Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Závady

Příspěvek od Corpus2009 »

To, že si nedokážeš sám vymeniť ani len obyčajnú žiarovku nie je vôbec žiadna chyba auta. Tomask jasne písal, že to mal hotové do dvoch minút takže chyba bude asi niekde inde ako v aute :idea:
Reklama
 

JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

Corpus2009 píše:To, že si nedokážeš sám vymeniť ani len obyčajnú žiarovku nie je vôbec žiadna chyba auta. Tomask jasne písal, že to mal hotové do dvoch minút takže chyba bude asi niekde inde ako v aute :idea:

A proto jsem se ptal zda v tom neni nejaky figl nebo specialni postup. "Potahnout primo zpet" je myslim dostatecne vymluvne a jednoduche a pokud to tahnu tak ze se mi auto malem rozjede i pres rychlost tak asi nebude chyba ve me ze? Nebo si myslis ze by jsi to tahal "primo zpet" nejak jinak nez ja? O tom asi pochybuju. Schvalne to dam do servisu a budu sledovat jak se s tim poperou tam.
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

ono je to chúlostivé vyťahovanie ja to mám takisto na nubire. Problém je že keď odšróbuje dve skrutky ktoré svetlo držia je ešte na tých tyčkách a vždy bol jemný problém povytiahnuť to svetlko tak aby som s ním ani o kúsok nepohol do strany a pritom ho povytiahol natoľko aby som ho mohol uchopiť prstami ....vrrr nepríjemný spôsob hlavne v zime to henvá lebo vždy sa mi tam dostalo (nejako neviem jako) asi trošička vody a primrzlo to tam....
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Možno to máš přimrzlí jak píše dimco, ináč to jde OK.
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

JOHNY*5 píše:
Corpus2009 píše:To, že si nedokážeš sám vymeniť ani len obyčajnú žiarovku nie je vôbec žiadna chyba auta. Tomask jasne písal, že to mal hotové do dvoch minút takže chyba bude asi niekde inde ako v aute :idea:

A proto jsem se ptal zda v tom neni nejaky figl nebo specialni postup. "Potahnout primo zpet" je myslim dostatecne vymluvne a jednoduche a pokud to tahnu tak ze se mi auto malem rozjede i pres rychlost tak asi nebude chyba ve me ze? Nebo si myslis ze by jsi to tahal "primo zpet" nejak jinak nez ja? O tom asi pochybuju. Schvalne to dam do servisu a budu sledovat jak se s tim poperou tam.
Rob to presne podla navodu a das to! Mne to tiez neslo najlahsie a to bolo leto. Musel som s tym vseliak mykslovat a povolilo to. Zober si tu mini flasticku kde je nemrznuca kvap. (taku co predavaju na zamrznute zamky) a strekni poriadne do tych skar a potom to skus. Nezabudni to potom utriet...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

Diky vsem za rady! Jinak jsem to zase vcera zkousel a nic. Jen tak jsem zkusil druhou stranu a ta sla sice tezce taky ale sla! Tak jsem si rikal ze bude asi problem nekde jinde. Tak jsem s tim zajel do servisu a to jste meli videt ten srumec kolem toho :-D. Skoda ze jsem to nemel na co natocit. To bylo jak Pat a Mat :-). Nejdrive prisel prvni technik, zkousel to a neslo mu to, rikal ze to neni mozne, tak zavolal frantu klacka, ktery byl hooodne urostly ;-). Tak to tam pacil a nic. Tak se nakonec domluvily a tahali oba naraz :o . No to byla sranda Vam reknu a dost velke zadostiucineni ze chyba neni ve me :-). Tak to tam tak pacily az to vzdali a zavolali velkeho prosedleho sefa, ktery uz od pohledu vypadal jako "deda vseveda" a to uz jsem nevydrzel a malem tam vybuchl smichy :D .
Tak to tam ve trech pacily sroubovakama a ruznyma podperkama a pakama az to nakonec povolilo. Ukazalo se ze to nebylu zamrzle ale jakoby ta jedna plastova tycinka byla zdeformovana a diky tomu to neslo normalne sundat. Tak to opravily a co se tyce toho svetla tak nakonec to nebylo dratama ani spatnym kontaktem, ale opravdu zarovkou. Coz me celkem prekvapilo protoze jsem myslel ze bud zarovka sviti a nebo ne, ale nic mezi tim, ale ona si delala co chtela a chvili svitila a pak zas ne no zajimave :shock: . Kazdopadne vymenily zarovku a uz vse funguje dokonce i to sundani toho svetla uz jde v pohode. A jako tresnicka jsem neplatil ani korunu, asi jim bylo trapne po tom divadle co prevedli (Pat a Mat hadra pro ti nim :-D )neco jeste po me chtit.
Naposledy upravil(a) JOHNY*5 dne čtv úno 03, 2011 08:56, celkem upraveno 1 x.
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Jeeee..... :P to musel být pohled za všechný prachy !
hlavně žě to máš v cajku -i
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

JOHNY*5 píše:Diky vsem za rady! Jinak jsem to zase vcera zkousel a nic. Jen tak jsem zkusil druhou stranu a ta sla sice tezce taky ale sla! Tak jsem si rikal ze bude asi problem nekde jinde. Tak jsem s tim zajel do servisu a to jste meli videt ten srumec kolem toho :-D. Skoda ze jsem to nemel na co natocit. To bylo jak Pat a Mat :-). Nejdrive prisel prvni technik, zkousel to a neslo mu to, rikal ze to neni mozne, tak zavolal frantu klacka, ktery byl hooodne urostly ;-). Tak to tam pacil a nic. Tak se nakonec domluvily a tahali oba naraz :o . No to byla sranda Vam reknu a dost velke zadostiucineni ze chyba neni ve me :-). Tak to tam tak pacily az to vzdali a zavolali velkeho prosedleho sefa, ktery uz od pohledu vypadal jako "deda vseveda" a to uz jsem nevydrzel a malem tam vybuchl smichy :D .
Tak to tam ve trech pacily sroubovakama a ruznyma podperkama a pakama az to nakonec povolilo. Ukazalo se ze to nebylu zamrzle ale jakoby ta jedna plastova tycinka byla zdeformovana a diky tomu to neslo normalne sundat. Tak to opravily a co se tyce toho svetla tak nakonec to nebylo dratama ani spatnym kontaktem, ale opravdu zarovkou. Coz me celkem prekvapilo protoze jsem myslel ze bud zarovka sviti a nebo ne, ale nic mezi tim, ale ona si delala co chtela a chvili svitila a pak zas ne no zajimave :shock: . Kazdopadne vymenily zarovku a uz vse funguje dokonce i to sundani toho svetla uz jde v pohode. A jako tresnicka jsem neplatil ani korunu, asi jim bylo trapne po tom divadle co prevedli (Pat a Mat hadra pro ti nim :-D )neco jeste po me chtit.
To by som si pozrel :lol: -i
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: Závady

Příspěvek od schnappi »

No nevim zda už se to tu řešilo, ale stalo se mi ( teda ne mně osobně ale vyřizoval sem to :D ) ...
Asi takhle mladší bratr rozstřelil o Brněnské MHD ( šalinu ) chevyho cruze :D jak auto bylo opraveno tak se objevila závada která neměla s bouračkou co dělat... U předního pravého kola uhnil drát a vytvořil tam studenej spoj tudiž samo naskakovalo a vypínaly se kontrolky esp , abs atd... docela divné u 1.5 roku starého auta :(

rád sem se zas ozval koukám že přibilo dost lidí od roku 2009 :) tak všem přeji at cruzici pěkně jezdí... já ho vyměnil za Mini Cooper S JCW ale to je trosku někde jinde :D
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Tak asi to s tou burackou malo co robit, ked sa to zacalo zrazu prejavovat po nej.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: Závady

Příspěvek od schnappi »

tjn ale to byl jen tuk z leve strany do mhd... a bylo tu uplne na druhe strane a prohnilej drat tezko bude mejt neco spolecneho s timto.
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

Tak schnappi jak to teda bylo? Napřed píšeš, že to bratr rozstřelil a potom, že to byl jen ťuk. Tak jak to bylo ve skutečnosti? A netahej nás za nos.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Závady

Příspěvek od Hanzy »

schnappi píše:No nevim zda už se to tu řešilo, ale stalo se mi ( teda ne mně osobně ale vyřizoval sem to :D ) ...
Asi takhle mladší bratr rozstřelil o Brněnské MHD ( šalinu ) chevyho cruze :D jak auto bylo opraveno tak se objevila závada která neměla s bouračkou co dělat... U předního pravého kola uhnil drát a vytvořil tam studenej spoj tudiž samo naskakovalo a vypínaly se kontrolky esp , abs atd... docela divné u 1.5 roku starého auta :(

rád sem se zas ozval koukám že přibilo dost lidí od roku 2009 :) tak všem přeji at cruzici pěkně jezdí... já ho vyměnil za Mini Cooper S JCW ale to je trosku někde jinde :D
V mini co vim jezdi baby a buci a ty si co z toho? :D To mas pravdu to je nekde jinde :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: Závady

Příspěvek od schnappi »

De o to co beres za tuk jako jen takovej malej tuk to nebyl no... jen jsem to napsal tak že s tim dratem k cidlu u praveho kola ta nehoda nic spolecneho nemela..:-) jako proste zrusena leva strana vozu.. zadni blatnik oboje dvere a prasklej predni naraznik jen sem naznacoval ze prave se to proste vubec nedotklo :D oprava na havarijko... faktura byla cca na 86 tisic... fotky bohuzel nemam leda ze bych je vytah nekde od pojistne udalosti este a pak je sem pastl tak jak to nafotil servis :) ve stredu si jedu pro miniho po zime vymena axialnich lozisek a silentblocku... zkusim se ho optat zda by mi mohl dat fotky a pak bych je sem mohl pastnout aby si mohl ten "tuk" zcihnout.

jinak cooper jcw byl vzdy takovej muj sen... :D teda hned po Aston Martinovi, ale to se asi nikdy nedockam :D

btw nvm jesli je jcw mini pro baby .. :D a jesli sem buzik to snad ne... spis sem chtel neco zivejsiho.. :-) preci jen tech 155kw na hmotnost 1100kg jede celkem fajn... navic je to jen 1.6 tak je povinne ruco nekde okolo 4500kc na rok ... jen ta havarijka na mne vyplazla 55k zaklad na rok :D kdyby si clovek chtel vzit sportaka s velkym obsahem a musel bych za povinne ruco platit okolo 30k to uz bych opravdu asi neutah :).. preci jen se financni situace zlepsila a tudiz jsem si mohl dovolit neco drazsiho. :) ... tim nechci nijak pohrdat chevy cruzem bylo to dobre auto a rozhodne dobra koupe.. -i

cruze sem si celkem uzil preci jen je to mnohem hezci nez astra a celkove to vypada fajn... za ty penize bych to prirovnal k nejlepsi koupi na trhu u nas... navic kdyz sem to bral byl jsem mezi prvnima 50 zakaznikama v cr a dostal bonusovou vybavu v hodnote 50k zdarma... zahrnovalo ruzne nosice, box, nejaka uprava palubky a jeste ty svitici prahy chevrolet... jen jsem se nacekal asi 4 mesice nez mi tehdy dovezli tu tmave modrou barvu... jeste si pamatuju jak nekdo z ulice si cruze v te same barve vzal taky a pak si volal stezovat do renocaru jaktoze ja uz ho mam a on jeste ne atd... :D
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

155KW v Mini, to je jak vy hovorite "narez"! To musi letet jak raketa. Ale pre mna je mini tiez len take...mmm...puberta auto a ani moj "sialok" kavy to nieje...
A Aston Martin je inak aj moj tajny, platonicky sen... Ale musel by ist do timu ku Cruzovi, inak by som ho nechcel! :D
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“