LTZ

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: LTZ

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: LTZ

Příspěvek od Life5 »

Me stve ze tu neni moznost takoveho interieru.Ta barevnost kozených sedadel a provedeni je u LTZ nádherná. A u našho LT jeden druh kuze dost ubohej.
turboman
Příspěvky: 10
Registrován: pát srp 06, 2010 18:47

Re: LTZ

Příspěvek od turboman »

Daff.Cz píše:Skoda ze se tu neprodava cruze v benzinu s turbem, ale takova 1,8 s turbem to by bylo teprve neco. :twisted:
...ono by asi nebylo až tak složitý do tohodle motoru to turbo z 1.8 Tsi napasovat...mám je tady na krámě nový a je to takovej jednoduchej bazmek bez ovládání,naklápění...technicky a mechanicky by to složité až tak nebylo,otázkou je,jestli by
se našel někdo,kdo by to dokázal sladit softwerově..tj. změna průtoku vzduchu,množství paliva..atd..
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: LTZ

Příspěvek od File12 »

Vim ze u gm je 1,6t a 2,0t. Jestli 1.8 to asi ne. Ale k ty 1.6 by to chtelo sehnat turbo a ridici jednotku z astry.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: LTZ

Příspěvek od 666 »

Tedy vážení náhodně jsem narazil na to, že u Dědka mají k prodeji předváděčku 1.8 LTZ. Na webu má nějaké fotky. To jenom pro informaci, protože se zde tvrdilo /někde na foru/, že LTZ se prodává jen na západ od našich hranic /myslím Česka/. To origo křídlo se mi moc nalíbí, asi tam má nějakou navigaci. Je možné zjistit.
Naposledy upravil(a) 666 dne ned úno 06, 2011 00:15, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: LTZ

Příspěvek od schnappi »

Cruze SS se tu urcite prodavat nebude jelikoz by to ohrozilo oplaky... stejne tak vyber motoru do cruze je predem promyslenej tah... navic si nedokazu predstavit cenu cruze s 260konmi... U nas by urcite byla hodne vysoka... myslim ze takovej motor by udelal rozruch a u nas by se to prodavalo jak cruze rs nebo tak neco :D a ruku na srdce jak by to auto muselo pro provoz s takovym motorem upraveno... podvozek brzdy atd... prodejnost by tu byla hodne mala chtel by nekdo za cruze RS vysolit nekdo treba 700k? pokud nekdo chce do cruze silny motor tak by levneji vysla uprava koupit LTecko 1.8 z toho vyhodit a neco tam napasovat ... vymenit prevodovku ... brzdy ... atd.. ma nekdo americke ceny teto verze? :) kdyz jen vezmu cenu americkeho noveho Camara tak v americe stoji 2x mene nez ty dovezene verze do cr... s cruzem SS to bude stejne realnou cenu bych videl kolem 800k... dovazet to urco nekdo bude na zakazku.

stejne jako se tu neprodava Camaro ani jeho verze SS tak se tu urcite nebude prodavat cruze SS:) (pouze dovoz... zaplatit za auto ktere v americe stoji 400k po dovozu 800 je trosku hloupost)

k navrhu ze by bylo dobre sehnat do Cruze pouze turbo z astry wrx (1.6) a preprogramovat ridic jednotku... tak to by neslo tak lehce ptal jsem se na to technika v renocaru nejakou dobu po koupi vozu... muselo by se toho menit mnohem vice.. prevodovka atd... jednoduse pokud nekdo hleda silne auto mnel se odzacatku poohlednout po necem jinem.
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: LTZ

Příspěvek od Iacobus »

666 píše:Tedy vážení náhodně jsem narazil na to, že u Dědka mají k prodeji předváděčku 1.7 LTZ. Na webu má nějaké fotky. To jenom pro informaci, protože se zde tvrdilo /někde na foru/, že LTZ se prodává jen na západ od našich hranic /myslím Česka/. To origo křídlo se mi moc nalíbí, asi tam má nějakou navigaci. Je možné zjistit.
Je to 1.8 benzín.
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: LTZ

Příspěvek od 666 »

Jo dík, už jsem opravil překlep.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
snr
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 27, 2011 19:26
Bydliště: Hodonín,ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: LTZ

Příspěvek od snr »

Richard píše:S tím Cruze hatchback...... dle mě se půjde stejnou cestou jako u Insignie..... tak změna tvaru hatch a sedan nebude žádná..... a tak na první pohled ani nepoznáš o jakou verzi jde.....
No kéž by jsi měl pravdu, když jsi psal tento příspěvek. Nakonec to dopadlo tak, že hatchback určitě poznáš.
Chevrolet Cruze - pěknější auto jsem v životě neviděl.
martuska2
Příspěvky: 33
Registrován: sob dub 03, 2010 12:49
Bydliště: Moldava nad Bodvou, okr. KE

Re: LTZ

Příspěvek od martuska2 »

No momentalne su dva druhy kozenych sedaciek ..1, tehlovooranzova-len k tejto farbe sa da dat sport balik
2, siva koza..
Lacetti 1,4l, 2005 LPG
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: LTZ

Příspěvek od chrudoš »

666 píše:Tedy vážení náhodně jsem narazil na to, že u Dědka mají k prodeji předváděčku 1.8 LTZ. Na webu má nějaké fotky. To jenom pro informaci, protože se zde tvrdilo /někde na foru/, že LTZ se prodává jen na západ od našich hranic /myslím Česka/. To origo křídlo se mi moc nalíbí, asi tam má nějakou navigaci. Je možné zjistit.
Tak jsem na to koukal a je to nejaka jejich uprava, ma to "sportovni narazniky", nijak ofiko se mi to nezda...ale treba Orlando LTZ je, ale je to jen tim, ze vybavu nechali, jen ji preznackovali o stupen vyse, tzn co je u Cruze Base/LS/LT, je u Orlanda LS/LT/LTZ, zadny jiny rozdil tam neni...ale to jedno pismenko bych teda jeste chtel :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Fabo
Příspěvky: 39
Registrován: sob kvě 28, 2011 15:26

Re: LTZ

Příspěvek od Fabo »

chrudoš píše:
666 píše:Tedy vážení náhodně jsem narazil na to, že u Dědka mají k prodeji předváděčku 1.8 LTZ. Na webu má nějaké fotky. To jenom pro informaci, protože se zde tvrdilo /někde na foru/, že LTZ se prodává jen na západ od našich hranic /myslím Česka/. To origo křídlo se mi moc nalíbí, asi tam má nějakou navigaci. Je možné zjistit.
Tak jsem na to koukal a je to nejaka jejich uprava, ma to "sportovni narazniky", nijak ofiko se mi to nezda...ale treba Orlando LTZ je, ale je to jen tim, ze vybavu nechali, jen ji preznackovali o stupen vyse, tzn co je u Cruze Base/LS/LT, je u Orlanda LS/LT/LTZ, zadny jiny rozdil tam neni...ale to jedno pismenko bych teda jeste chtel :)
Si ho kup a prilep ne? Urcite se daj pismenka sehnat jako dily, a kdyby ti nechteli predat jenom Zko, tak kup cely LTZ, a kdyby i to ne, tak Z je i v samotnem CRUZE ;)
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: LTZ

Příspěvek od Kjub »

Cize budes mat vzadu napisane CHEVROLET CRUE LTZ :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Fabo
Příspěvky: 39
Registrován: sob kvě 28, 2011 15:26

Re: LTZ

Příspěvek od Fabo »

No ak by to pochopil aj on tak, ze si ma prehodit Z z vlastneho auta, tak by male CRU E LTZ :)
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: LTZ

Příspěvek od fatrc »

LTZ, LT, LS PLUS, BASE a podobne všetky označenia sa líšia od kontinentu. Austrália už vyrába 2sériu ale pod značkov Holden Cruze tam majú označenie aj SRTi a podobne americké LTZ je to isté čo u nás limitovaná edícia 100 rokov chevrolet akurá oni do toho dávajú motor 1.4T (138hp) v číne už majú myslím od marca tohto roku 1.6T (184hp) a je toho ešte strášne veľa. Cruze Hatchback by mal prísť na náš trh od jesene a zadná časť auta sa ani zďaleka nepodobá sedanu.
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“