Proč právě Cruze?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Iacobus »

Zrovna pri tej 1.8 sa nič podstatné oproti 2010 nemení a tak by som to na tvojom mieste bral. Prečo kupovať draho, keď môžeš lacno. Nie je to žiadny pochybný bazár, máš na to záruku, tak by som sa toho nebál.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Job123 »

Je to predvadzacka. Ja som cruza tiez kupil ako predvadzacku . Mala najazdenych 4000 Km = zlava 4000 eur.( + zasterky, koberceky, tienidla). Kto by to nebral. A som fakt spokojny.
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Riko »

Ja nemám predvádzačku a mám 3838 eur zľavu!1.8 LT plus navigačka!
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

To mi nerikej, ze to neni predvadecka. Jeste i dnes se na 1,8 LT ceka, resp bere se, co je, kazda sleva pod cenikovou cenu je necim vykoupena, vetsinou nalitanyma km. Netvrdim, ze je auto pak smejd, to ne, jen kazda sleva u Cruze je necim dana, jen tak ti na funglovku prodejce slevu neda
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Kjub »

michal.vrbka píše:Zdravím pánové,
od koupi nového Cruze mě už asi nic neodradí, je to láska na první pohled i dotek, tak hledám, obesílám prodejce a kápl jsem na tohle:

http://www.autosystem.cz/chevrolet-cruz ... -kw-c49805

Rád bych požádal o nějaké komentáře. Ale za ty prachy ....

Díky předem
Nazdarek, zisti ci ma motoricky vsetko v poriadku, brzdy a podvozok a zeber ho. :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od vetr.roman »

tak to je super cena,možna by se dala ukacat na 300 000.- -i
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
michal.vrbka
Příspěvky: 18
Registrován: čtv bře 17, 2011 01:38

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od michal.vrbka »

vetr.roman píše:tak to je super cena,možna by se dala ukacat na 300 000.- -i
Taky bych ho bral, ale ten úvěr, co mi nabídli :-) dal bych 40%, což vychází něco přes 100tis, ale přeplatil bych skoro 80tis (jen za úvěr), bylo to přes ČSOB. Mám i jiné nabídky z jiných aultosalonů a nejlepší přišla z mého rodného města - z Brna (40tis), tady v Praze např. u Dojáčka 60tis. Trochu mi to vyrazilo dech. Byl bych i pro LS+, auto vychází dle nabídek tak na 320tis. No ještě pohledám. Další otázkou je, kolik mi kde nabídnou za mé dosavadní auto, Fiat Stilo 1.9JTD, na Tipcars se prodává 120-130tis, počítám, že těch 100tis bych za něj snad dostat mohl.
michal.vrbka
Příspěvky: 18
Registrován: čtv bře 17, 2011 01:38

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od michal.vrbka »

snr píše:Proč je tak slevněný ? Nejspíš je tam delší dobu, ale hlavně se každý teď bude snažit prodat typy z roku 2010.
Je to 2010, dle sdělení, do provozu šel před rokem a má najeto cca 1800km, záruku bych dostal plnou.

Ale pokukuji i po 1.6, ale nikde jsem se zatím nedočetl relevantní zkušenosti s novým výkonějším motorem, moc lidí ji asi nemá ...
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Riko »

Zle som sa vyjadril,ja ho mám objednaný,takže to nieje predvádzačka!
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Já by som do 1.6-ky nešiel. Neviem aspoň tá 1.8 by tomu svedčala a nemyslím si že by tam bol až taký priepastný rozdiel v cene.
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

michal.vrbka píše:
vetr.roman píše:tak to je super cena,možna by se dala ukacat na 300 000.- -i
Taky bych ho bral, ale ten úvěr, co mi nabídli :-) dal bych 40%, což vychází něco přes 100tis, ale přeplatil bych skoro 80tis (jen za úvěr), bylo to přes ČSOB. Mám i jiné nabídky z jiných aultosalonů a nejlepší přišla z mého rodného města - z Brna (40tis), tady v Praze např. u Dojáčka 60tis. Trochu mi to vyrazilo dech. Byl bych i pro LS+, auto vychází dle nabídek tak na 320tis. No ještě pohledám. Další otázkou je, kolik mi kde nabídnou za mé dosavadní auto, Fiat Stilo 1.9JTD, na Tipcars se prodává 120-130tis, počítám, že těch 100tis bych za něj snad dostat mohl.
Pockej to je na uver?? Jezis no tak to pak jo, ja rikal, ze tam bude figl :) Tak to je jasne, to ti muzou nabidnout auto i za 200 000, ale preplatis ho na 400 :) Tak na puvodni cenu na uver bych teda moc nekoukal, to je jasne, ze ten puvodne nejlevnejsi vyjde nejdraz :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Záleží ale aj od toho aký úver. Mne na chevyho ponúkli financovanie na 1/3-ny. To znamená že zaplatím 1/3 zarok 1/3 a za ďalší rok 1/3. Preplatil by som len spracovateľský poplatok a ten bol nejakých cca 360 €. Takže celé auto by som preplatil iba od tých 360 €. To bola sakra dobrá ponuka škoda že mi to stále nevychádza s tými peniažkami. Každopádne ich ponuky financovania stoja za prd vždy je lepšie si skúsiť vybaviť úver aj sám. Býva to omnoho lacnejšie.
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
michal.vrbka
Příspěvky: 18
Registrován: čtv bře 17, 2011 01:38

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od michal.vrbka »

chrudoš píše:
michal.vrbka píše:
vetr.roman píše:tak to je super cena,možna by se dala ukacat na 300 000.- -i
Taky bych ho bral, ale ten úvěr, co mi nabídli :-) dal bych 40%, což vychází něco přes 100tis, ale přeplatil bych skoro 80tis (jen za úvěr), bylo to přes ČSOB. Mám i jiné nabídky z jiných aultosalonů a nejlepší přišla z mého rodného města - z Brna (40tis), tady v Praze např. u Dojáčka 60tis. Trochu mi to vyrazilo dech. Byl bych i pro LS+, auto vychází dle nabídek tak na 320tis. No ještě pohledám. Další otázkou je, kolik mi kde nabídnou za mé dosavadní auto, Fiat Stilo 1.9JTD, na Tipcars se prodává 120-130tis, počítám, že těch 100tis bych za něj snad dostat mohl.
Pockej to je na uver?? Jezis no tak to pak jo, ja rikal, ze tam bude figl :) Tak to je jasne, to ti muzou nabidnout auto i za 200 000, ale preplatis ho na 400 :) Tak na puvodni cenu na uver bych teda moc nekoukal, to je jasne, ze ten puvodne nejlevnejsi vyjde nejdraz :D
Ne, ta cena není podmíněná úvěrem, ale takový úvěr mi nabídli. Hotově bych za to těch 310tis dal
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Job123 »

Na 100% je to predvadzacka .Je to tam aj napisane druh - predvadzaci. Zlava sa odvija od najazdenyvch km a od casu ktori je zaradena ako predvadzacka. Auto by vsak malo byt v poriadku. Velky pozor si vsak treba dat na jednu vec. :!: Zaruka :!: . To znamena , ze ak je auto 1 rok vedena ako predvadzacka a jazdi sa na nom bezi aj zaruvka. Takze ked ho kupis mas zaruku nap.: nove 5 rokov- 1rok predvadzacka = 4 roky tvoja zaruka. Jednoducho povedane zaruka sa ti skracuje o cas kedy bolo auto v predvadzacke. Treba to tiez zvazit. :?: Ja som auto kupoval na spotrebny uver a preplatim ho na urokoch o 2000 eur( CSOB). Kedze ho mam v podnikani je to pre mna lepsie ako davat celu sumu.
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 18
Registrován: čtv bře 10, 2011 16:15

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ondra »

Pánové tak ho mám doma aj sem totálně unešen(viz. můj podpis).. Steně jako moji kamarádi co ho viděli, to auto vypadá doopravdy skvěle. Interiér, exteriér - paráda !
Přiznávám, že mám po přechodu z 1.6 benzinu na 2.0 diesel s převodama. V určitých rychlostech teď řadím o dva stupně mým než dřív ve Focusu. Převodovka je trochu tužší, nevím jestli se to zlepší ?
Nicméně z celýho jízdního projevu auta jsem nadšenej, sedí doopravdy dobře. Po dálnici jsem jel s tempomatem 140 na 6ku pri ani ne 2 tisících otáčkách se spotřebou 7 litrů.

Co se týče zajetí motoru, diesláci, nějaký rady pro nováčka s dieslem jako ho dobře zajet ?

PS: Tady je fotka mýho krasavce, foceno telefonem, žáný úpravy... Ten design je dokonalej... http://cl.ly/1K1N210m3w000s3c1R0G
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi (120kW) - smokey grey.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“