zapojení autorádia

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1525
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení autorádia

Příspěvek od LordMMX »

:D nemusíš sa báť že ťa tam niečo prekvapí. neni tam skrytý žiadny korejčan zo superstár ako bol frístajlo :D

Ako som povedal, krížový šrobovák, 10 minút času... jediná vec je ten vonkajší kryt / rám, ja som z neho musel pilníkom zlikvidovať pár MM lebo mi ho blokovalo nové rádio.

ale čo sa čiste rádia týka, ak máš tú ISO prechodku tak no problem.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gartik
Příspěvky: 37
Registrován: pon črc 13, 2009 15:39

Re: zapojení autorádia

Příspěvek od Gartik »

Jasně, já rádio mám už dlouho nové (taky jsem musel otvor v rámečku trošku zvětšit tak jsem to vždycky nahřál zapalovačem a ohýbal :) ) ale asi jsem při dávání nového rádia nezapojil tu anténu :)

Teď jsem ještě dočetl ještě jedno téma ohledně antén u nexií a přemýšlím, že jak budu vyměňovat tu anténu bych ještě přikoupil nějaký zesilovač.. jen se v tom vůbec nevyznám :D nějaké zkušenosti a tipy na koupi? :)
Nexia 1.5 Mpi, Limuzína
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1525
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení autorádia

Příspěvek od LordMMX »

v mojej nesi keď menili anténu (kým ju ešte mala mama) tak 2x dali tú s motorčekom samovysúvaciu a 2x sa pokazila :D ... Ja tam mám anténu ktorú musím vytiahnúť ručne ale mám pokoj. Každopádne ti neviem poradiť lebo už je to nejaký ten piatok čo som to videl rozobraté.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Gartik
Příspěvky: 37
Registrován: pon črc 13, 2009 15:39

Re: zapojení autorádia

Příspěvek od Gartik »

Nestraš :D Já tam mám ještě originální ale je už hotová opotřebením. Jako funguje, ale už to není tip,top :)
Nexia 1.5 Mpi, Limuzína
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“