Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 666 »

Jirka8472 píše:Krize je pořád tu.
Jirka8472 píše:A to jako proč ?? Máš podepsanou smlouvu, tak Tě víc nemusí zajímat..Já osobně s tím nemám žádný problém..
Právě proto, že je krize si nás nemohou dovolit takto odrbávat. Zeptám se: O kolik ti snížili cenu, když jsi svému dodavateli auta poskytl úvěr?
Ale již končí, protože jsme trochu mimo téma diskuze, že?
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Záleží jak se na to díváš. Mě osobně je úplně jedno, zda mám auto platit při převzetí najednou nebo na dvakrát. Nevidím v tom rozdíl. Ano, platíš, respektive dáváš zálohu za něco co nemáš, ale dneska to tak chodí. Mě je samozřejmě jasné, že nemůžeš svému zákazníkovi říct, že chceš po něm zálohu, viz. tvůj předešlý příspěvek, ale pochybuji že děláš stále zakázky za 470 tisíc. .. Tak to je trochu o ničem jiném, nemyslíš ?? Nevím tedy v jakém oboru podnikáš, ale z tohoto hlediska mi to přijde normální. Zvlášť když si kupuješ auto s nadstandardní výbavou..Prostě se tímto způsobem chrání. U standardního auto bez příplatkové výbavy to je potom věc jiná. Jinak mě to auto přišlo na 385 tis. Včetně povinné výbavy zdarma, pojištění a bonusu 10 tis za čekání je dobrá cena . V tomto případě si myslím, že je to ok..
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 666 »

Opravdu, ale opravdu naposledy. Jednak jsou to tvé peníze. Ale" ale dneska to tak chodí" - když to připustíme, tak to bude horší a horší a za chvíli budou chtít zaplatit celou cenu napřed.Jistě, že stále nedělám vysoké zakázky a jak jsem psal např. něco s extra výbavou - tak tam zálohu chci. Pokud jde o běžnou věc v té hodnotě tak víc než zálohu si zákazníka prověřuji, nebo jde přímo o zákazníka, kterého znám. Promiň, nečetl jsem vše, ale jakou máš objednanou nadstandartní výbavu.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Zajímalo by mě jak to chceš řešit.. Buď můžeš jit jinam, popř. zvolit jinou značku, kde po tobě nechtějí zalohu. Třeba jako u Dacie :D Jinak mám LTZ + navigaci a 18" kola.
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 666 »

Tak končím,. jdu na chlastačku k sousedům :D Asi bych šel jinam myslím pro auto/.Nemyslím si, že chodit před prodejnou s transparentem /Chevrolet má tržní podíl cca 1.5 procenta a takto nebude mít více - tak se proberte/ pomůže. :lol: Ta výbava přeci není tak jedinečná- chci říct, že jenom kvůli tobě ji přece nedělají.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vetr.roman »

Mě se zatim vyplaci nedavat zalohu.Zatim jsem si auto sehnal dřiv neš ze zalohou a ještě levněji.A to si vyhlidnu auto a vybavu a hledam. :PP:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vetr.roman »

A tak to udělam i s ORLANDEM.Pokud mi CHEVROLET schvali namontovat taxsametr abych nepřišel o zaruku a když neschvali tak pujdu do jine značky. :o)
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Jasně, tak se měj, pěkně si tu chlastačku užij, já jdu uspat malou... :D Asi jsem pro ně nebyl dost solventní, tak mi napálili 30% zálohu :o)
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Jasně tomu rozumím, když tě to auto bude živit. Už se na něj moc těším... -i
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
marwinn
Příspěvky: 42
Registrován: pát bře 18, 2011 21:06
Bydliště: Nosislav

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od marwinn »

V Brně obecně se bere 10% záloha u Chevy. Švagr ale třeba u MB dával 50% bez mrknutí oka. Osobně proti záloze 10% nic nemám. Nicméně bral jsem auto ze salonu, tak jsem to neřešil.
___________
Fiat Ritmo 85S
Lancia Delta
Renault 5 1,7 GTI
Ford Sierra 2,3D
Škoda Felicia 1,6 100PS
VW Passat Variant HighLine 2.0TDI PD
... to bylo

a nyní... Orlando LT+ 163PS a Škoda Felicia 1,6
patres20
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 10, 2011 12:58
Bydliště: Praha 6

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od patres20 »

tak prvni test prime probehl dobre ale nic extra nerekly. jinak na ct1 zadnej nebyl.
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

Co se týče záloh, můžu případně doporučit jednoho Chevrolet prodejce - záloha byla 10tis Kč na jedno auto.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od ladinek »

:D na aveo jsem dával zálohu 2000kč -i v Brně
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Krtek »

Koukam že tady asi někde ještš nepochopil jak funguje prodej aut. On prodejce to auto taky jenom kupuje od výrobce/importéra a prodává ho dál. Takže do něj cpe svoje peníze. Já chápu že chce zálohu i na skladovku pokud ti í třeba tejden drží nebo na standardní výbavu. On to auto obejdnaný už odebrat musí a jak by dopad kdyby ti třeba v listopadu obejdnal auto, neměl prachy tys v lednu řek že ho neccheš a že se může kvůli podepsaný smlouvš (u nás v čechác) třeba soudit ? Zůstalo by mu "rok starý" auto skladem za plnou cenu a musel by ho nějak prodat někomu jinýmu kdo by to zkosu. Ale on by nechtěl třeba barvu jako tys měl objednanou nebo chtěl něco navíc al bude ukecávat slevu... o tom setu všichni furt bavěj. Kupoval jsem 3 funglovky a pokaždý sem dával zálohu a ani mně nenapadlo se ptát proč. Auto neni houska.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Akri »

Ja zalohu taky daval a vzhledem k tomu, ze se jednalo o 10tis a bylo to z toho duvodu, ze jsem nemel cas si pro nej prijet hned, tak mi ho tam proste rezervovali, za tu zalohu. Ja nevim, ale myslim si, ze je to spis jen potvrzeni vaseho vaznyho zajmu, urcite ta vyse zalohy neni zavratna, ze by si prodejce zil z uroku, z vasich zaloh :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“