Politika - Co vy na to ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Vazoun »

CESKY SEN.jpg
CESKY SEN.jpg (109.18 KiB) Zobrazeno 1451 x
TREFNÝ NÁZEV OBRÁZKU ... CO VY NA TO ??? :o)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Vazoun »

Penize.JPG
Penize.JPG (169.21 KiB) Zobrazeno 1442 x
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Krtek »

Vazoun píše:
CESKY SEN.jpg
TREFNÝ NÁZEV OBRÁZKU ... CO VY NA TO ??? :o)

Mně se líbí že na podobnejch kolážích většinou chybí ta druhá půlka spoluviníků - od Zemana po Sobotku -i
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Serpico »

...to Krtku, kdyby tady měly být obsaženy všechny kauzy - rozkrádání v karikaturách a ve fórech za uplynulých 20 let tak by se to sem nevešlo a Docent II by mě napad, že zasírám náš nett...

inu mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
žofre
Příspěvky: 73
Registrován: ned bře 21, 2010 21:21
Bydliště: Dolné Srnie S.R. okr.NMn/V

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od žofre »

Tak to " KAM MIZI NAŠE PENIZE" proste nemá chybu SUPER !!! Vazoune -i :PP:
Lanos 1,5 ,8v 63 kw r.v. 2000 modrozelená metalíza, predné okná v elektrike, fólie,deflektory , nové pneu. barum brilantis 2.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Vazoun »

Duchod_1-připomenutí.jpg
Duchod_1-připomenutí.jpg (148.91 KiB) Zobrazeno 1410 x
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Scorpion.11 »

...letos to platí dvojnásob -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Topol »

Krtek píše:
Vazoun píše:
CESKY SEN.jpg
TREFNÝ NÁZEV OBRÁZKU ... CO VY NA TO ??? :o)

Mně se líbí že na podobnejch kolážích většinou chybí ta druhá půlka spoluviníků - od Zemana po Sobotku -i
Pěkný den :D
Krtku naprosto s tebou souhlasím !Ještě bych tam klidně přidal Dolejše a i Judr Filipa! Ono totiš nezáleží na osobách ale na režimu !A současná KSČM je jen levé křídlo Soc.Dem.!Ono totiš za kapitalistické demokracie si můžeš klidně nadávat třeba na prezidenta/je to totiž takový ventil,kdy si někteří myslí,že to vede k nápravě/ ale nesmíš jim šáhnout na peníze na to jsou háklivý :twisted:
Už Marx ve své nejjednodušší definici vzniku kapitalismu uvádí:
Krad starý Mates jako straka,krad u bohatce i u žebráka.
Pak na vše co nakrad co bylo vzato dal ceduli:Soukromé vlastnictví je svato !!!

No nic hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Serpico »

...no Topole von taky Marx předvídal sinusoidově v určitém časovém úseku opakující se krize kapitalismu, jinak současný kapitalismus jako vývojová epocha lidstva v podstatě taky dodělává - prostě nestačí jenom " dotiskávat " měnu ať už dolar nebo euro v tiskárnách, je to tařka na stejno, jenom nemůžu opomenout " komunistickou " Čínu, kde je v jedné fabrice 378 sebevražd za jeden rok, lidé - stroje ( levná pracovní síla ) už to nemohou unést ale Číně roste HDP a skupuje ve velkém množství dluhopisy USA jaká odnož " komunismu " vzniká, kdo ví...

Krad starý Mates jako straka,krad u bohatce i u žebráka.
Pak na vše co nakrad co bylo vzato dal ceduli:Soukromé vlastnictví je svato !!!


Proto taky nikdy neprošla ve sněmovně skutečná majetková přiznání a nejspíš nikdy neprojdou!

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Peterek
Příspěvky: 112
Registrován: čtv led 15, 2009 10:30
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Peterek »

<
otevřený dopis všem doktorům...........
Milý pane doktore, nezlobte se, že Vás obtěžuji,.............. vím, že toho máte dost, že balíte, že odcházíte. Ale ještě než odjedete do toho Německa, chtěl bych se Vás na něco zeptat.
Na začátek bych se asi měl představit, protože mě možná neznáte.
Takže - také jsem jako Vy vystudoval vysokou školu za peníze našich
spoluobčanů, daňových poplatníků. Sice jsem studoval jen 5 let, ne tak dlouho jako Vy,ale nebylo to rozhodně nic jednoduchého a byl jsem rád, že jsem v roce 2000 tu státní zkoušku z ekonomie, účetnictví a informačních systémů a technologií udělal.
Ihned po škole jsem stejně jako Vy nastoupil do zaměstnání - normálně, do soukromého sektoru, k poradenské firmě v oblasti daní a účetnictví. Úplně Vás chápu, pane doktore, ty nástupní platy jsou fakt dost nízké. Já například bral první 3 měsíce 10.000 Kč, pak mi rok dávali 17.000 Kč a v roce 2002 jsem bral už 19.000 Kč !!!
V současné době pracuji u softwarové firmy a mám po 10 letech praxe 24.000 Kč, splácím hypotéku, auto a tak.
Takže pane doktore chápu, jak to máte těžké. Já jsem si třeba zařídil i živnostenský list a zkouším si přivydělávat.
Vím, pane doktore, že se musíte neustále vzdělávat a dělat ty různé zkoušky-atestace. To musí být určitě dost náročné - já taky kvůli ekonomii a počítačům musím neustále studovat a zdokonalovat se, protože když mi ujede vlak, nebudu nikomu nic platný - a zákony se pořád mění a vývoj jde pořád kupředu.
Je to holt neustálé vzdělávání, viďte pane doktore? Dokonce jsem si udělal certifikát na US GAAP(vedení účetnictví podle amerických standardů) a stal ze mě také certifikovaný mzdový profesionál.
Bohužel se mi to na mzdě moc neprojevilo, ale určitě se to bude do budoucna hodit. To jsem slyšel, pane doktore, že máte Vy lepší, že Vám po těch Vašich zkouškách peníze přidávají. Tak alespoň v něčem se máte líp. A také jsem někde četl, že Vám alespoň proplácí přesčasy.
Tak to máte fajn. U nás v soukromé sféře se na přesčasy moc nehraje. Sice mám oficiálně 8 hodin denně pracovat, ale obvykle je to 9 až 10 hodin. Jednou jsem byl v práci dokonce 26 hodin v kuse ale proplaceno jsem, pane doktore, nic navíc neměl.
Tak to máte fakt pěkné, že Vám ty přesčasy proplácí. Vím, máte zodpovědnost za zdraví lidí. To je zajisté dost náročné, pracovat s takovým vědomím a pod takovým tlakem. Úplně Vás chápu, pane doktore.
Já zase pracuji často s databázemi klientů, kde mají uložena data za celou firmu a roky zpětně a když bych jim je nějak poškodil, mohou tu firmu i zavřít. Desítky lidí přijdou o práci.
Skutečně mi někdy není moc lehko, když si uvědomím, kolik osudů lidí mám ve svých rukách.
A ještě jsem slyšel, už ani nevím kde, že k Vám zákazníci chodí úplně sami, z vlastní vůle. Tak to máte moc a moc pěkné, pane doktore.To my, když si zákazníka neseženeme sami, zákazníka nemáme.
To buďte rád, že to takto máte.
Prý dokonce některé zájemce i musíte odmítat!
Tak to bych také chtěl zažít.
Ale nezávidím Vám - vím, že jste šikovný, jinak by k Vám určitě tolik lidí nechodilo. A prý Vám i vždycky každý zákazník platí! Tak to máte také moc fajn !
To u nás se stává, že nám klient často nezaplatí za naše služby a my to z nich musíme potom horko těžko dobývat a ne vždy se nám to podaří.
Tak aspoň v tomhle to máte klidnější, buďte rád. A dokonce se prý s kolegy mezi sebou zákazníky posíláte, aby každý na něm něco utržil.
To bohužel u nás moc nefunguje.Konkurence nám zákazníky spíš bere. Ale třeba se to časem zlepší.
Ale abych se dostal k tomu, proč Vám píši. Slyšel jsem, že jste si s kolegy domluvili takovou zajímavou akci, že když Vám nepřidají třikrát tolik co máte, že odejdete. Tak to se mi líbí, to máte kuráž. Já si právě řekl, že když jsme na tom podobně - oba máme vysokou školu, oba se musíme pořád vzdělávat, oba máme v rukou osudy lidí a máme i podobný příjem (teda až na ty přesčasy), tak že to také zkusím. A šel jsem za zaměstnavatelem. Ale také jsem nepochodil, jako Vy. Nejdřív se mi smál a pak mě poslal víte kam. Třeba do Německa.
No a proto Vám píši. Slyšel jsem, že Vy právě do toho Německa máte namířeno. Nezlobte se, ale mohl byste mi dát kontakt na toho, kdo Vám to dohodil? Německy umím asi jako Vy, takže by mi to také mohlo dopadnout. A máte tam kde bydlet? Jedete i s manželkou? Už má také práci? Co děti, berete je s sebou? To německé školství bude určitě lepší než naše,viďte?
Takže ještě jednou mockrát děkuji, pane doktore, za Váš čas a když mi pošlete nějaký ten kontakt, budu moc rád.

S přátelským pozdravem
kolega Inženýr.
stará Škoda OCTAVIE, 2xMB W123, manželka Š100, Olcit (děs a hrůza), Opel Kadet combi, Toyota Yaris (automat), nyní náhodně Leganza přezdívaná "Legolanza" tmavá modrozelená metalíza
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Vazoun »

cesta.jpg
cesta.jpg (31.17 KiB) Zobrazeno 1383 x
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Serpico »

-i
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Vazoun »

_IMG.jpg
(216.72 KiB) Staženo 177 x
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Serpico »

:lol: :(( :roll:
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Vazoun »

Citát (2).jpg
Citát (2).jpg (32.19 KiB) Zobrazeno 1414 x
Proto pomni člověče :o) že jsi sem jen zapůjčený a nikdo neví na jak dlouho ... a proto :
A má pravdu.jpg
A má pravdu.jpg (45.63 KiB) Zobrazeno 1414 x
Odpovědět

Zpět na „POKEC“