serviska cruze

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: serviska cruze

Příspěvek od Iacobus »

Auto malo 7000 km, zľava bola 5000€. Takže v tomto som kľudný.
Reklama
 

Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: serviska cruze

Příspěvek od honza72 »

[quote="SERGEJ_3"]Panove kam jezdit do servisu v okoli Ostravska? Ja tady tu prodejnu a servis v Ove nemam moc rad, takze jestli jezdite do Opavy (odkud mam cruze) nebo do Kunina? napiste jestli znat pribliznou cenu prvni servisky v tehle servisech.

Diky moc Michal

No, já byl v Kuníně a pojedu zas, za tři tisíce km. :D
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: serviska cruze

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ok,supr,a nevis nahodou cenu prvni servisky? a neparkujes nahodou v hrabuvce? kousek od broadwaye?
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: serviska cruze

Příspěvek od honza72 »

Já mám obyč. Base s klímou, tak to bylo asi 3,7 tKč (Ty máš naftu, tak to bude více min. za olej) a v Hrabůvce já nicht... V Ově pouze pracuji. ;)
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: serviska cruze

Příspěvek od SERGEJ_3 »

oK, v opave mi rekli 3-4tisice kc, tak to by tak odpovidalo, a udelali to na pockani? samozrejme s objednanym trerminem?
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: serviska cruze

Příspěvek od honza72 »

Udělali, protože i já nejsem z okolí Kunína. Počkal jsem na prodejně 2 hod. a bylo to.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: serviska cruze

Příspěvek od SERGEJ_3 »

2h? tak parada... to taky pockam, jeste se teda rozhodnu kam to dam, ale asi zustanu u te opavy -i diky za info
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Hanzy »

2hod ale v Kuníne jinde to muze byt i 2 dny jak nekdy byva :D
Doporucuju Kunin p.Horecku donedavna jsme tam meli slevy jako u partnera clubu ale zatim to ted neni.Znam tam mechose sikovni kluci a krasny novy cisty servis...Opava nemuzu servis soudit nebot neznam ale pusobi to tam na me tak usmudlane a servis ani nevim kde maji byl jsem jen na prodejne...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: serviska cruze

Příspěvek od SERGEJ_3 »

je pravda ze opava servis je malinky, maji tam pomalu jen 1 zvedak, ten druhy byl maly...a jen jeden mechanik tam je..takze asi ten Kunin, jinak diky za rady a kdyby byla klubova sleva tak by to byl jeste vetsi luxus ;)
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: serviska cruze

Příspěvek od Kjub »

Napiste mi prosim vas niekto, kde je dobre ist do servisu v Bratislave. Mam ist tam, kde som kupil? Ide mi o to, aby mali odbornikov a vsetko porobili tak ako sa ma, a nic nedodrbali a aby boli ustretovi a rychli a ferovi (cena).
Ci chcem moc? :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: serviska cruze

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

No asi aj hej :D Lebo ústretový rýchly (férový ani nie!) sú len pri prepážke nad ktorou vidí predaj vozidiel :D Tam kde je servis sú neochotný pomalý a tak isto neférový :D Ale keď sa ti šikovno podarí podplatiť vedúceho servisného technika máš vyhrané. Pozornosť formou flašky kávy a pod. niekedy spraví divy. My sme napríklad pri druhej servisnej prehliadky na Epice namiesto 400€ platili len nejakých 230.... :D takže asi tak... ale tam kde si kupoval je to aj tak teoreticky najlepšie pretože keď prídeš niekde kde si nekúpil hrozí ti že sa na tebe vyzúria lebo si nedal zarobiť (kúpou) im :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: serviska cruze

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Panove nevi nekdo neco o nove oteviranem Chevroletu v Ostrave - Vitkovicich, u Reditelstvi? prej tam ma byt auto-pavlas, nema nekdo nejake info?
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: serviska cruze

Příspěvek od Kjub »

Dimco Nubira 97 píše:No asi aj hej :D Lebo ústretový rýchly (férový ani nie!) sú len pri prepážke nad ktorou vidí predaj vozidiel :D Tam kde je servis sú neochotný pomalý a tak isto neférový :D Ale keď sa ti šikovno podarí podplatiť vedúceho servisného technika máš vyhrané. Pozornosť formou flašky kávy a pod. niekedy spraví divy. My sme napríklad pri druhej servisnej prehliadky na Epice namiesto 400€ platili len nejakých 230.... :D takže asi tak... ale tam kde si kupoval je to aj tak teoreticky najlepšie pretože keď prídeš niekde kde si nekúpil hrozí ti že sa na tebe vyzúria lebo si nedal zarobiť (kúpou) im :D
Tak to s tym podplatenim asi skusim, ale budem musiet zistit kery je ten hlavny! A este ma napadlo, ze budem potrebovat nahradne auto, lebo ja nemozem byt bez auta teoreticky ani den... Dufam, ze sa to da... :?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: serviska cruze

Příspěvek od mikikoti »

Kto je v okolí nitri alebo topoľčian tak ja keby som bol aj z ba tak idem do Mgm international (Chevrolet Opel servis) lebo Nexiu som kúpil ojazdenu a za 10 rokov čo tam chodíme nikdy nebola nespokojnost. Vždycky boli ústretoví. A Cruze je tiež odtiaľ a bude len tam chodiť.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: serviska cruze

Příspěvek od vetr.roman »

kdo byl na druhe garančni prohlidce,a jaka byla cena.V RENOCARU mi sdělili cenu 6000 až 6500kč a dobu kontroly 2,5 hod. to se mi zda hodně. :(
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“