Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Bobešek
Příspěvky: 71
Registrován: ned srp 05, 2007 12:31
Bydliště: Humpolecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Bobešek »

No teda přátelé to je vzrušená diskuse! Teď je otázka na čí straně je pravda..... :roll: :mrgreen:
Matiz 0.8, rok 2000, verze CD
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

Myslim ze je to z toho jasne kazdemu kde je pravda,ja jsem v kontaktu s jeho rodinou a ta se jeho salonu vyhyba velkym obloukem ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
AUTOCENTRUM HULVÁKY
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 21, 2010 19:25

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od AUTOCENTRUM HULVÁKY »

Pravda může mít různé úhly pohledu, ale skutečnost je ta, že nemá smysl odpovídat na nesmyslné osočování jednoho lháře.
Pokud je to pravda, tak se pod svá tvrzení podepiš a zmiňuj konkrétní jména.
Pokud to není jasné zdejším čtenářům, tak mi rozhodně ano. Je velmi snadné někoho urážet a osočovat nepravdivými informacemi, ale toto je chování naprostého ubožáka a s tímto já skutečně dále komunikovat nehodlám.
Tímto končím nejen se zmíněným ubožákem, ale i tímto fórem...
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od pekrtek »

Já myslím, že čtenáři si už obrázek o tom všem udělali dávno. Možná by už bylo dobré, aby své osobní problémy jste si šli už řešit jinam.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

AUTOCENTRUM HULVÁKY píše:Pravda může mít různé úhly pohledu, ale skutečnost je ta, že nemá smysl odpovídat na nesmyslné osočování jednoho lháře.
Pokud je to pravda, tak se pod svá tvrzení podepiš a zmiňuj konkrétní jména.
Pokud to není jasné zdejším čtenářům, tak mi rozhodně ano. Je velmi snadné někoho urážet a osočovat nepravdivými informacemi, ale toto je chování naprostého ubožáka a s tímto já skutečně dále komunikovat nehodlám.
Tímto končím nejen se zmíněným ubožákem, ale i tímto fórem...
Hele ubozaka si nech pro nekoho jineho ja se uz tady podepsal a nemam s tim nejmensi problem ale jak je videt a sam si to ted potvrdil nema smysl s tebou komunikovat!
A proc bych nekoho jmenoval proc bych nekomu delal problemy?Neni duvod je to jen konstatovani a potvrzeni toho co se tady o tobe pise nic vic.A vim toho vic ale psat to sem nebudu nebo neni duvod.Jen pro priste vaz slova komu co pises a ubozak si sam a jeste k tomu podvodnik a nikdo nestoji o to aby si sem psal kdyz uz nemas mimo podvody s Chevroletem nic spolecneho dekujem ;)
Preji co nejmin podvodnych prodeju! :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
ivo1339
Příspěvky: 19
Registrován: pát úno 04, 2011 22:15
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od ivo1339 »

Nevím, jak na tom Autocentrum Hulváky je a ani mne to nezajímá. Oficiálními prodejci Chevroletu už nějaký pátek nejsou
http://www.dealer-network.chevroleteuro ... ution=e1s2
Jejich webové stránky http://www.chery.cz/ lze označit minimálně za zavádějící.
Cruze 2.0VCDi LS 110kW GoldMica řídím
Spark 0.8 tříhrnek SilverMica financuji
tosuja
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 12, 2010 18:41

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od tosuja »

Tak jsem se přišel taky se zapojit do diskuze. V ACH jsem koupil Cruze, nebudu se rozepisovat o tom jak jsem díky jejich super servisu přišel o záruku kvůli garančky, to je vedlejší, to byla částečně i moje chyba, tak to nebudu shazovat na ně, i když mi přístup servisu nepřijde seriózní. Jiná věc je, že jsem auto koupil v zimě a přes zimu jsem ho neumýval. umyl jsem ho v dubnu a zjistil jsem, že nesedí přední nárazník a že je navíc výrazně jiného odstínu (víc než by mohlo způsobit to, že podklad je plast, jedná se, podle mně o špatně namíchanou barvu, protože odstín je víc do žluta, u šedé metalízy nemůže světlejší nebo tmavší podklad způsobit posun odstínu do žluta). když jsem na to zavedl řeč v servisu, že mi to přijde divné, tak jejich šéf servisu okamžitě vystartoval skoro agresivně se slova "co to na nás zkoušíte? už to auto máte několik měsíců, bůhví kolikrát jste ho už naboural a nechával někde opravit". Jeho potřeba takovým způsobem se bránit (potrefená husa) mě jen utvrdila v přesvědčení, že moc dobře ví, čím to je způsobené a že to auto bylo bourané a opravované v ACH. Zatím jsem to neměl čas řešit, mám jiné, důležitější věci na starosti, ale i na tohle časem dojde, expertíza u soudního znalce ukáže jestli bylo bourané nebo ne. Nechci zatím předbíhat, třeba to je v pořádku a mýlím se, navíc i kdybych se nemýlil, tak to může být akce mechaniků, že třeba při vykládce to auto ťukli a rychle zpravili aby nebyl průser a p. Kožušník o tom nemusí ani vědět. Je možné, že to tak je z výroby (i když u jiného šedého cruze jsem takový rozdíl neviděl), ale reakce servisu mě přesvědčila, že to na expertízu dám a pokud to bylo bourané, tak budu chtít nazpět alespoň 100.000,- protože koupit bourané auto za cenu nového je trochu úchylné.
Jinak další věc ze servisu ACH: když jsem v létě přišel s tím, že klima není schopná to auto uchladit, že musím mít klimu a ventilátor naplno a ještě někdy pouštět jen vnitřní okruh, aby se v autě vůbec dalo vydržet, tak mi bylo řečeno, že se s tím budu muset smířit, prý pokud z toho jde studený vzduch tak je to v pořádku, sice ho nejde dost aby ochladil interiér aspoň na 25°C, ale co už?
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od vetr.roman »

To že auta dojdou k urazu při přepravě se stava.často to odnesou narazniky a střecha.Ale zatim jsem se nikde nesetkal že by prodejce takove auto prodaval ze slevou,dil se viměni střecha přelešti a je to jak nove.Od přepravce si škodu nechaji zaplatit. :((
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Serpico »

....to tosuja, nerad ti kazím naději na vrácení 100tisíc ale soudní znalec jednoduše prokáže, že auto bylo bourané, rozdíl v tlouštce laku se dá změřit celkem snadno ( parketa pro akriho ), výměna dalších dílů taky ale na Tobě zůstává prokázat, že jsi ho nenaboural sám a to bude velký problém, reálná šance by byla ihned po koupi, je to sviňárna, která " hulvátům " proto projde, je mi líto...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od ladinek »

tady je ale hodně zajímavý čtení,bohužel ne moc veselý,jen si myslím že nejenom hulvátci takhle jednají,reklamace laku u mě trvá pomalu už 2 měsíce nikdo nic ,v Ostravě bych auto podle tohoto čtení teda nekoupil -P
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
tosuja
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 12, 2010 18:41

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od tosuja »

jasně, ale mám havarijní pojistku, tak bych byl celkem debil, kdybych si to někde nechal zpravit a nenechal si to zaplatit pojišťovnou, navíc podle knihy jízd a podle toho, kdy jsem kde byl jde snadno poznat, že to auto ani jeden den nestálo v servise, teda až doteď, když byl spálený kat.
že se auta běžně spravujou vím, v kii v hrabové kdysi rozbili na autě celý předek, zpravili to a nechali nastříkat a ten lakýrník to nastříkal líp, než byl zbytek auta, tak pak celý zbytek auta museli leštit, aby to nešlo poznat. :-) to už je pár let zpátky, kdo pamatuje, tak ví, že kie měly od novoty celkem slušný pomeranč.
Něco jiného je ale přístup, kdyby řekl, že se něco stalo, a že to opravili a že teda když ten nárazník je blbě spasovaný a nebo nastříkaný, tak že to předělají, tak bych to skousl. ale že začal hned vyskakovat jak čertík z krabičky, to mě dožralo.
tosuja
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 12, 2010 18:41

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od tosuja »

navíc nechci nikomu jen křivdit. s p.Kožušníkem jsem měl v životě jen jednu osobní zkušennost (když jsem mu začátkem 90tých let prodal avii blatníků a nárazníků na žiguly) a tehdy proběhlo vše korektně a podle domluvy, takže zkušennost kladná. Bohužel čerstvější zkušennosti se servisem už jsou opačné.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od ladinek »

tosuja píše:jasně, ale mám havarijní pojistku, tak bych byl celkem debil, kdybych si to někde nechal zpravit a nenechal si to zaplatit pojišťovnou, navíc podle knihy jízd a podle toho, kdy jsem kde byl jde snadno poznat, že to auto ani jeden den nestálo v servise, teda až doteď, když byl spálený kat.
že se auta běžně spravujou vím, v kii v hrabové kdysi rozbili na autě celý předek, zpravili to a nechali nastříkat a ten lakýrník to nastříkal líp, než byl zbytek auta, tak pak celý zbytek auta museli leštit, aby to nešlo poznat. :-) to už je pár let zpátky, kdo pamatuje, tak ví, že kie měly od novoty celkem slušný pomeranč.
Něco jiného je ale přístup, kdyby řekl, že se něco stalo, a že to opravili a že teda když ten nárazník je blbě spasovaný a nebo nastříkaný, tak že to předělají, tak bych to skousl. ale že začal hned vyskakovat jak čertík z krabičky, to mě dožralo.
myslím že je to celkem jasný ne ;)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od hladolef »

AUTOCENTRUM HULVÁKY píše:Pravda může mít různé úhly pohledu, ale skutečnost je ta, že nemá smysl odpovídat na nesmyslné osočování jednoho lháře.
Pokud je to pravda, tak se pod svá tvrzení podepiš a zmiňuj konkrétní jména.
Pokud to není jasné zdejším čtenářům, tak mi rozhodně ano. Je velmi snadné někoho urážet a osočovat nepravdivými informacemi, ale toto je chování naprostého ubožáka a s tímto já skutečně dále komunikovat nehodlám.
Tímto končím nejen se zmíněným ubožákem, ale i tímto fórem...


Mile autocentrum hulvaky
My se nemusime pod sve clanky podpisovat,my se zname se srazu.Ty se podepisujes..pod kdejakou p...a stejnak ti tu... nikdo neveri.
Přílohy
chevrolet
chevrolet
Stitched_005-Evanda.JPG-Olsovec 1143x531.jpg (190.67 KiB) Zobrazeno 3469 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od SERGEJ_3 »

V hulvakach jsem se byl divat na Cruze, a pristup jaky predvedli mi tak zhnusil koupi auta ze sem uvazoval ze si ani chevrolet kupovat nebudu, cruze mi odemkli pres okno at se na nej jdu podivat, kdyz sem se zeptal jestli mi pan prodejce rekne o aute par slova tak mi rekl ze nema cas :| kdyz sem se zeptal na testovaci jizdu tak me malem vyhodili ze jsem se mel objednat a zavolat a malem i napsat primo chevroletu do ameriky, takze v zivote uz bych tam nevkrocil a autem se hulvakam vyhybam obloukem, do servisu jezdim k panu Horeckovi do Kunina a to je 100 a 1, fakt mi hned ze zacatku pohled na chevrolet pekne zhnusili, a vsichni kdo tam jezdite ste blazni
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Odpovědět

Zpět na „POKEC“