Proč právě Cruze?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od ladinek »

Hanzy- bílá a černá barva jsou moc pěkné.. zvlášť na Orlandu a Cruzu..[/quote]


to jo ale už z principu tam kde mě neuznávají garanční opravy tak tam nejedu a auto u nich ani koupím :evil: do Prahy na garančku přece nepojedu ;)


osobně koupí auta podpořím salon kde se zákazníky zachází jako lidi ne jak s blbci kde jde jen o to z nich vysypat love -P

Edited by Dimco Nubira 97: Odstránená citácia poledného príspevku
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Jajuska95 »

To je jasné.. ;)
Když si to ale vezmeš, tak jak zjistíš, jestli ten servis je tam dobrý, když to auto teprve budeš kupovat poprvé u nich..?
Už to beru moc do detailů.. :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 18
Registrován: čtv bře 10, 2011 16:15

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ondra »

Jajuska95: Děkuju, věřím že bude sloužit dobře -i
Hanzy: Taky děkuju. Na údržbu bude rozhodně lepší, i to mě trochu zvyklalo.. Na ten motor jsem fakt zvědavej, neměl jsem možnost v tom novém ještě jet, to až v pátek 8)
Ladinek: Naštěstí u BS, měl jsem teda dobrou ruku říkáš ? :D Na garančky ale stejně plánuju jezdit do Olomouce do Moto Morava. Snad to bude v pohodě :)
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi (120kW) - smokey grey.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od ladinek »

Jajuska95 píše:To je jasné.. ;)
Když si to ale vezmeš, tak jak zjistíš, jestli ten servis je tam dobrý, když to auto teprve budeš kupovat poprvé u nich..?
Už to beru moc do detailů.. :lol: :lol:
kouknu na přece na forum a poptám se ,nikdy nekupuju auto bez toho abych o tom něco věděl,BS auto je v pohodě myslím že to tu potvrdí víc lidí -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

No ja osobne koupil v Renocaru, nabidli lepsi cenu, ale brzo jsem zjistil, ze Renocar ne-e. Takze hned prvni garancku jsem jel do BS, tam se ke mne i presto, ze auto neni od nich, chovali bezvadne, cena vyborna, pristup dobry, neni duvod vracet se do Renocaru. Takhle, pokud bude potreba oprava v zaruce, urcite Renocar, pokud za svoje a bude mi na tom tim padem zalezet, urcite BS :)
Jo a Ondro, co se tyka dieselu, koukni na tema benzin vs. diesel, ale radeji az si auto dovezes, abys ho ted jeste rychle nepreobjednaval :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 18
Registrován: čtv bře 10, 2011 16:15

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ondra »

Chrudoš: Já už na to téma koukal. Už tě mám přečtenýho jako zastánce benzínu :D )
Doteď jsme jezdil s Focusem II 1.6 74kw v benzinu a da se rict ze jsem byl spokojenej. Ale lačním po silnějším autě a přijde mi že benzínovej Cruze nemá až tak silný motory. Soudě podle toč. momentu...
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi (120kW) - smokey grey.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

Kamarade, tocivy moment neni vsechno prece. 140 koni je ti malo? Je jasne, ze motor bez turba se musi tocit a o to jde. Nekdo ma rad hluk motoru a otacky pekne vysoko, pak je auto dostatecne pruzne na cokoliv, nekdo ma rad 1300 otacek a pak pekne plyn az na podlahu a tim padem poradny cmoud pri predjizdeni ( a ano, deje se to bez podrazeni u kazdeho diesela, i moderniho, to nezakecate). Kroutak je dobra vec, ale ten tah v otackach to nenahradi, ty se ukvaltujes k smrti a nam to tahne az do nebes :)
Nekdo holky, jiny vdolky :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od tomask »

Gratulace Ondro, vítej mezi náma.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Jajuska95 »

Čekala jsem, kdy se ozveš.. :lol: :lol: :lol:
chrudoš píše:Kamarade, tocivy moment neni vsechno prece. 140 koni je ti malo? Je jasne, ze motor bez turba se musi tocit a o to jde. Nekdo ma rad hluk motoru a otacky pekne vysoko, pak je auto dostatecne pruzne na cokoliv, nekdo ma rad 1300 otacek a pak pekne plyn az na podlahu a tim padem poradny cmoud pri predjizdeni ( a ano, deje se to bez podrazeni u kazdeho diesela, i moderniho, to nezakecate). Kroutak je dobra vec, ale ten tah v otackach to nenahradi, ty se ukvaltujes k smrti a nam to tahne az do nebes :)
Nekdo holky, jiny vdolky :)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

Na Ondrovi je videt, ze je to jeste mlady nezkuseny bejcek, motory neotesany, je treba ho nasmerovat na tu jedinou spravnou a taky jedinou moznou cestu, nekdo to udelat musel 8) :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Chrudoši mal by si prestať nosiť tie tmavé okuliare :D Lebo ja fakt nevidím pri nových dieseloch žiadne začmudenie a to ani náznakom :D To je len vaša vsugerovaná a banálna predstava ktorou sa sami ukľudnujete a utešujete :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

Ja netvrdim, ze pri plynu na podlaze smrdi kazdy diesel, ale kdyz tam mas pri manualu pod 1500 otacek a das tomu plny ceres, dym se ti proste vyvali. I automat diesel ti pri plynu na podlahu podradi (to odkoukal u benzinu :) ), ale v manualu kdyz nepodradis, neda se dychat bez ohledu na stari, to zas uznejte i vy. Kdyz tam mam pres 1500 a k 2000, tak diesel vystreli, vo to nic, jinak ale vystreli tak oblak dymu
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Chrudoši, nikdy mi ten oblak nevyšiel znamená to že mám pokazený ten diesel ? :D pod 1500 ot ani nechodím no stalo sa že som sa zabudol a vtedy môžeš aj podlahu preraziť a nestane sa úplne nič. Len sa to trošku roztrasie ale dym nikde a ked príde k 1500 tak vystrelí ako ty sám píšeš ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

Praveze se nestane nic jineho nez ten mrak, ktery ty osobne nevidis, ale ti za tebou si uziji, ver mi. Taky se mi to parkrat stalo na oktavce, niceho si nevsimnes, ale pokud to nekdo udela tobe, tak uz to neprehlidnes :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ale práveže som nashval poslal kamaráta ktorý išiel auto zamnou a skúšal som všeličo a nikdy nevyšlo nič ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“