OK. Máš pravdu, nepochybujem že naši škodci preletia aj za hranicu (Chcel si Schengen? Máš ho!).
Ale včera mi tv JOj vyslovene nahrala na smeč a tak ti musím prehodiť loptu na druhú stranu. Ako keby si tam čítali čo tu píšeme. :D :D :D Pozri toto (preži reklamu a klikni na čas 25:00 min) http://www.joj.sk/noviny-o-12-00/noviny ... 12-00.html
To ma potešilo a tak túto podtému uzatváram. :PP: :PP:
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od J.Bad »

Iacobus píše:
Hanzy píše:
Iacobus píše:"my tady na valassku asi budem stavet strelnici misto byvale celnice na slovaky nebo tady maji jen zlodejske vyjezdy a posledni dobou jsem na ne cim dal vic vysazeny!!!"

Hanzy
Až vystrieľaš všetkých Pražákov, dieslákov a Slovákov, dojdi prosím aj na východné Slovensko, máme tam pre teba veľa práce ešte s jednou minoritou.
Hele nezvelicuj to a neprekrucuj tady ten problem je doopravdy kdyby tobe ukradli auto za 200 litru a kazdou chvili si je videl nebo slysel jak delaji zlodejske najezdy nebo se ti gorily pohybujou po zahrade a vyhlizeji co cornout a vydesily mladou jak byla sama doma s malou atd. tak na to budes mit taky jiny pohled.V nekterych odlehlych mistech tady maji lidi strach polozit i neco na zahrade nebo jim to pokradli!Policajti jsou tady zdechli radeji buzerujou kus od hranic za folie a kraviny misto aby delali co maji a vypada to tak ze na ne pujde soukroma agentura nebo uz tady lidi toho maji dost!
OK. Máš pravdu, nepochybujem že naši škodci preletia aj za hranicu (Chcel si Schengen? Máš ho!).
Ale včera mi tv JOj vyslovene nahrala na smeč a tak ti musím prehodiť loptu na druhú stranu. Ako keby si tam čítali čo tu píšeme. :D :D :D Pozri toto (preži reklamu a klikni na čas 25:00 min) http://www.joj.sk/noviny-o-12-00/noviny ... 12-00.html
To ma potešilo a tak túto podtému uzatváram. :PP: :PP:
Je vtipná ta soutěž co následuje po příspěvku... velmi těžké.. za 80 centů - kolik blbců se nachytá a drahou SMS pošle!!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

Nový ruský hajtroš,no vyzerá celkom k svetu -i -i -i -i
http://automix.atlas.sk/modely/746517/n ... to-na-trhu
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Iacobus »

K svetu? K onomu svetu jedine. -P
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od conpet »

Bronzová :PP: :PP: :PP:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

Blahoželám Vám bratia k viťazstvu nad našim spoločnžm nepriateľom,dali ste im to aj za nás -i -i -i -i -i .Ten rok 1968 a hlavnw 1978,vynútene víťazstvo na MS v Prahe,sme im už odpustili,ale nezabudli :P :P :P :P
A toto sme spievali pri víťazstve nad Rusmi ešte za socíka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=QoIyfEH8Bn0
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Hanzy »

Hokej parad aspon bronz -i Pekne je nasi rozstrileli -i -i -i
To same Cruze WTCC rovnez parada oba zavody na prvnich mistech kleocmoudi dostali na frak i kdyz jsme meli 40kg zatez -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od FoXo »

Ani neviem kde to zaradit ze potesilo alebo nepotesilo.

Dlhsiu dobu sa mi stavalo, ze mi poriadne nezatvorilo moje dvere. Pri skuske ci su zatvorene sa dali pootvorit ale nie otvorit. Robilo mi to dlhsiu dobu niekedy ano niekedy nie az to prestalo alebo teda som si myslel ze to prestalo. V sobotu som siel prec a cely cas som mal zly pocit snad mi nevykradnu auto, pretoze som mal v kufri vrtcaku, golu, pajkovacku atd atd proste plny kufor veci. Ked som sa vratil domov a siel do auta vsetko ok. Odbehol som domov a po hodinke som siel znovu do auta. Tu som si vsimol ze moje dvere boli pootvorene. No prisiel som teda na to ze takmer cely vikend som mal auto otvorene a bohvie kedy aj predtym. Motorcek na centraly sa zasekol v polohe otvorenom stave a pri zatvoreni ostal stat a nezatvoril. Cloveka to potesi co :D
Takze uz mam novy motorcek dneska kupeny a ked dojdem domov ak bude este svetlo ide sa opravovat.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od klm121 »

Dnes ma potešilo, že mám za sebou úspešne zvládnutie maturít, takže už len prijímačky a môžem sa pustiť do auta :D
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od vado »

Uprimne blahozelam.
Kdeze tie casy su ...
Ja som to absolvoval v roku 1985 ...
Hehe, vtedy ma skusali "starci" vo veku, co mam teraz ja ... Asi uz tiez patrim z pohladu ludi v maturitnom veku do stareho zeleza (presne tak som ja ohodnotil mojich vtedajsich skusajucich) :roll: .
Prave dnes mi dosla pozvanka na stretnutie spoluziakov zo zakladnej skoly po 30-tich rokoch.
Hmm, nejako ryyychlo to letiii ...
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Iacobus »

Ale na tej fotke čo máš v avatari, pôsobíš celkom mlado. :D :D :D
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od vado »

Hehe,
tak ten avatar ma momentalne skoro (22. maja) 8 rokov a medzicasom pribudla aj avatarka, ma 5 a pol ... :mrgreen:
Podla nazoru okoloiducich sa vraj ten avatar na mna dost podoba.
Podla nazoru inych sa podoba vraj na osobu obyvajucu vedlajsi byt v panelaku. Tak neviem :shock: :lol:
Ale musim napisat, ze v case vyroby avatara sme sa ani ja, ani manzelka v inkriminovanom panelaku nenachadzali :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Odpovědět

Zpět na „POKEC“