Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Závady

Příspěvek od Corpus2009 »

155 kW je síce pekné číslo, ale nehnevajte sa na mňa, tých necelých 30 000 € je veeeeeľmi nadnesená cena. Ako sa hovorí poriadny odrb na ľudí. Takú hodnotu to auto nemá ani zďaleka. Najlepšie na tom je to, že vždy sa nájde nejaký ****, ktorý im tie prachy za to dá. To si radšej kúpim dva Cruzy :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: Závady

Příspěvek od schnappi »

tjn 30k euro v zakladu je dost... ale kdyz si tam nahodis nejakou vybavu tak se to jeste zvedne :D

tj jako kdyz si vezmes ze cruze ted stoji v zakladu 279k a jcw 750k proste.

btw nerikam ze to auto neni predrazene ... prakticnost ku cenovce 3/10 :D , ale snad mi nechces tvrdit ze cruze je kvalitnejsi auto nebo tak neco... (myslim kvalita plastu atd..) :)
navic toto auto bych proste prirovnal k citovce... nekdo to musi a nekdo ne. :-)
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

schnappi píše:tjn 30k euro v zakladu je dost... ale kdyz si tam nahodis nejakou vybavu tak se to jeste zvedne :D

btw nerikam ze to auto neni predrazene ... prakticnost ku cenovce 3/10 :D , ale snad mi nechces tvrdit ze cruze je kvalitnejsi auto nebo tak neco... (myslim kvalita plastu atd..)
A snáď nechceš ty tvrdiť že si si Coopera kúpil kvôli kvalitným plastom. To by si si potom musel kúpiť LEGO lebo to sú naozaj kvalitné plasty. :PP:
Sorry za odbočenie od témy.
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: Závady

Příspěvek od schnappi »

to jiste ze ne :) koupil sem si ho protoze se mi libi a tak to ma bejt no ne? :D stejne jako predtim cruze :)

btw pro corpusa :) kdyby se ti to auto libilo tak s jeho cenovkou stejne nic neudelas. kdybys ho chtel musel by sis ho koupit.... ale je to jen kus zeleza jako kazde auto. vse je jen otazka vkusu a otazka kolik investovat... pro kazdeho dana castka nehraje stejnou roly.

btw ja kdyz se podivam na vase spotreby u te 1.6lska tak napr vidim 8.1... ja jezdil jen mesto a mnel 10.4.. :/ co s tim jezdi nekdo jinej auto ma furt stejnou spotrebu :(
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Závady

Příspěvek od Corpus2009 »

Ja chápem, že keď sa človek zamiluje do nejakého auta, tak nie je čo riešiť. Bohužiaľ ja som v tomto strašný materialista a za tie peniaze musím dostať poriadny kus auta a nie kabelku.... Všetko je to ale vec vkusu každého z nás a nikoho nemožno súdiť za to aké auto si kúpil, hlavne, že sa jemu páči...Musím ale povedať, že ja by som milión investoval asi trocha inak. -i
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: Závady

Příspěvek od schnappi »

chapu chapu
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

jj za melón mám SuperB combi :D Nie že by to bola nejaká výhra ale je pekný :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Dimco Nubira 97 píše:jj za melón mám SuperB combi :D Nie že by to bola nejaká výhra ale je pekný :D
Výhra to není za mega bych pořídil něco jiného :D ale myslím že combi superb je nejlepší auto jaké zatím škodovka mněla.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od inza »

666 píše:Tak jsem ze zvědavosti narychlo prolétl celou diskuzi o závadách a našel jsem toto:
chyby 95, výměna autobaterií, teplo u pedálů a vrzání opěrek - to je dle mého tak 50 procent příspěvků. Dalších 20 procent je nefungující trojblik, chrčící reprák, vypalování filtru pevných částic, ťukání spojky při rozjezdech, plasty , a ostatní takové všelijaké "ruchy" . Pár stránek zabírá Fusova spojka a to ostatní /tak skoro 30 procent/ jsou debaty o klimatizaci a věci, které bych zařadil do rubriky Pokec. Takže si myslím, že to není tak hrozné.
Doporučuji tento příspěvek nějak přesunout na začátek / konec této diskuze (např. editací prvního příspěvku) Taky jsem prošel vše, neboť jsem v procesu objednání nového Orlanda a s Cruzem toho mají hodně společného. Nenašel jsem nic, co by mě zásadně odradilo. -i
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

Máš pravdu předsedo....... Ale vážně, kolikrát se zmíněné závady opakují a přitom nejde o nic fatálního. Uvědomme si také, jak dlouho je Cruze na trhu. Horší by bylo, kdyby stejné závady se projevovaly za 3-5 let. Myslím , že Orlando bude mít zase trochu jiné vychytávky, ale necháme se překvapit co to bude za závady atd. Zatím není majitelů tolik. Počkejme rok nebo dva.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

Nechcem byť zlým prorokom ale už teraz mi bije do očí tá otváracia skrinka pod centrálnym ovládacím panelom. Je to super nápad ale neviem, obávam sa či toto nebude bolístko nového Orlanda......ale tu sme pri Cruzovi, tak končím. :PP:
Chevrolet-Orlando.jpg
Chevrolet-Orlando.jpg (115.13 KiB) Zobrazeno 1942 x
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Závady

Příspěvek od Job123 »

Kupil som Cruze 1,8LT asi pred 4 mesiacmi. Mam problem s volantom - kozenny potah sa zacina dost supat-nenosim prsten .Reklamoval som to- cakam uz mesiac a nic. A este sa mi pokazil elektricky spinac kufra (mozem otvarat len cez DO). Auto ma najazdene asi 7000 km. Som s toho trocha rozladeny :? . Su to zatial veci ktore som rozdychal - mo uvidime co bude dalej. Ma niekto podobny problem. :(
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Spinac sa nam vsetkym kazi velmi rad. Aj ja ho mam nefunkcny... Ten volant nech ti okamzite vymenia, alebo im ho oplieskaj o hlavu! To sa nesmie stat. Nechytal si nahodou volant ked si mal na rukach nejake silne chemikalie? Alebo necistil si ho nejakou kyselinou?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Závady

Příspěvek od Job123 »

chemikalie -urcite nie. Je to asi vada materialu - si myslim.Dufam ze mi ho vymenia.
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Tak s volantem teda zadny problem nemam, je to ocivine chyba kusu. A spinac mi jeste funguje, jenze ho pouzivam minimalne. Hlavne ted v zime, komu se chce sahat na spinave auto, ze :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“