poistovne

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

poistovne

Příspěvek od ax »

narazili mi zadok na kalose oprava 600 eur a poistka chlapika co domna narazil wustenrot mi napise ked som im poslal fakturu ze moja oprava nema nic spolocne s nehodou samozrejme komunikuje len cez postu listovu a ze sa mozem odvolat,obhliadkar ma vypnuty telefon komunikacia uplne na nic
moje ponaucenie- wustenrot a dalsich 100 poistovni na slovensku je jedna banda vsivava-pri nehode zavolat hned policiu aj ked tam bude skoda 5 eur
lebo ak niekto z jasnej veci a podla postupu neuzna skodu a nenapise nevysvetli ako prisiel k tomu ich zaveru je podvodnik
je zaujimave ze taka pobocka wustenrot a dalsie ine co ma niekde zakladnu v nemecku sa chovaju ako seriozne doma a na slovensku podvadzaju a spekuluju az pokial sa da
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: poistovne

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ty jsi neměl vyplněný "Formulář - Záznam o dopravní nehodě" :?: Nebo jak to přesně bylo, protože z toho co jsi napsal není zřejmé zdali ti ujel či jste něco sepisovali.
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: poistovne

Příspěvek od ax »

vsetko bolo spravne zapis o nehode vo formulare na mieste s poznamkou ze nehodu sposobil on, aj hned nahlasenie na jeho poistovnu ,aj hned na dalsi den obhliadka kde sa zapisalo ze je naraznik na vymenu, aj druha obhliadka v servise kde suhlasil opravu konstrukcie pod naraznikom ale prinesies im fakturu a oni napisu ze oprava nie je zavinena nehodou a odvolat sa mozem pisomne maximalne....
sam tomu nerozumiem ale vysvetlenie ak to bude vsetko pisomne tak rychlo nedostanem takze riesim to uz cez pravnika
chcel som len napisat ze aj ked ti niekto rozbije auto neznamena to ze to hned niekto zaplati ,a pocitam ze nie som sam
Odpovědět

Zpět na „POKEC“