Cruze sedan a kočárek?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od mino »

Chlapi ked mne velký kočík vojde do Avea HB tak do Cruza to musí byť pohoda. Aveo v podstate nemá žiadny kufor len taku dieru čo do nej vojde len pár tašiek a predsa sa to dá aj ked je to niekedy na ukor konfortu. :PP:
Škoda Roomster TSI
Reklama
 

JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od JOHNY*5 »

Teda nevim co tu vsichni resite s combikem ci Orlandem (taky se mi nelibi exterier).
Pokud nekdo neplanuje 3 deti tak Cruzik na to bohate staci. Jak rikam moji trojclene rodine (ja, manzelka, dite) to naprosto staci. V planu je jeste jedno dite a to uz bude napovazenou, ale vejit by se to tam melo vse. Nevim jak casto prevazite kocarek v aute, ale podle me to za normalnich okolnosti casto neni. S dvema detma bude uz mozna problem, ale myslim si ze si stim cruzik nejak poradi.
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Nejde len o kočárik. Ale čo takto dovolenky pri mori chaty a výlety ? Kúpaliská bágroviská kúpačky opekačky grilovačky tam všade potrebuješ kopec placu i keď ste len traja a na to je potrebné vela miesta... toto všetko sa pri troch dá zvládnuť so sedanom ale inak 4 a viac len kombi alebo MPV tam neni o čom diskutovať. A mladý si kupujú auto hlavne podľa vzhľadu ale mnohodetný musia už trošku uvažovať nad úžitkovou hodnotou toho vozidla pre jeho rodiunu vzhľad je na 2. mieste...
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od JOHNY*5 »

Na chatu se to jakz takz da. A k mori dneska jedine letadlem a nebo s jeste s nekym se domluvit a vzit dodavku :-). Tohle ja resit nemusim. Je zajimave ze Cesi jsou narod kombiku ale vsude jinde se nejvice prodavaji sedany a staci jim. Samozrejme jsou lide kteri takhle jezdi casto tak tam asi je nejlepsi volba nejake vetsi MPV, ale vestina lidi to vyuzije parkrat za rok a kvuli tomu nebudu prizspusobovat koupi auta ne?
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Tak musí to riešiť komplexne a pri cene Oralnda je to skutočne na zváženie-...
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od JOHNY*5 »

Ok, kazdy ma jiny vkus a nazor. Ja bych si ale nikdy nekoupil auto ktere se mi nelibi a kazdy den na neho koukal a rikal jsi ze se mi nelibi, ale hlavne ze do neho parkrat za rok dam vsechny veci. To si radsi koupim srdcovku cruzika, ktery patri mezi nejpeknejsi auto v segmentu a kazdy den se na neho nebudu moct vynadivat a pak si parkart za rok postezuju se mi tam nevleze vsechno (ale to si urcite poradim nejak jinak :-) ).
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od Kjub »

Asi musim suhlasit s Johnym... -i
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
snr
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 27, 2011 19:26
Bydliště: Hodonín,ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od snr »

Orlando má stejnou velikost kufru jako Cruze. Rozdíl je, že Orlando není sedan, tak je tam lepší přístup. Jeden prodejce co mi nabízel Cruze v něm vozil rozložený kočárek hluboký. Ale chce to vyzkoušet. Jestli nepatříte mezi rodiny, které jsou 6x do roka někde na dovolené tak bych to neřešil. Dodnes se divím proč má tolik lidí kombíky, já v autě většinu času nevozím kromě svého zadku nic.
Chevrolet Cruze - pěknější auto jsem v životě neviděl.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od Krtek »

Když se chce tak jde asi všechno. Já tak dřív přemejšlel jak to s Nubirou zvládnem. No a během toho roka se ukázalo že se dá dostat 2 dospělý, harantsicnu a kočárek (rozloženej) i do Sparka. Je to ale jenom o komfortu a,pohodlí jak to tam narvat, no.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od Kjub »

No ak ma Orlando rovnaky kufor ako Cruze, to uz by som absolutne nekupoval, ale pockal by som si na hatchback a mam krasne auto a dobrym pristupom.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
snr
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 27, 2011 19:26
Bydliště: Hodonín,ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze sedan a kočárek?

Příspěvek od snr »

Velikost kufru Cruze je 450l, Orlando má 454l. Takže z mého pohledu má Orlando výhodu jen v tom, že se tam sveze 7 lidí. A v případě, že by se vezlo 7 lidí, tak velikost kufru je potom 89l.
Už to tu někdo psal, nejlepší je zajet si s kočárkem do autosalonu a vyzkoušet kočárek přímo v Cruze... Ale opravdu bych se tím nějak neznepokojoval, ikdyž se tam kočárek nevleze. Z toho největšího kočárku dítě vyroste během jednoho roku, pak už se do něj prostě nevejde. No a potom si prostě koupíte kočárek, který se vejde všude. Třeba nám se vleze kočárek do Fabie. Pro příklad: my máme kočárky celkem 3, z toho ten největší je trojkombinace. A teď používám permanentně kočárek, který jsme koupili naposled. Dcera má 2 a 1/4 roku a stejně většinou chce chodit po svých.
Chevrolet Cruze - pěknější auto jsem v životě neviděl.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“