Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Závady

Příspěvek od Hanzy »

JOHNY*5 - Ostrava je pase byla jim odebrana licence a Havirov taky neni servis jen prodej ale to se doctes i na www.chevrolet.cz servis maji v Karvine to je jedna firma.
Kdyz servis tady tak jedine do Kunina krasny novy salon i servis a hlavne pristup bezkonkurencni a mechosi ze se na ne muzes v klidu spolehnout a navic i ceny super garancek ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

Bola už nejaká zvolávačka na Cruze? Neviem. Ak nahlásim zmenu majiteľa do Chevroletu, tak predpokladám že by toho nového mali kontaktovať aj keď auto nie je v záruke, nie ? Keď si zoberiem napr. závadu code 95 kde ide o airbag a poznajú majiteľa auta, nemali by predsa riskovať že naozaj ten airbag jebne a oni ho nekontaktovali. Samozrejme za predpokladu že by táto závada bola v budúcnosti dôvodom pre zvolávačku. Vie niekto ako to je?
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Celkove jde ted o treti svolavacku a pisou dopis na adresu, kterou maji u daneho auta uvedenou, tzn pokud jste nahlasili zmenu majitele nebo neco tak, musi se ozvat. Ale me to prislo ted a kdyz jsem volal, stejne jeste nemaji dily a vypukne to nejdriv pristi tyden, takze pohoda. Pripadne staci do servisu zavolat a poptat se
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

Ja teda nebyl jeste na zadne svolavacce. Auto mam od 5/2010.


BTW, ti co mate LT verzi a automaticke ztmavovaci zrcatko. Stava se to jenom me nebo taky Vam pokud jedete v noci a za Vama jede auto s xenonama tak zrcatko neztmavuje?? Pokud jede za vama klasicke auto se zarovkama tak se to ztmavi do takove "nazelenave" barvy, ale pokud to jsou xenony tak nekdy jen trochu a nekdy dokonce se mi zda ze se vubez neztmavi. Dela to nekomu taky??
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

JOHNY*5 píše:Ja teda nebyl jeste na zadne svolavacce. Auto mam od 5/2010.


BTW, ti co mate LT verzi a automaticke ztmavovaci zrcatko. Stava se to jenom me nebo taky Vam pokud jedete v noci a za Vama jede auto s xenonama tak zrcatko neztmavuje?? Pokud jede za vama klasicke auto se zarovkama tak se to ztmavi do takove "nazelenave" barvy, ale pokud to jsou xenony tak nekdy jen trochu a nekdy dokonce se mi zda ze se vubez neztmavi. Dela to nekomu taky??
Já jsem si toho nevšiml aby byl rozdíl.
Myslím že mi to zatmavuje vždy a stejně, vypozorujem a ještě napíšu.
Carthell Prg
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Závady

Příspěvek od lluubboo »

u mna sa to sprava, tak ako pise JOHNY*5 .. teda pri xenonoch len mierne stmavuje .. zijem v tom, ze je to standard :!:


Edited by Dimco Nubira 97: Citácia zbytočná preto bola odstránená ;)
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

No podle me by to standart nemel byt. Zalezi na typech xenonech ale pokud to ma nekdo "prexenovane" tak me to celkem dost oslepuje a nemuzu s tim nic delat. Jakoby si s xenonama nedokazalo to zrcatko poradit :-(. Na jakem principu to funguje vlastne??
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Nejak technicky to nevysvetlim, ale jedna faza je ked je to v normale a druha faze je ked to stmavne.... :lol:
Ale myslim ze to stmavne vzdy iba na jednu uroven, a xenon je silnejsi takze ho trochu viac vidno. Xenon je vidno viac do modra, ale ze by to zrkadielko nejak nezvladalo sa mi nezda... 8)
A nema to nejaky senzor z predu, ze ked neregistruje svetlo tak to stmavne?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Citace:

Vnitřní zpětné zrcátko pracuje se 2 snímači s fotočlánky Jeden snímač snímá přední světlo a je umístěn na lícové straně zrcátka. Snímač předního světla se používá pro stanovení světelných podmínek na lícní ploše zrcátka. Druhý snímač snímá okolní světlo a je umístěný na zadní straně zrcátka nebo na čelním skle. Snímač okolního světla se používá pro určení externích světelných podmínek. V případě zjištění špatných externích světelných podmínek a silného světla za vozidlem na snímači předního světla se zrcadlová plocha vnitřního zpětného zrcátka automaticky ztmaví.

Za dne je zrcátko v normálním stavu, protože snímač okolního světla indikuje stav intenzivního externího světla. Když je volič převodového stupně v poloze zpátečka, do vnitřního zpětného zrcátka se jako vstup přivádí napájecí napětí zpětného světlometu. Zrcátko sleduje tento vstup z důvodu deaktivace funkce automatického režimu den-noc. To umožňuje řidiči vidět při couvání předměty v zrcátku zřetelně, dokonce i noci.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od jari »

ladinek píše:ááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak ten volant není asi žádná novina protože minulej rok měsíc po tom co jsem koupil aveo jsem měl reklamaci na plast a chlapík v Renocaru říkal že momentálně řeší na cruze loupající se volant ,takže pro chevy asi žádná novinka,i když řeknou že to ještě neviděli :lol:
No něco podobného řešili na foru renaultů přímo u thalie, taky se někomu loupala kůže na volantu...
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Dik Honza, zase sme o nieco mudrejsi (teda aspon ja) :D
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Ty blaho to je chytrejsi jak ja, to zrcatko :) Docela me pobavilo, kdyz testovali na Prime A7 a za toto zrcatko se musi priplacet 4000, u Cruze je zadara :) abych se priznal, kdyz jsem auto prebiral, vubec jsem netusil, ze ma takovou featuru. V klidu si vyjedu, najednou auto za mnou a zrcatko tmave, rikam si hergot, hned zavada nebo co? :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

:lol: :lol: :lol:

Edited by Dimco Nubira 97: posledný príspevok necitovať poprosím :)
kujeeeeem :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Tak dnes jsem si prošel pořádně zbýzka celý věnec volantu a zjistil jsem že se mi taky začína pomaly zešuchávat.
Mám tam takové malinke černé tečky ale jenom na vršku volantu.
Tak jsem zvědav jak se to bude zvětšovat.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Covece pravda, asi si to taky poradne prohlednu. A na druhou servisku si auto pekne projdu, at mi spravi vsechno, co bude jeste v zaruce
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“