trasenie volantu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Ďuri
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 03, 2010 16:27

trasenie volantu

Příspěvek od Ďuri »

Tento týždeň som prezul letne gumy.Dal som nove obuť na elektrony.Prvé kilometre som skúšal ako sa nich ide.Pri 90-100 km/h začalo volant triasť.Šiel som na späť do servisu nech to skúsi znovu vyvažiť.Chýbalo 20 Gramov.Je to lepšie,ale stále to trasie.Je mi blbe isť zas naspäť do servisu.Elektrony su trošku staršie ale myslím si že v nich chyba nebude.Mám skusiť druhy servis a znovu dať vyvážiť?
Reklama
 

tarantula
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 28, 2011 21:14

Re: trasenie volantu

Příspěvek od tarantula »

Mal som podobny problem,ale mne to triaslo volantom pri cca 40 km/hod.,potom OK,potom az pri cca 100km/hod.
Spomen si ci si nahodou v poslednej dobe nechytil nejaky "vytlk" na ceste,mozno by nebolo zle spravit si aj Geometriu,(ja som mal vtedy zlu zbiehavost-nastavili mi to,a potom OK.).
Ked Ti budu vykonavat geometriu,rovno Ti mozu kolesa vyvazit este raz.
Zimna guma je maksia a preto sa to trasenie uvolnuje do nej (viac sa derie) a ty to necitis,ale letna guma je tvrdsia,cize prenasa sa ti to na volant a ten pocit je taky,aky je.
Uživatelský avatar
vladimir fodor
Příspěvky: 275
Registrován: ned led 27, 2008 11:04
Bydliště: Selce pri BB

Re: trasenie volantu

Příspěvek od vladimir fodor »

Ak začalo trasenie len po výmene kolies tak to daj prevážiť.Ak je vyváženie dobré tak sú krivé disky a tam pomôže len oprava alebo výmena.
Hellboy
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 03, 2011 10:22
Bydliště: Blava, né?

Re: trasenie volantu

Příspěvek od Hellboy »

presne tento problem som mal aj ja. problem bol v geometrii, celych zlych pneu a plechacov ..kedze pises ze mas nove pneu, tak by som skusil pozret tie disky, ako su natom :)
Langos 1.5, 63kW, 5-door HB, SuperRed Color
Ďuri
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 03, 2010 16:27

Re: trasenie volantu

Příspěvek od Ďuri »

No skusil som druhý servis,vyvážili kola, spravili geometriu a všetko OK.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“