DW SCAN

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
holec1
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 14, 2010 10:01

DW SCAN

Příspěvek od holec1 »

Ahojte Vsetci spojazdnil som kabel podla navodu na fore vsetko mi konecne funguje. Keby mi niekto mohol poradit s hodnotami v DW scane ake maju byt. Popripade co vsetko sa da v tom programe nastavit. Dakujem

Alebo aspon preco mi neukazuje ziadnu hodnotu na OCTAN-SELECTOR
Reklama
 

Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: DW SCAN

Příspěvek od blackjohn »

Octan selector není možná vidět proto, že máš starší typ Nexie, která ještě neměla te konektor na přepínání oktanů.
Hodnot je tam spousta, závisí podle jízdního režimu. Dá se zjistit vadné čidlo teploty nebo termostat, při studeném autě ukazují voda i vzduch stejně, při jízdě se zahřátým autem je voda 80-90st.C., teplota nasávaného vzduchu taky trochu stoupne. Pak je tam samozřejmě otáčky motoru a rychlost, napětí aku(při startu klesne, ale pak se má pohybovat kolem 14V), poloha škrtící klapky(měla by narůstat plynule při sešlápnutí plynu), senzor MAP(to někomu špatně ukazuje, ale při prudkém přidání plynu by se to mělo měnit). A lambda sonda, při zahřátém motoru by měla oscilovat mezi 100-900mV, dobře je to vidět na grafu.
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
holec1
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 14, 2010 10:01

Re: DW SCAN

Příspěvek od holec1 »

Dakujem velmi pekne.Takze zmenit to oktanove cislo sa mi nepodari ?
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: DW SCAN

Příspěvek od mikikoti »

Tak to teda asi nie. Jedine že by pri diag. konektori bol este jeden asi biely konektor tzv oktán selektor.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“