CRUZE 2011

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Iacobus »

Dědek-Srba 1:0 -i -i -i
Reklama
 

666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od 666 »

No tak já střešní okno mám, ale jen proto, že auto bývalo původně určeno pro jiný trh /tuším Chorvatsko/. Používám ho jenom když jsem v létě někde na koupáku a tak. Není potom vevnitř takové teplo a doufám, že tak moc nemusí jít klimatizace. Nebo když je venku tak akorát tak múžu vypnout klimatizaci, pootevřít okno a alespoň na mne nefouká jak bočními okny. Sám od sebe bych okno nedával, ale pokud jsem chtěl Cruze brzo tak byla tato možnost. Od objednání po převzetí 8 dnů.Když jsem objednával bylo auto ještě na lodi.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
zico
Příspěvky: 17
Registrován: stř led 26, 2011 15:09
Bydliště: Nýdek

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od zico »

Tak asi pujdu do te 1.6LS doufam,že to bude stačit.
MZ 150 etz, Daewoo Lanos 1.5, Zetor 6945,
Cruze 1.6 LS Moroccan Blue 2011
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Kjub »

Ja som na zaciatku rozmyslal tiez nad tym, ze vsak zakladna vybava je super, 1.6 motor v pohode. Vsetko co som chcel bola klima a elektr. predne okna. Potom som isiel k predajcovi a videl som nazivo rozdiel spracovania inter. aj exter. medzi base a LT a to bol konec. Chvilu som rozmyslal nad tym LS+, ale po dlhom zvazovani, aj vdaka tomuto foru som skoncil pri plnej vybave...(tazke vdaka tomuto foru som vlastne minul o asi 5000 eury viac. To vam dam vsetkym preplatit!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale ne, na lizingu sa to rozlozi, takze je to OK)
Ale teraz som tomu rad, lebo prave ta vysoka vybava robi auto pohodlnym a vodic ma pocit uplneho komfortu. Temtomatik na dialnici, vsetko na automatiku (uz ani poriadne neviem kde sa mi zapinaju svetla :D, klima... ). Proste vsetko...a ten dvojliter tahaaa!
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
George 555
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 27, 2009 15:51

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od George 555 »

Strešne chevyokno uplna špica-ovladače krasne svietia a keď okno otvoriš vysunie sa aj maly windshield-cele made in opel-žiadne vybracie z naporu vzduchu v kabine.Negativom je že teraz v mrazoch občas jemne vrzga-ale maju to okno za super peniaze takže -i
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Riko »

Tak a včera som mal rozhovor s pánom z predajne a dal mi navýber buď to počkam na svojho bieleho s navigačkov do júna či že o mesiac dlhšie ako malo biť,alebo mi ponúkol bieleho bez navigačky do mesiaca,alebo čierneho s navigačkou do 2 mesiacov!Samozrejme že žiadny dátum nieje na 100%!Veľmi som uvažoval nad tým čiernym ale keď ja som sa zaľúbil do toho bieleho!Dúfam že si to neprečíta manželka! :? Takže budem naďalej čakať aspoň ešte niečo našetrím a budem mocť dať vačšiu akontáciu!A dovod mi povedal taký že ten čierny s navigačkov už je na lodi a smeruje do európy takže ak ho chcem musel som mu ešte včera dať vedieť aby ho presmeroval k nám!A povedal mi že celá výroba sa posúva o mesiac neskor tak preto,no čo už!Len dúfam že stoho júna zase nebude júl prípadne august,lebo inak odstupujem!Tak uvidíme,ale to čakanie je zdrvujúce! :cry:
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od tomask »

Noo ..... chápem tvé pocity, já už jsem jednou psal kolik jsem musel čekat.
Ze 3 měsícu to bylo 8 a to jsem ještě slevil.
Ale na bílu se čekat oplatilo -i
Carthell Prg
Uživatelský avatar
zico
Příspěvky: 17
Registrován: stř led 26, 2011 15:09
Bydliště: Nýdek

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od zico »

Tak dneska jsem ho byl objednat 1.6 LS modra marokanka řikali že by měl byt do měsice nebo do měsice a pul. Je už v přistavu v Slovinsku. Tak jsem zvědav.
MZ 150 etz, Daewoo Lanos 1.5, Zetor 6945,
Cruze 1.6 LS Moroccan Blue 2011
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Iacobus »

zico píše:Tak dneska jsem ho byl objednat 1.6 LS modra marokanka řikali že by měl byt do měsice nebo do měsice a pul. Je už v přistavu v Slovinsku. Tak jsem zvědav.
Gratulujem. -i Nech ti príde čo najskôr a potom nech dobre slúži. Viem že niekedy ide o každú kačku, ale asi by som na tvojom mieste predsa len dal aj tú sadu Plus. Hlavne tie senzory teraz padnú vhod, keď máš vzadu humus a zadný stierač nemáme. Ale keď na to príde, tak senzory sa dajú domontovať za pár korún a aspoň máš voľnú ruku pri výbere alu diskov.
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Kjub píše:Ja som na zaciatku rozmyslal tiez nad tym, ze vsak zakladna vybava je super, 1.6 motor v pohode. Vsetko co som chcel bola klima a elektr. predne okna. Potom som isiel k predajcovi a videl som nazivo rozdiel spracovania inter. aj exter. medzi base a LT a to bol konec. Chvilu som rozmyslal nad tym LS+, ale po dlhom zvazovani, aj vdaka tomuto foru som skoncil pri plnej vybave...(tazke vdaka tomuto foru som vlastne minul o asi 5000 eury viac. To vam dam vsetkym preplatit!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale ne, na lizingu sa to rozlozi, takze je to OK)
Ale teraz som tomu rad, lebo prave ta vysoka vybava robi auto pohodlnym a vodic ma pocit uplneho komfortu. Temtomatik na dialnici, vsetko na automatiku (uz ani poriadne neviem kde sa mi zapinaju svetla :D, klima... ). Proste vsetko...a ten dvojliter tahaaa!
Já chtěl původně černýho v automatu a motorem 1,8 - čekačka 6 měsíců=katastrofa. Nabídli mi bílého LT s navigací a střešním oknem - dodání do 1 měsíce, tak jsem neváhal. Připlatil jsem cca 38.000,- ale myslím, že litovat nebudu. Velký display je paráda a okno otestuju až v létě. Jo a bílá autu sluší.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

chrudoš píše:Zajeta 1,6 je dobra, ale zajeta 1,8 je lepsi :) Nicmene 1,6 asi staci, ja mam 1,8 a rezerva vykonu je paradni. A 1,8 se v LS dela, pokud vim, dnes uz neni problem. Takze jak chces, spotreba je u obou temer stejna
Kolik máš najeto? Kdy ti začal motor šlapat jak má? Spotřeba?
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
martuska2
Příspěvky: 33
Registrován: sob dub 03, 2010 12:49
Bydliště: Moldava nad Bodvou, okr. KE

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od martuska2 »

Ahojte..A ked chce niekto vyhrievanie prednych sedadiel, ale nechce kozene sedadla?? Da sa to? A nikdy nebude mat 1,8icka 6 stupnov s manualom a xenony? Octavia II to ma :( To by bodlo..Inak nadherne auto...
Lacetti 1,4l, 2005 LPG
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od chrudoš »

Bohuslav Jedinak píše: Kolik máš najeto? Kdy ti začal motor šlapat jak má? Spotřeba?
Ahoj, tak auto zacalo tahat docela brzo, asi po 2000, kdyz jsem na motor prestal brat ohled :) Nicmene asi nejvetsi zmenu jsem postrehl tak okolo 10 tkm, spotreba padla tak o litr a auto se rozficela jako drak. Nicmene uz od zacatku mu to chce dat aspon jednou za den 5-6 tis. otacek,at se auto poradne rozslape, pak je to parada. Ted mam 24000 najeto, auto sype jak drak, ten narust vykonu od 3 tis. otacek je paradni, auto tahne vic a vic az do 6000, proste nadhera. No a spotreba je ted dost osemetna: kdyz jezdim petiminutovky po brne, tak 9,5 , kdyz po dalnici 130 na tempomat, tak 7,5, mimo mesto pri klidne jizde neco nad 7, pohoda
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od tomask »

zico píše:Tak dneska jsem ho byl objednat 1.6 LS modra marokanka řikali že by měl byt do měsice nebo do měsice a pul. Je už v přistavu v Slovinsku. Tak jsem zvědav.
Ahoj, taky gratuluji a přejí ti nech čekáš co nejmíň :D
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

chrudoš píše:
Bohuslav Jedinak píše: Kolik máš najeto? Kdy ti začal motor šlapat jak má? Spotřeba?
Ahoj, tak auto zacalo tahat docela brzo, asi po 2000, kdyz jsem na motor prestal brat ohled :) Nicmene asi nejvetsi zmenu jsem postrehl tak okolo 10 tkm, spotreba padla tak o litr a auto se rozficela jako drak. Nicmene uz od zacatku mu to chce dat aspon jednou za den 5-6 tis. otacek,at se auto poradne rozslape, pak je to parada. Ted mam 24000 najeto, auto sype jak drak, ten narust vykonu od 3 tis. otacek je paradni, auto tahne vic a vic az do 6000, proste nadhera. No a spotreba je ted dost osemetna: kdyz jezdim petiminutovky po brne, tak 9,5 , kdyz po dalnici 130 na tempomat, tak 7,5, mimo mesto pri klidne jizde neco nad 7, pohoda
Mám najeto 3000 km-myslíš, že už motoru když je zahřátý můžu nakládat jak chci? Mě teď v té kose bere 10,7 - ale jezdim pořád v podstatě se studeným motorem krátký cesty po městě. a mám automat.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“