palubka

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
daewoopetr
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 10, 2010 19:18

palubka

Příspěvek od daewoopetr »

zdarec tacumaci nastal mi takovy problem praskla mi palubka v pulce na hoře asi tak 20 čísel a za tyden hned od předniho skla asi tak 8 čísel nevíte někdo čím se to mohlo stat sem ztoho hodne spatnej mel sem nexii 5 roku nic takoveho se mi nestalo tetkom mam tacumu pul roku a takovy problem. pritom když topeni jede tak palubka moc tepla neni žeby praskala teplem. dekuji za každou radu. a jeste mate nekdo zkušenost jak se to da opravit? dik vsem co mi napisi
Reklama
 

Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: palubka

Příspěvek od sandruš »

daewoopetr píše:zdarec tacumaci nastal mi takovy problem praskla mi palubka v pulce na hoře asi tak 20 čísel a za tyden hned od předniho skla asi tak 8 čísel nevíte někdo čím se to mohlo stat sem ztoho hodne spatnej mel sem nexii 5 roku nic takoveho se mi nestalo tetkom mam tacumu pul roku a takovy problem. pritom když topeni jede tak palubka moc tepla neni žeby praskala teplem. dekuji za každou radu. a jeste mate nekdo zkušenost jak se to da opravit? dik vsem co mi napisi

Steho si nic nedělej mám jí taky prasklou na dvou místech ne teda 20cm ale cca 10cm a myslím si že jeto od Sluníčka..Buď jí rozdělej a nech zavařit nabo to tak nechej a je..Já přes léto aby seto nerozlízalo nechávala na palubce bíléj ručník :-( taky měto sere ale nic stím neudělám.
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
marabu68
Příspěvky: 101
Registrován: ned bře 15, 2009 03:16
Bydliště: Orlová

Re: palubka

Příspěvek od marabu68 »

já mám palubovku prasklou taky ale prasklo mi to kvuli klimatizaci nechal jsem ji ručně a foukat na sklo a prudko jsem schladil plast puklo v v palubovce a a mám ji přes půlku ud toho čidla co je u skla asi 30 čísel ze spod jsem to podlepil at to nepokračuje
Marabu
Daewoo Tacuma 2.0 + LPG -2001
daewoopetr
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 10, 2010 19:18

Re: palubka

Příspěvek od daewoopetr »

dik ze ste napsali
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“