CRUZE 2011

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Corpus2009 »

Auto v hatchi predsa nemôže byť drahšie ako sedan. Hatch je predsa auto bez kufra a pokiaľ plnohodnotnému autu (sedan) niečo chýba, tak to logicky nemôže byť drahšie. Napriek tomu si niektorí ľudia veľmi radi priplatia za to, že im na aute niečo chýba, takže sa teoreticky môže stať, že niektoré autá v hatchi sú drahšie ako sedan. :idea:
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Iacobus »

Možno pôjde len o to aby nebol výrazne lacnejší než jeho sestrička Astrička.
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od mikikoti »

Juj ale je pekný treba uznať. A ked sa naštvem tak vezmem aj toho a budú doma dvaja. Podľa mňa tá cena bude nižšia ale skúsim sa spýtať predajcu a či sa už robili objednávky na hatch Cruza.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
thorntree76
Příspěvky: 51
Registrován: úte lis 23, 2010 19:00

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od thorntree76 »

Iacobus píše:Možno pôjde len o to aby nebol výrazne lacnejší než jeho sestrička Astrička.
Astra je s cenou uplně jinde 325 základ , mě bude stačit když se jim podaří stlačit LT verzi hatche pod 350k a přibude 6kvalt na 1,8 jiný benzin motor tento rok stejně nebude
HHR 2,4 LT
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Kjub »

Ten hatch je pekny, ale treba si odmysliet folie vpredu, velke kolesa a pochromovane klucky. A tiez sa mi zda ze je znizeny. Taketo detaily robia svoje. Keby som mal take elektrony na nasho sedanoveho Cruza a znizil ho, tiez by sa trosku vylepsil vyzor. Ale ako tu uz niekto pisal, aj ja som proste chcel sedan a hotovo... :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
thorntree76
Příspěvky: 51
Registrován: úte lis 23, 2010 19:00

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od thorntree76 »

Kjub píše:Ten hatch je pekny, ale treba si odmysliet folie vpredu, velke kolesa a pochromovane klucky. A tiez sa mi zda ze je znizeny. Taketo detaily robia svoje. Keby som mal take elektrony na nasho sedanoveho Cruza a znizil ho, tiez by sa trosku vylepsil vyzor. Ale ako tu uz niekto pisal, aj ja som proste chcel sedan a hotovo... :o)
Přiznám se že ta fotka je VT toho prototypu z pařížské výstavy :D aspoň je na ní vidět jaké to auto má potencial
HHR 2,4 LT
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od honzik »

Na stránkách některých dealerů Chevrolet jsou konečně uvedeny nové ceny a specifikace pro Cruze modelový rok 2011.
Ceny mírně vzrostly a je tam také nově verze LTZ.

http://www.chevroletdedek.cz/akce/cruze.pdf
http://www.chevrolet-kladno.cz/ceniky/CATALOG/cruze.pdf
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od honzik »

Drobnost, která mi u Cruzeho chyb z hlediska bezpečnosti, je neexistence červených světel ve dveřích, která svítí při jejich otevření.
Ale předpokládám, že se to dá dodělat.
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Corpus2009 »

honzik píše:Drobnost, která mi u Cruzeho chyb z hlediska bezpečnosti, je neexistence červených světel ve dveřích, která svítí při jejich otevření.
Ale předpokládám, že se to dá dodělat.
Pri otváraní dverí sa stačí pozrieť za seba a nepotrebuješ žiadne červené svetlo. Ale uznávam, že niektorí ľudia s postihnutím krku potrebujú mať ešte aj vo dverách červené svetlo. Zdar -i
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od honzik »

:oops: ..nejde ani tak o mě, jako o některé slepce za volantem, kteří ti ty dveře jsou schopni urazit...
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
thorntree76
Příspěvky: 51
Registrován: úte lis 23, 2010 19:00

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od thorntree76 »

honzik píše::oops: ..nejde ani tak o mě, jako o některé slepce za volantem, kteří ti ty dveře jsou schopni urazit...
Ono má to auto asi takovýhle much víc /jako chybějící automatika na sklech/archaické čudle ve dveřích/tvrdé plasty v int./ ale po dlouhé době je to auto které mě dokázalo oslovit a chytit za srdce :lol: takže čekám na hatch
HHR 2,4 LT
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od tomask »

Ahoj, tady cenník od Srbaservisu na modelový rok 2011
http://www.srba.cz/chevrolet/files/cruz ... 317e1b.pdf
Carthell Prg
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od honzik »

Zajímalo by mě, co je to :Indikátor přeřazení stupně rychlosti - manuální převodovka - jestli je to kvůli ekologiii...
a zarazilo mě, že nové verze nemají plnohodnotnou rezervu, ale jen soupravu k opravě, což při stavu našich vozovek je docela riskantní
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Corpus2009 »

Ten indikátor majú niektoré autá už dávnejšie. Máš pravdu, je to kvôli spotrebe ale aj pre šetrenie motora, aby si ho nevytáčal, prípadne nepodtáčal. Pri automate není problém, ten vie najlepšie kedy preradiť. A čo sa týka absencie plnohodnotnej rezervy, tak poviem asi takto: jazdím osem rokov a ešte som defekt nemal, aspoň si teda nespomínam. -i A pokiaľ nie si drevo, tak budeš vedieť použiť aj lepiacu sadu. Na dojazd k prvému pneuservisu to určite štačí.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od tomask »

Myslím že mít v autě plnohodnotnu rezervu je supr. Mně se stalo před rokem s Cruzem na dálnici o půl jedné ráno, že mi nějaký kreten probodl pneu když jsem platil benzín. Byl jsem rád že jsem si toho všiml a vyměnil ještě na benzínce u stojanu a nemusel jsem blbnout s nějakou sadou ve tmě na dálnici, bůh ví co by se ješte stalo a kám bych stím vůbec dojel.
Takže mít rezervu je s mého pohledu super věc.
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“