Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
patres20
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 10, 2011 12:58
Bydliště: Praha 6

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od patres20 »

Jirka8472 píše:Ahoj Patresi, koukám, žes jim napsal taky pěkný eleborát.. Jsem zvědavý, co mi odpoví.. Jinak auto bych měl mít začátkem července..

tak to se uz tesim i za tebe :-) se prijedu mrknout. ze ja cekam jen na penize. a objednavam :-)

jj jsem zvedavej co odepisou no
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Akorát zrovna vybírám nějaký hliníkáče a nevím jakým vzít. :(
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 666 »

No je tady jeden guru přes disky. Jmenuje se Ladinek. :D Tak si nech poradit.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Četl jsi recenzi Chevyho ve Světe motorů ?? Myslím že je to poslední číslo.. ???
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 666 »

Četl jsem jenom nějaké útržky z toho srovnávacího testu. Já nevím co stále blbnou s velikostí kufru. Zprávu jsem od tebe jsem dostal. Myslím, že pokud nechceš měnit rozměr kol, tak za chvíli tady někdo poradí hafo webů na kterých si můžeš vybrat.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Jasně, zatím díky a měj se..
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

tiez som si pozrel Autosalon na TV Prima a cudoval som sa, ze sa moderator nezmesti na zadne sedadla. sedel som totiz v orlande par dni predtym a nechapal som to. tak som znovu zasiel do predajne a dokladne som si voz preliezol. mozem zodpovedne vyhlasit, ze som sedel pohodlne aj v druhom a aj v tretom rade sedadiel. v tom tretom som mal sice kolena trosku vyssie, ale hlavou som sa strechy vobec nedotykal. dotkol som sa jej az vtedy, ked som sa oprel a chcel som hlavu opriet aj o hlavove opierky. to som uz strechu dosiahol. rovnako v druhom rade som nemal ziadne problemy.
ak ste zvedavi, aka ja moja vyska, tak je to 188 cm. takze mozem povedat, ze patrim k tym vyssim ludom a v orlande som ziadny problem so sedenim nemal. cudujem sa teda spolu s kolegom, preco na recenziu orlanda vybrali najvyssieho mozneho moderatora.
este mam otazku: mam rezervovane orlando a v najblizsich dnoch ho idem vyplatit (LT plus 120 kW). ide o moje prve nove auto, doteraz som jazdil na bazarovej astre caravan s automatom. a samozrejme by som rad od predajcu ziskal co najviac drobnosti, ako je napriklad povinna vybava alebo gumove koberce a podobne. viete mi poradit ako na to? mam si to pytat alebo to zvyknu ponuknut sami?
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Ahoj Sajnere, to ti mohu zodpovědět, protože Orlando mám objednané.. Povinnou výbavu jsem dostal grátis už když jsem ho objednával ale o gumové podložce do kufru nevím nic. V žádném modelu jsem ho neviděl, myšleno u Orlanda..Nikde jsem ani nenašel možnost dokoupit to v rámci příslušenství.. a to mám LTZ s navigací..Takže asi smůla, ale nevím jistě..Co se týče tvého dotazu ohledně třetí řady sedadel, k tomu jsem se vyjádřil už v diskuzi pořadu autosalon, viz. odkaz http://autosalontv.cz/diskuze/Default.aspx?page=3 spolu s Patresem, kde jsme jim dali, :lol: co se patří.. :D
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

diky za reakciu, ja som ale mal na mysli koberce pod nohy. do kufra nieco vymyslim. moje orlando som neobjednaval - musel som vziat to, co bolo na predajni. LT plus vybava a najsilnejsi diesel mi stacia, hoci ma trochu mrzi absencia tempomatu - je cudne, ze je iba v najvyssej vybave. ale predpokladam, ze mi to az tak prekazat nebude, kedze s tempomatom som zatial nejazdil.
este mam dolezitu otazku: je mozne do orlanda namontovat bezpecnostny system ZEDER? v zederi mi to povedat nevedeli, kedze orlando tam este nemali, ale mozno uz niektory z vas nieco o tom vie. diky
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
PeterM
Příspěvky: 10
Registrován: ned dub 03, 2011 21:54
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od PeterM »

Zdravím, Guma do kufra sa ponúka v príslušenstve, niektorý predajcovia ju majú v balíku spolu s ostatnými koberčekmi. Videl som to aj pod názvom Vanička do kufra ale podla obrázku sa jednalo a gumenú dosku do kufra. Ja som už tiež objednal svoje budúce Orlando a akurát zvažujem čo z ponúkaného príslušenstva objednať.

Napr. http://www.fancar.sk/images/dokumenty/p ... rlando.pdf
Autá:
  • Orlando LT PLUS 2,0 VCDi 163k alias smokie
    Ford Explorer 4.0 alias američan (na predaj)
    Daewoo Espero (už predané)
Vzduchovky:
  • HW100S 16J + NikkoStirling 10-50x60 Nighteater AG IR - MilDot
    CZ200S 12J + (čudo s ČLR s hrubou osnovou)
http://www.mura.sk
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

dnes som si prevzal v predajni LTplus 120 kW. zelajte mi uspesne kilometre :D
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od tomask »

Uspešne kilometre -i
Carthell Prg
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

este informacia pre tych, ktori si chcu dat namontovat system ZEDER. dnes mi ho uspesne namontovali, takze ZEDER je s Orlandom kompatibilny.
zatial som presiel 500 km, spotreba je 7,8 litra.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Akri »

At Ti dobre slouzi a hodne kilometru bez nehod -i
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh »

Vcera rano cestou z Teplic do Mostu me jedno orlando predjizdelo, pekne to vypada -i Ze by nejaky novy clen odtud? :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“