Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od PeterF »

Ahojte tak som bol vcera na navsteve v chevrolete obzriet tu novinku a poviem ze na zivo vypada ovela lepsie ako na fotkach.Bol som prekvapeny ze auto nieje az take obrovske ako som cakal podla fotiek.Pokial raz bude rodinka je to favorit c.1 Chevrolet ma dalsi -i
CHEVY SPARK 1,2LT biely
patres20
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 10, 2011 12:58
Bydliště: Praha 6

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od patres20 »

nasel jsem snad prvni velke test vsech motoru. mrknete. a napiste svoje nazory.

http://www.vybermiauto.cz/autoblok/clan ... et-orlando
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od honza72 »

Taky já jsem si ho dnes, při mé druhé garančce na Cruze, ohmatal... Je to supr rodinné auto a v bílé jsem byl z něj unesen. :D
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Corpus2009 »

patres20 píše:nasel jsem snad prvni velke test vsech motoru. mrknete. a napiste svoje nazory.

http://www.vybermiauto.cz/autoblok/clan ... et-orlando
Naozaj veľmi podarený test aj čo sa týka motorov. Mňa zaujali hlavne tieto fakty:
1. 1.8 "Připadalo mi, že zvuk motoru proniká do interiéru o něco víc než u dieselu, což považuji za překvapivé."
2. 2.0 VCDi/120 kW "Motor s neskutečně měkkým a ve většině otáček také tichým chodem. Jeden z nejměkčích čtyřválců, které jsem kdy zkoušel. Tak nádherně kultivovaný chod snad nemají ani citroëny, peugeoty a fordy, které jsou tím proslulé. Zvuk motoru téměř nepronikal do kabiny ani za studena po nastartování."
3. 2.0 VCDi/120 kW AT "První dojmy z jízdy s automatem mne učarovaly. Auto vystřelí po sešlápnutí plynu téměř z každé rychlosti kupředu. Automat řadí hladce a celkem rychle."

Za najväčšie plus testu považujem objektívnosť autora, hlavne pri porovnávaní s konkurenciou. -i
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vetr.roman »

Renocar-Včera jsem se vezl v dislu manualu a docela mě překvapilo.Na 6 a 7 mistě je dost mista až na nohy ktere musite dat k sobě aby ste zacvakli předni sedadla. :PP:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od ladinek »

Renocar ,čekám pořád na reklamaci laku :evil: ,další auto s takovým přístupem nekomunikativním chevrolet určitě nebude po zkušenostech co mám :twisted: i kdyby bylo orlando pozlacený :twisted:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vetr.roman »

Tak to jsem jim řikal že servis maji drahy a nejsou vstřicni. -P Vše jim dlouho trva.Odpověd-že maji stale narvano. :lol:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
karlos1
Příspěvky: 23
Registrován: pon led 18, 2010 21:48

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od karlos1 »

Taky jsem se na něj byl podívat. V karviné mají 1,8 na salonu a jako předváděčku diesla. Už jsem si u kluků domluvil svezení. Na první prolezení auta musím říct, že paráda. Akorát mi ho nechtěli vyměnit za Lacetti :-D Ale na svezní už se těším. Snad to vyjde příští týden.
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od honzik »

Já ho nepotřebuji, protože jsem v autě většinou sám, ale musím říct, že se mi moc líbí. Je trošku jiný než konkurence, to auto má prostě šmrnc. Je hezké, uvnitř veliké a přitom nijak veliké zvenčí. Bílá barva a černé doplňky jsou prostě paráda.
Daewoo mi nikdy nic neříkalo, Chevrolet jsem bral pouze jako americké, v Evropě málo běžné auto, teď mám Cruze a jsem z něj nadšený, crásné je i nové Aveo v obou verzích, nádherné Orlando - no je to veliký tlak této automobilky.
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Ivo R. »

Zítra ( v pondělí) vracím ORLANDO do SRBA servis, odkuď jsem jej měl na testovačku od pátečního rána.Jedním slovem SUPER :D :D Tímto chci zároveň poděkovat Milanovi (pivson) za tuto možnost.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od rudla »

Ivo R. píše:Zítra ( v pondělí) vracím ORLANDO do SRBA servis, odkuď jsem jej měl na testovačku od pátečního rána.Jedním slovem SUPER :D :D Tímto chci zároveň poděkovat Milanovi (pivson) za tuto možnost.
Co tě na Orlandu uchvátilo?
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Ivo R. »

Do pátka jsem si nedovedl představit , že bych si pořídil auto s motorem na naftu. Dnes již ano. :D ORLANDO je v provedení LTZ , nafta 2.O 163 k + navigace.
Jízda komfortní, motor šel za plynem i na 6. Motor nebyl nijak hlučný, při jízdě na dálnici je slyšet jen vítr. Podvozek a kola suprově pohltí nerovnosti na silnici.Viděl bych pouze jeden menší nedostatek, který mě až tak nepálí. U tak velkého auta poměrně malý zavazadlový prostor vzhledem k tomu, že jsou tam zapuštěny sedačky. Jinak ale celkový dojem -i -i -i
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od conpet »

Ivo díky za testovačku, ten motor fakt není vůbec slyšet -i nebýt otáčkoměru tak si myslím že to chcíplo :lol: Jinak svezení prostě paráda, za plynem jde jako střela -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
letec
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 20, 2011 20:18

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od letec »

Přátelé, Orlando se mi líbí od prvního shlédnutí. Byl jsem se s ním svézt. Měli zatím jen 1,8 benzín a měl jsem pocit, že na tak těžké auto má malý výkon. Je to ale asi jen o pocitu o tom na co je člověk zvyklý. Teť jezdím Espacem IV s 2,0 dCI 110kW. Motor vynikající (vydržel mi už 302000 km, ale odchází všechno okolo)
Vždycky jsem měl u korejských aut strach z toho aby se nerozpadlo a abych nakonec neprodělal na servisu. Po zkušenostech, který mám s cenami servisu a kvalitou Renaulta, VW, Peugeota, nemám už vůbec žádné předsudky a toto auto si bez obav v dieselu koupím.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“