CRUZE 2011

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od milosh »

Samozrejme jde o to zda s tim Zico bude jezdit sam do prace denne nebo po vyletech s rodinkou a plne nalozenym autem kazdy vikend, pak by volba byla jasna.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od honza72 »

gogamila@68dslbasic píše:Ten kto má CRUZE 1.8 LT 2010, ako aj ja, nemusí banovať za 2011, nakoľko motor zostal v pôvodnom stave aj na rok 2011. A to o voľačom svedčí!!! A že sa na Cruze 2011 pretáčajú budíky, tak to sú už len drobnosti, ktoré nemajú veľký význam, iba ak na to aby sa malo čo pokaziť. Mám aj motocykel YAMAHU, na ktorom to je tiež, takže s tým mám skúsenosti. A inak sú tam už len estetické drobnosti, ako máličko odlišné nárazníky a trošku iný odtieň prístrojovej dosky a výplní dverí. Podstata zostala tá istá. A k tomu že po facelifte sú lepšie autá ako pred ním, tak o tom by sa dalo veľa rozprávať,ale podla mňa je to somarina. To sa nedá nikdy dopredu povedať, lebo všetko ukáže až čas a ja mám skôr opačné skúsenosti a to také, že po facelifte bola zvolávacia akcia do servisu. Skôr to býva tak že na prvé autá sú kvalitou na tom porovnateľné, alebo lepšie, lebo potrebujú presvedčiť súčasných majiteľov, ale aj budúcich, že ide o vydarené auto a po facelifte to bude podobné. Proste na prvom si dávajú obzvlášť vždy záležať.
Však o tom můžu taky něco říct, kamarád si koupil (po čumendě u mně) Cruze 1,6LS+ s 3/4 ročním zpožděním. Já mám dvadevítku, funguje mi otevírání kufru z kabiny...., mám celokrytovaný držák akumulátoru v motoru, pro zesílení podtlaku v systému brzd mám ještě elektrickou vývěvu, ten z r. dvadeset nemá komplet zakrytou baterku, nefunguje mu otevírání z palubovky, nemá vývěvu posilovače brzd (jen podtlak sáním)... Takže asi tak...
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
gogamila@68dslbasic
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 30, 2010 14:01

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od gogamila@68dslbasic »

Tá 1.6 je o niečo výkonnejšia, ako tá pred tým. Ja si osobne myslím že tá 1.6l - 122 k je už dostatočne výkonná na tú karosériu. Ono veľa zaleží aj na tom, kde a ako sa bude Cruze využívať a čo od toho auta očakávaš. Napr. ja mám Cruze 1.8l a išli sme kamarátom jednu trasu a on mal na 1.6l Oktávke väčšiu spotrebu ako ja. Treba ale dodať, že sme išli trošku razantnejšie, ale nie zas ako ničitelia áut. Obsah jednoducho nenahradíš! Pokiaľ plánuješ často cestovať po diaľnici a dlhšie cesty mimo obce, tak by som sa priklonil skôr k 1.8l. A tie nízkoobjemové turbo-motorčeky, ako dáva napr.škodovka a podobne 1.4l, alebo 1.2l, tak to nebude mať dlhú životnosť nikde. Počul som, že motor 1.4l turbo by sa mohol objaviť aj v Cruze. Ono výkon turbo-motory majú dostatočný, ale na väčšine áut čo som videl tak okolo 200-tisíc kilometrov malo už turbo dosť a začína presakovať a niekedy je to aj skôr. Dokonca sa dosť často musí aj repasovať, čo nieje lacná záležitosť.
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Kjub »

zico píše:Ahoj kluci jsem tady novy. Chci se zeptat jestli ta verze motoru 1.6 (2011) je o něco lepši než ta starši.Mate už někdo s tím nějake zkušenosti. Muj Lanosik ma už 12 let a chtělbych si pořidit cruze jenže nevim jestli 1.6 nebo 1.8. Diky.
Nazdarek, uz som to tu niekde pisal, neviem ako u vas, ale k nam maju zachvilu dojst tie 1.4turbo motory na Cruza. tak urcite by som uz pockal na toto.
Inak ja mam este 1.4 Golf (75koni), dobre zabehnutu, jazdil som s nim vsade aj nalozeny (nie v alkohole :lol: ) a v pohode vsetko zvladol... A nove Cruzy 1.6 uz tiez budu mat viac koni ako teraz.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
zico
Příspěvky: 17
Registrován: stř led 26, 2011 15:09
Bydliště: Nýdek

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od zico »

Očekavam od toho normalni vesnicky provoz do města na nakup,něco dovest v přivěsnem voziku, cesty na lyže i dovolena někdy jezdim i převyšeni 500m upravenou lesni cestou. Toto vše lanosek v pohodě zvladal. Cruze je jednak o trochu těžší tak teď nevim. Jde mi prostě o to že 1.8 se neděla ve vybavě LS a když vemu LS+ tak tam je cena o 50tis vice o proti 1.6LS.
MZ 150 etz, Daewoo Lanos 1.5, Zetor 6945,
Cruze 1.6 LS Moroccan Blue 2011
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od chrudoš »

Zajeta 1,6 je dobra, ale zajeta 1,8 je lepsi :) Nicmene 1,6 asi staci, ja mam 1,8 a rezerva vykonu je paradni. A 1,8 se v LS dela, pokud vim, dnes uz neni problem. Takze jak chces, spotreba je u obou temer stejna
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Corpus2009 »

Čo sa týka spotreby, tak na http://www.spritmonitor.de majú užívatelia priemerne takéto spotreby:

1.6 = 8,3 l/100km
1.8 = 9,07 l/100km
...pritom tabulková hodnota je 6,8 l. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zico
Příspěvky: 17
Registrován: stř led 26, 2011 15:09
Bydliště: Nýdek

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od zico »

Pravě že modelova řada 2011 se 1.8LS neděla děla se v LS+ http://www.chevrolet.cz/images/pdf/cruze.pdf a nějak se mi nechce připlacet za hlinikova kola a par drobnosti 25tis. Tak nějak pořad vaham.
MZ 150 etz, Daewoo Lanos 1.5, Zetor 6945,
Cruze 1.6 LS Moroccan Blue 2011
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od tomask »

Já mám 1.8 LT předtím jsem mněl 1.6 LS a musím říct že do 1.6 bych už nešel.
Spotřeba stejná, poištění stejné ale konfort (zrychlení a síla ve vyšších rychlostech) je mnohom lepší.
Pokud si mněl Lanos a jezdíš málo dálnice tak asi cenovou levnější variantu.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od chrudoš »

Aha, ale jeste tak pred pul rokem byla v nabidce i 1,8 LS, pritom dle prodeju neni o Cruze zas az takovy zajem, aby mohli delat zagorku. A hlavne koukam, ze novy modelovy rok je o cca 10 tis. drazsi nez 2010 a hlavne uz je cena za diesel pres psychologickou hranici 500 tis., to jsem zvedavy, jak se budou prodeje vyvijet dale...
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od tomask »

Já jsem si včera nechal vypracovat nabítku na Cruze 1.8 LT úplně komplet výbavu (kůže, navigace, střešní okno, svítici prahy)+ sportovní paket. A cena je 506.000 Kč bez dane 429.207 Kč.
Myslím že je to slušná nabídka, takovov cenu za výbavu mi nikdo nenabídl.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od tomask »

A ještě jsem zapoměl, když jsem kupoval Cruze 5/09 tak cena byla 499.800 Kč.
A to tam nebyl sportovní paket. takže kyž to porovnám, tak cena je o 12.000 Kč levnější než jsem mněl před 2 lety.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od chrudoš »

Aha, tak ja koukal teda jen na cenik, zadne featury k tomu jsem nepocital, jen jsem porovnal 2010 a 2011, tak to se docela da. Co se tyka toho stresniho okna, mate ho nekdo? Ma to smysl? Nepece tam tim oknem? Me to prijde jako docela blbost, tak se ptam...
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
hladik2
Příspěvky: 112
Registrován: úte črc 20, 2010 17:31
Bydliště: Stará Boleslav

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od hladik2 »

To je věc názoru.Já měl střešní okno na audině a v zimě k ničemu a v létě také k ničemu.Ale to neplatí pro vozidla bez klimatizace,tam už bych ho uvítal na léto.Pokud si pořídíš auto s klimou je střešní okno zbytečné
Captiva 2.0 crdi/2007/automat
Malaguti Phantom 100
První vozítko Škoda 1100 MB de Luxe,r.v.1969
Uživatelský avatar
thorntree76
Příspěvky: 51
Registrován: úte lis 23, 2010 19:00

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od thorntree76 »

tomask píše:Já jsem si včera nechal vypracovat nabítku na Cruze 1.8 LT úplně komplet výbavu (kůže, navigace, střešní okno, svítici prahy)+ sportovní paket. A cena je 506.000 Kč bez dane 429.207 Kč.
Myslím že je to slušná nabídka, takovov cenu za výbavu mi nikdo nenabídl.

tomuhle se říká slušná nabídka ten poslední kousek na seznamu :lol:
http://www.autosoft.cz/nachodchevrolet/ ... odejniCena
HHR 2,4 LT
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“