Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Tak ja se o auto vubec nestaram a nic, tohle ti prece nemuze kuze udelat, to neni normalni, nikomu z nas se to nestalo. A pot, no nevim, precejen kdyz mam sahnout zpocenou rukou na volant, tak si ji nejdriv otru nebo si ruce umeju bez ohledu jestli ten pot neco dela nebo ne (ro nemyslim, ze by byl nekdo prase, to ne, jen tak uvazuju, jak to mam ja). A v aute mame klimacku, takze za jizdy se asi nezpotime, co? :) Je to proste vada, kterou musi vymenit, tohle se stat nemuze prece
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od ladinek »

ááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak ten volant není asi žádná novina protože minulej rok měsíc po tom co jsem koupil aveo jsem měl reklamaci na plast a chlapík v Renocaru říkal že momentálně řeší na cruze loupající se volant ,takže pro chevy asi žádná novinka,i když řeknou že to ještě neviděli :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Závady

Příspěvek od Job123 »

Dnes som bol v servise .Zatlacil som na pilu :evil: a hla volant je uz na svete dokonca ho maju uz na sklade. Horsie je to s tym spinacom.Je to problem lebo ho nemozu nejako zohnat .Chlapik ktoremu ho zhanali predomnou cakal mejake 2 mesiace :shock: a kedze mi ho vymenia bez problemov uz to nejako vydrzim a dam si ho vymenit naraz z volantom.
Takze reklamacia uznana k mojej spokojmosti hoci v tom servise su trocha spomaleny.
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Job123 píše:Dnes som bol v servise .Zatlacil som na pilu :evil: a hla volant je uz na svete dokonca ho maju uz na sklade. Horsie je to s tym spinacom.Je to problem lebo ho nemozu nejako zohnat .Chlapik ktoremu ho zhanali predomnou cakal mejake 2 mesiace :shock: a kedze mi ho vymenia bez problemov uz to nejako vydrzim a dam si ho vymenit naraz z volantom.
Takze reklamacia uznana k mojej spokojmosti hoci v tom servise su trocha spomaleny.
No vidis, dobre ze si to spravil takto.
Inak ten volant, podla mna jednoznacne chyba materialu, proste zly kus koze, ci co to je.
Sorry Hanzy, ale aby pot vyzral volant (myslim ludsky, nie votrelcov)... :cry: To mne by uz cely volant musel odpadnut... A keby to bolo tak ako hovoris tak logicky by to bolo iba na miestach kde volant drzis a kazdy drzi volant vzdy priblizne na rovnakych miestach. :idea:

Ale uz je to jedno, lebo je to vyriesene. A co ti vlastne na to povedali Job123?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Závady

Příspěvek od Hanzy »

Jen dobre ze to tak dopadlo samo to mohl byt spatny kus ja jen psal pravdepodobnou moznost nebo uz jsem vic znicenych kozenych volantu ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

A sak pohoda :PP: Aspon tu neni nuda :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Závady

Příspěvek od Job123 »

V servise nevedia pricinu preco sa ten volant tak znicil. Asi chyba materialu, vraj to poslu na preskumanie ked mi ho vymenia.(pochybujem) :roll:
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

Caute,

Sorry ze tu nenapisu neco noveho, ale to co se stalo me to uz by dokazalo rozladit snad kazdeho! :evil: . Jde o to ze behem TRI dnu se mi objevily veskere zavady ktere tu jsou nejcastejsi. Minuly tyden v pondeli se mi objevila chyba 95, rikam si OK mozna to zmizne a ono jo. Jenze pak se to v prubehu dne neustale zapinalo a vypinalo. No nic, rikam si mam 2 mesice do 1 garancky (9000km najeto) tak to nejak vydzim, jenomze ejhle na druhy den v utery jak jsem jel s pritelkyni delsi trasu tak zacala BRUTALNE vrzat sedacka spolujezdce a to takovym zpusobem jakoby stary deda skripal 30 let starou protezou , brrr :cry: . Tak jsem si rikal no nic pockam ty 2 mesice, prece jenom jezdim vetsinou sam. JENZE!!! Ve stredu treti den jsem neumel otevrit kufr do auta a tlacitko nefunguje - klasika. ALE PROBOHA BEHEM TRI DNU SE TAKHLE VSECHNO POSRAT??!!! To uz jsem vazne nerozdychal. Vim ze tu plno z Vas pise ze o nic nejde a jsou to prkotiny, to jo ale bere Vam to cas a NERVY. Ja nemam cas jezdit po servisech, koupil jsem si nove auta PRAVE z duvodu ze se nemusim o neho starat! A nepripada mi normalni aby odhadem 80% vsech Cruzu melo jednu, dve nebo dokonce vsechny 3 tyhle "klasicke" chyby. Tohle uz je opravdu na povazenou a svolavacku tak jak psal Chrudos nejen na chybu 95 ale i na ten zbytek pokud mate. GRRR! :evil: . A jako tresnicka na dortu, ktera me uplne dorovnala bylo to ze jak jsem kupoval auto tak me mile prekvapila velka sit autorizovanych servisu. Mam jich kolem sebe (do 30 km) 4 coz je fakt super. ALEEEE!! Bydlim ted v Havirove a pracuju v Ostrave tak nejdriv jedu po praci do ostravsekeho tam ty vsechny 3 chyby vyreklamovat, ale oni ze pry opravy v ramci zaruky NEDELAJI!! A ja se jich ptam jak je to mozne ze autorizovany servis to nedela (garancku normalne delaji) a bylo mi receno ze nas slavny Chevy jim neproplaci faktrury za opravy prave v ramci zaruky. Tak si rikam, fajn treba je chteji nejak ojebat atd, tak jsem jel domu do Havirovskeho servisu a tam to same!!! Sakra tak jak je to mozne?? Tim me Chevy opravdu doklepl jak se rika dost budu premyslet nad pristim autem :-(.

A co se tyce te opravy tak nakonec ve Frydku mi to vse opravi, jenze jak uz tady bylo receno tak na tlacitko se ceka i 2 mesice!!! a chybu 95 nevi uplne presne cim to je (az bude svolavacka tak snad uz budou mit presny navod jak to odstranit) a z vrzajicima sedackama pry take bojuji a nemaji 100% postup. takze mi behem 1- 2 mesicu daji vedet, takze to stejne opravi az na 1 garance :-( a ja budu muset nekolikrat denne zkousnout pipani chyby 95 a neusteale jeji vypinani a zapinani + obcas uslisim skripajici dedovu protezu a jako bonus si budu otvirat kufr 2 mesice pouze klicem!! *^^&$^%@#%$#%%^*&^(*

Co na to rict??! FAKT VOPRUZ!
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Závady

Příspěvek od Scorpion.11 »

-P k tomu není co dodat, leda se obrnit trpělivostí :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Johnny úprimnú sústrasť ale k tomu len jedno každá značka má takéto sračky :D Kamarát robí autorizákaca v Škodovke a fakt viem o čom hovorím :) takže pevné nervy a predýchaj to ;) mysli na niečo pekné a hlavne buď optimista :)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

A co se JOHNY říká? Je to o lidech! Auto může mít své mouchy, ale když se k tomu správně postaví servis = není co řešit, místo vytáček, výmluv, apod. Já si nemohu vynachválit přístup u Horečků v Kuníně! A to včetně přístupu k reklamaci. Takže asi tak. Taky to mám k nim dál, ale "lidský" přístup se vyplatí! Tímto je zdravím a přeji hodně úspěchů při další práci.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

No, tak ja chapu tve rozcarovani, ale byt tebou jsem rad, ze se to objevilo vsechno najednou, aspon to vsechno zfouknes hned. Ja osobne jsem jen code 95 reklamoval 2x, tzn 2x se otravovat se servisem. A kufr zacinam vehementne mackat, jenze mi prijde daleko pohodlnejsi jej otevirat ovladacem, takze chyba se zatim neobjevila.
Hele tohle vsechno, co pises, se vyladi behem svolavacich akci, proste kazde auto ma sve mouchy a toto neni nic, co by branilo autu jezdit, takze chce to klid, vsechno je to v reseni.
Proc by servis neproplacel zarucni opravy, to teda netusim, jestli nemusis jet nahodou tam, kdes auto koupil (jen ma domnenka)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

chrudoš píše:No, tak ja chapu tve rozcarovani, ale byt tebou jsem rad, ze se to objevilo vsechno najednou, aspon to vsechno zfouknes hned. Ja osobne jsem jen code 95 reklamoval 2x, tzn 2x se otravovat se servisem. A kufr zacinam vehementne mackat, jenze mi prijde daleko pohodlnejsi jej otevirat ovladacem, takze chyba se zatim neobjevila.
Hele tohle vsechno, co pises, se vyladi behem svolavacich akci, proste kazde auto ma sve mouchy a toto neni nic, co by branilo autu jezdit, takze chce to klid, vsechno je to v reseni.
Proc by servis neproplacel zarucni opravy, to teda netusim, jestli nemusis jet nahodou tam, kdes auto koupil (jen ma domnenka)

To ano, ale jde o to ze to % Cruzu s aspon jednou chybou je opravdu velke takze by meli udelat kdyz tak svolavacku na vsechny. Podle toho to vypada ze 100% Cruzu ma vsechny 3 chyby a je jen otazka casu kdy se u nich projevi. Takze to meli svolat vse a vse rovnou opravit. Jinak co se tyce te opravy ze zaruky tak ti ji MUSI udelat v jakemkoliv autorizovanem servise nezavisle na tom kde jsi auto koupil.
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Tak JOHNY, to je fakt smola. Hlavne ked sa to vsetko vyskytne na novom aute... Ale ako pisal Honza, je to o ludoch. Keby si dosiel do servisu a tam ti povedali milym a ukludnujucim tonom "ano pane, niesu to zavazne vady a bez problemov vam ich opravime, nemusite mat stres. Doneste auto za tolko a tolko dni a bude to otazka hodinky...".
To by si hned inak vnimal. Takze ti bud trpezlivy a bude dobre... :o)

PS: mne ten Code95 vyskakoval asi tyzden, nepravidelne a potom to uplne prestalo a uz asi 6-7 mesiacov nic. Ale aj tak klopemmmmm
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Kdyš se daří tak se daří :D
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“