Spotřeba ted v zimě?

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
dettektorr
Příspěvky: 182
Registrován: úte bře 28, 2006 11:09
Bydliště: Kladno

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od dettektorr »

Berry píše::D Pravda , maturoval jsem kdysi z čečtiny za tři, ale pobavil jsi mě , protože od tebe to fakt sedí.


:D Napsal si - jsi -to hezky -čárka- ale je to spis o tobe nez o me :DJa nemam komplex z malych aut -čárka- nebo cos -co jsi- to jeste velkoducheho -čárka- chytreho napsal :D
Kdyz mas reagovat na fakta -čárka- tak pises z cesty a navic mas jak koukam obrovsky problem s cestinou-P
Takze se v tomhle smeru uklidni,asi nemas rad kdyz ti nekdo odpovida stejnou minci jako ty reagujes ;)
Jestli ti nekdo za bukem neco suska -čárka- tak to jsou slabi jedinci kteri naopak se stydi za svuj nazor a pomlouvaji za bukem -čárka- to uz jsem si zvykl ze taci jsou je je - zvláštní slovosled- mi to vis co... :D
Tu cestinu dolad -čárka- sem tam se to da -čárka- ale jak je toho tolik - čárka nebo pomlčka - neda se to cist -P


........diakritiku nepoužíváš, předpokládám proto, že nevíš jak -i


A už je dost hodin, tak hybaj na kutě ;)

Berry jak jezdí ta MT-O1 já mám Fazera a ten jede jak čertovy saně. Pojď o tom někam pokecat, ale navrhuju založit jiný téma tady je to o Captivě a spotřebě s chipnutým motorem.
Chevrolet Orlando 1,8 LT+
BMW 530D
Kia Cee'd 1,6 CRDi 85kW
Kia Cee'd SW 1,6 CRDi 85kW
Hyundai Coupé 2,0i 16V
Daewoo Lanos 1,3i
Daewoo Tacuma 1,6 16V - dnes má manželka
Fiat Croma 2,0i 16V
Fiat Croma 2,0i 8V
Fiat Punto 1,25i
-------------------------------------------------------
Yamaha FZS600 Fazer
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Hanzy »

Berry - diakritiku tady nepouzivam a to schvalne ;)
K veci nepises ty jen hanis moje auta na fakta nereagujes jen svym at uz jdu spat.
Si tady 14 dni i s cestou a uz nas tady urazis a komolis schvalne niky.
Jako handrkovat nafta benzin se muzem dal uz tu mame na to tema tak tam napis neco jsem tam napsal moudrost svatou :D a tu dobrou noc atd. si prej nekomu jinemu nekde jinde ;)
dettektorr-Je tady tema kecarna o vsem o nicem najdi si ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hladik2
Příspěvky: 112
Registrován: úte črc 20, 2010 17:31
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od hladik2 »

@Hanzy
To je od tebe teda síla psát někomu že je na foru nový,nebo krátkou dobu.Mám si to vysvětlit tak že když je tu někdo nový musí držet hubu a krok a poslouchat jen co řekneš ty????Je to hnus!!!!!!!!!.
Nenašel jsem blijícího šmajlíka
Captiva 2.0 crdi/2007/automat
Malaguti Phantom 100
První vozítko Škoda 1100 MB de Luxe,r.v.1969
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Hanzy »

To ne ale nemusi hned tady vsechny urazet komolit prezdivky nejsme tady na to zvykli a kdyz uz tak jen co se zname osobne a vime co si muzem ke komu dovolit ;)
Neni to tady skoda forum jak si poznal ze nemas blijiciho smajla :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 11, 2010 01:00
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Berry »

To Hanzy: To že jsem pozměnil mzprx-ův nick , bylo bráno s nadsázkou a byl to žert vzledem k danému tématu, navíc naše štengrování alespoň z mé strany bylo brané jako recese a nebylo myšleno vážně. I to že Peha pochopil jinak mé písmena a myslel si , že jsem ho nepřímo nazval hlářem mi bylo líto a omluvil jsem se mu za to. Jenže urážky vyšli poprvé z tvých příspěvků a pak se to začalo stupňovat. S úctou přiznávám že mzprx a Peha o daných tématech hodně vědí, na rozdíl od tebe . Tvoje příspěvky jsou jen bezduché argumenty s úmyslem pohanit naše auta a vyzdvyhnout tvé. A pokud je problém že jsem tu 14 dní, tak tady máte napsat , že je to forum s danou hierarchií a že nový členové zde nemají právo psát své názory. Musím tě ujistit že aut a motorek jsem měl už vážně moc a také jsem aktivním členem několika for, ale to co se děje tady jsem ještě nezažil. Většinou uživatelé stejných značek komunikují přátelsky a nikdy jsem nezažil, aby tam někdo napsal něco urážlivého, plného vzteku a hněvu. Pokud si myslíš že máš nejlepší auto, tak jsi to mysli, já ti to neberu, ale pak se nemotej mezi chlapy, který to berou s jistou rezervou a recesí. Já pokud zjistím že jsi měl pravdu, půjdu a jelikož budu po novém roce pravděpodobně kupovat další auto, koupím si jiný. Ale zatím jsem s Captivou max spokojený. Já nejsem hádavý člověk, jen možná trochu rejpavý, ale to jen v rámci legrace. Pokud můj humor neuznáváš nereaguj prosím, mě to chybět nebude. Jak jsem zhlédl několik témat, kde jsi reagoval a pokud tam někdo nepsal v souladu s tvou notou, pokaždé jsi ho napadl a hanil jeho názor, ale chápu, jsi přece Daewoo master, jenže já nemám Daewoo, tak ti na to víš co ? HOWK
Captiva SportBlack 2.0Vcdi (Klepočmoud) :-)
Octavia2 TdiPD Dinamic II
R.Kangoo :-)
Fabia 1,2HTP :-)
Octavia RS
BMW 318 IS
Peugeot 106 Sport
od stoFky po Felicii
---------------------------------------------
Yamaha MT 01
Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 11, 2010 01:00
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Berry »

dettektorr píše:
Berry píše::D Pravda , maturoval jsem kdysi z čečtiny za tři, ale pobavil jsi mě , protože od tebe to fakt sedí.


:D Napsal si - jsi -to hezky -čárka- ale je to spis o tobe nez o me :DJa nemam komplex z malych aut -čárka- nebo cos -co jsi- to jeste velkoducheho -čárka- chytreho napsal :D
Kdyz mas reagovat na fakta -čárka- tak pises z cesty a navic mas jak koukam obrovsky problem s cestinou-P
Takze se v tomhle smeru uklidni,asi nemas rad kdyz ti nekdo odpovida stejnou minci jako ty reagujes ;)
Jestli ti nekdo za bukem neco suska -čárka- tak to jsou slabi jedinci kteri naopak se stydi za svuj nazor a pomlouvaji za bukem -čárka- to uz jsem si zvykl ze taci jsou je je - zvláštní slovosled- mi to vis co... :D
Tu cestinu dolad -čárka- sem tam se to da -čárka- ale jak je toho tolik - čárka nebo pomlčka - neda se to cist -P


........diakritiku nepoužíváš, předpokládám proto, že nevíš jak -i


A už je dost hodin, tak hybaj na kutě ;)

Berry jak jezdí ta MT-O1 já mám Fazera a ten jede jak čertovy saně. Pojď o tom někam pokecat, ale navrhuju založit jiný téma tady je to o Captivě a spotřebě s chipnutým motorem.
Tak to pokecám rád , doufám že nám tam debude škodit nějakej zastánce Kawasaki nebo třeba Hanzy :D :D :D
Když tak založ nový téma a hodíme tam řeč, o Yamahách se nám bude kecat líp nežli o problémech nafta-plyn. Já bych ho založil , ale jsem bažant a nechci aby mě nějakej Daewoomaster opral o hubu moji krátkou působnost a malé zásluhy -i
Captiva SportBlack 2.0Vcdi (Klepočmoud) :-)
Octavia2 TdiPD Dinamic II
R.Kangoo :-)
Fabia 1,2HTP :-)
Octavia RS
BMW 318 IS
Peugeot 106 Sport
od stoFky po Felicii
---------------------------------------------
Yamaha MT 01
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Hanzy »

Berry-Nebot na argumenty podlozene cisly nereagujes asi zamerne a pises misto toho dobrou noc.
Takze az budes reagovat na fakta a ne jen na plky tak pak vic kokecame k veci ;)
Opravdu humor misto odpovedi dobrou noc neberu jako humor ale vypada to ze nemas cim argumentovat a jen urazis auta ktere jak jsem psal maji vsechny lepsi pomer vaha/vykon nez Captiva i maximalky.
Az budes psat k veci a ne umet jen vetu dobrou noc tak vic i pokecame ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hladik2
Příspěvky: 112
Registrován: úte črc 20, 2010 17:31
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od hladik2 »

Proboha Hanzy teď ti to o něco výše píše Berry a ty meleš jak kafemlejnek zase o jednom a tom samém. :mrgreen:
Captiva 2.0 crdi/2007/automat
Malaguti Phantom 100
První vozítko Škoda 1100 MB de Luxe,r.v.1969
PolarSVK
Příspěvky: 20
Registrován: čtv led 18, 2007 09:45

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od PolarSVK »

Hanzy:

Kupovat si Captivu, koli maximalke a vlastne celkovo kupovat si auto koli maximalke, to mi pride fakt divne, osobne nepoznam nikoho kto by to tak robil.
A este zareagujem na jeden tvoj prispevok, pises, ze Captiva ti nesedela v zakrutach. No a co by si cakal od tych balonoch, ktore tam su? Na skoro kazdom
aute s takym rozmerom pneumatik by si to pocitoval v zakrutach rovnako.

Netvrdim, ze Captiva je top stroj osobne vlastnim aj toto auto je to zlaty stred, zvladne to zimu, leto atd., myslim, ze ani obehnut nejake auto nieje problem,
moja realna dlhodoba spotreba je 8,5l/100km, samozrejme zavodak to nieje. Osobne mam aj turbo-benzin, to je ale ina kava, ale zasa cena vozu, spotreba atd,
je to hold na dlhsie rozpravanie.
dettektorr
Příspěvky: 182
Registrován: úte bře 28, 2006 11:09
Bydliště: Kladno

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od dettektorr »

Hanzy: Díky za tip. Je založeno nové téma.

Berry v sekci pokec o všem je téma Motorky a vše okolo jedné stopy. You are welcome.

To ALL: Báwo PYČO :(( (Ale manželky Tacumu mám teď v zimě radši)
Chevrolet Orlando 1,8 LT+
BMW 530D
Kia Cee'd 1,6 CRDi 85kW
Kia Cee'd SW 1,6 CRDi 85kW
Hyundai Coupé 2,0i 16V
Daewoo Lanos 1,3i
Daewoo Tacuma 1,6 16V - dnes má manželka
Fiat Croma 2,0i 16V
Fiat Croma 2,0i 8V
Fiat Punto 1,25i
-------------------------------------------------------
Yamaha FZS600 Fazer
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Hanzy »

Ano pise ale on zacal urazet me auta a me ze jsou pro deti atd a na argumenty nikdy nereagoval tak taky cti lip ano ;)
A to i a y uz taky neni vtipne kdyz je to v kazdem prispevku :D
Ja taky beru vse s humorem a nadsazkou a rad si pri kazde prilezitosti rypnu ale nekdy je taky potreba reagovat k veci a ne si mlit jen tu svou a o LPG tady psat veci ktere byly problemem pred 20 lety a ne dnes ze skodi motorum vyfukum atd.
Problem je ze jsme si podobni a ja jsem rad ze je naky slusny souper tak snad vydrzi jeste :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Hanzy »

PolarSVK píše:Hanzy:

Kupovat si Captivu, koli maximalke a vlastne celkovo kupovat si auto koli maximalke, to mi pride fakt divne, osobne nepoznam nikoho kto by to tak robil.
A este zareagujem na jeden tvoj prispevok, pises, ze Captiva ti nesedela v zakrutach. No a co by si cakal od tych balonoch, ktore tam su? Na skoro kazdom
aute s takym rozmerom pneumatik by si to pocitoval v zakrutach rovnako.

Netvrdim, ze Captiva je top stroj osobne vlastnim aj toto auto je to zlaty stred, zvladne to zimu, leto atd., myslim, ze ani obehnut nejake auto nieje problem,
moja realna dlhodoba spotreba je 8,5l/100km, samozrejme zavodak to nieje. Osobne mam aj turbo-benzin, to je ale ina kava, ale zasa cena vozu, spotreba atd,
je to hold na dlhsie rozpravanie.
Jasne ze ne k vuli maximalce to byla jen reakce na to ze mam auta pro deti nic vic.
A to o tech gumach jsem taky psal ale teziste to ma jednoduse vysoko takze to nikdy nebude delane na jizdu v zatackach.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 11, 2010 01:00
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Berry »

Abych uvedl vše na pravou míru. Omlouvám se všem , že jsem tady způsobil poprask co se týká tohoto témata, ale abych dostál svému, chtěl bych zde ukázat, že zde zmiňované řádky od přispivatele Hanzy nejsou tak úpně pravdou.První, urážlivé a hanlivé příspěvky byli především od něj a jelikož jsem aktivní sportovec a ani v ringu nenechám výpad bez odezvy, přitvrdil jsem taktéž.Navíc jsem zjistil při brouzdání po tomto foru a na liných vláknech, že nejsem jediný, do koho se Hanzy nevybíravým způsobem opřel . Každý z Vás má možnost toto téma pročíst, ale pár prvních příspěvků od Hanzy jsem Vám zkopíroval pro upřesnění situace. Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení.


Hanzy:
Nafta jak bylo psano je do uzitkovych vozu traktoru nakladaku atd.tam byla vzdy a od toho jsou i jejich vlastnosti aut k tahani a vozeni nakladu a k nim patri rachot a dym a smrad z mazlave slizske nafty...
S tim 2.0 klepocmoudem v tezke krave predjedes tak akorat fabii HTP a to jeste s dedou v klobouku co jede v nedeli do kostela
Nafta nehorazne smrdi uz jen samotnym spalovanim v tech TDI atd motorech a o cmoudeni ani nemluvim a obvzlaste jak si to nekdo chipne...

Hanzy:
Koukam dalsi prirustek do rodiny chytrych naftaku...
Jeste zpusobuje demenci to je taky dokazano...

Hanzy:
Captiva umi jet jen rovne takze ji predjede cokoli co ma 50kw a nejede se po dalnici...
A k nafte jednoduse toto:
naftovy motor = rachot,smrad,dym,zima v aute,vibrace
benzinovy motor = ticho,cistota,vune,teplo v aute,bez vibraci
Je pouze jediny duvod proc lidi snaseji ten humus naftovy a kupuji tyhle auta a to je SPOTREBA PALIVA!
Takze kdo chce mit nizkou spotrebu jeste nizsi nez u naftaku ale konfort benzinovych motoru jezdi na LPG

Hanzy:
Koukam hlavni problem je ze asi majitele naftaku maji problem se smysly kdyz neciti ten hnusny smrad prave z novych aut u tech starsich je to klasika a min privny smrad tak ne jen sluch ale i cich nici tankovani nafty...
Jinak s chipnutou Captivou AT jsem prave jezdil jak jsem zjistil ze neda se s tim jet jinak nez rovne a ze by to jelo jsem si nevsim a taky ma to pekne velkou prodlevu po slapnuti na plyn nez se to probere k zivotu...

Hanzy:
Boze Berry ty ses dneska i tou naftou asi pekne opil...
Ja jsem Captivu zkousel nebo jsem o ni uvazoval misto prave Evandy ale byl jsem zklamany hlavne tema zatackama ale to jsem cekal a jezdil jsem prave s AT klepocmoudem chiplym sa a pocitove to o moc lip nejelo nez ma Evanda ale ta aspon toci a nepripadam si ze jedu s Catepilarem na stavbu co si mrumla na volnobeh a nema zadnou chut do zivota a o zvuku nemluvim.To ze naky bagr bude mit 1000KW a kroutak jeste vetsi je mi u prdele ja bych s tim nejezdil.

O LPG vis dnes koukam uplny prd nebo z vyfuku co jde je temer bez nijakeho zapachu a auta jsou osvobozena vsechna od silnicni dane a asi proc ze?
Zaver takovy radeji 100KW benzinovych nez 1000KW naftovych Tedy pro slysici,citici c



Nerad používám tyto slova , ale vzhledem k tomu že Hanzy mi úmyslně ve svých příspěvkách vkládá do úst , co jsem nenapsal, je lhář a alibista.
Captiva SportBlack 2.0Vcdi (Klepočmoud) :-)
Octavia2 TdiPD Dinamic II
R.Kangoo :-)
Fabia 1,2HTP :-)
Octavia RS
BMW 318 IS
Peugeot 106 Sport
od stoFky po Felicii
---------------------------------------------
Yamaha MT 01
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Hanzy »

Hezke snaha ale vytrzena z kontextu ale jak jde videt asi to neberes s humorem a nadhledem jak si psal :D
Nevim co timhle nacvicujes na to ze jak pises ze chodis boxovat tak proc si svolavas ostatni na pomoc kdyz nedokazes argumentovat tak to delas takhle?
Taky tady nekopiruju jak mi pises o detech samolepkach 18 letych tunerech a porad dobrou noc atd.
Myslel jsem ze mam soupere na pokec a ne zbabelce co nevi uz kam a svolava posily :D
Vlastne radeji mlcim nebo boxujes to abych se bal asi :D
Vlastne ne zavolam si taky kamarady na pomoc :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 11, 2010 01:00
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Spotřeba ted v zimě?

Příspěvek od Berry »

Pánové, udělejte si obrázek . Já tady končím
Captiva SportBlack 2.0Vcdi (Klepočmoud) :-)
Octavia2 TdiPD Dinamic II
R.Kangoo :-)
Fabia 1,2HTP :-)
Octavia RS
BMW 318 IS
Peugeot 106 Sport
od stoFky po Felicii
---------------------------------------------
Yamaha MT 01
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“