Software

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Software

Příspěvek od xsoftx »

Iacobus píše:Ja by som chcel tiež poriešiť to trúbenie pri zamykaní. Nedá sa nejako zmeniť v nastavení ten hrozný a bohužiaľ široko-ďaleko jedinečný zvuk, na klasické alarmové pípnutie? Musel som ho vypnúť, lebo nemám záujem aby susedia mali presný prehľad o mojich príchodoch a odchodoch a tak teraz "čumím ako bacil do lekárne" či blikne alebo neblikne.
Souhlas....to zatroubení je jak od nakopnuté krávy. Prošel jsem několikrát všechna nastavení, ale asi se s tím nic nedá dělat. Jediná možnost bude změnou přímo v počítači....
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Software

Příspěvek od Kjub »

Suhlasim, ze trubenie je trocha vystredne. Je to ale prakticke. Minule som zatrubil na take 2 pipky (neze by som ich balil, ale proste boli na prechadzke v strede cesty...) a skoro vyskocili z koze.
Ale ako signal centr.zamykania by som to nedal teda. Co sa tyka "cinkacov" tak mne osobne lezu na nervy (uz som si aj zvykol, ale nemusel by som ich pocuvat) tie na nezapnute pasy a otvorene dvere ak je klucik v zapalovani. Kludne by to mohlo len blikat. Zistil som, ze sa to da dat iba hlasnejsie, co mam moc nepotesilo... Ked pojdem do servisu najblizsie, tak sa na to spytam. CINK CINK CINK CINK CINK CINK CINK CINK CINK.....
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Software

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

:D Zvykneš si :D Ale uznaj že keby to len blikalo tak to neplní preventívnu funkciu.... ja som si zvykol že to na Epice vrieska tak vyťahujem vždy klúč zo zapalovania ason sa nevynknem jak na nubire :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Software

Příspěvek od Corpus2009 »

Ja sa len smejem ako sú ľudia z toho trúbenia pri zamykaní mimo. Kupujete Chevrolet ale zároveň vám vadí, že sú v ňom veci, ktoré sú v usa v autách úplne bežné. Tak isto pred časom tu niekomu na fóre vadilo, že sa mu po naštartovaní pretočia budíky.
Trocha mi to pripomína dobu, keď sa zašali na Slovensku predávať autá s klimatizáciu a veľa ľudí frflalo, že načo im to vôbec ponúkajú. Hold doba sa mení a s ňou treba meniť aj pohľad na vec. 8) 8) 8)
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Software

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Eeeee netvrdil by som to :D Teda ale to preto že neviem ako to trúbí. Napr. starí passat tiež zatrúbi keď sa zamkne central ale to spraví len také tut ozej len kratučký tón to vydá a to je dobrá vec... neviem ako trúbi chevy ale určite to zistím :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Software

Příspěvek od Corpus2009 »

Ok, tak to zisti a potom sem zaves mp3. :lol:
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Software

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Na čo šak ked to zistím a nebude sa mi to páčiť tak si sem prídem zapitchuvoať a ideme ďalej :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Software

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Cruze troubi krasne pri zamceni :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Software

Příspěvek od mikikoti »

Cruze spraví iba take jemné tút. Ale ten pohľad na vystrašených ľudí stojí za to.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Software

Příspěvek od chrudoš »

Tak ja se v nastaveni moc nestoural, ale auto mi nepiplo nikdy, asi to mam defaultne vypnute, coz znamena, ze to musi jit
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Software

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Takže pár poznatků. Některé volby v nastavení se objeví pouze při vypnutém motoru-asi kvůli bezpečnosti. Takže tam mám potom zobrazené všechno. Všechno však nefunguje jak má i když je to správně nastavené (například doba svicení, zamykaní dveří atd.) Prodejce mi říkal, že o tom vědí, čekají na opravený soft, ale bude to trvat-neví jak dlouho. ale údajně to má být problém jenom nových modelů 2011. Tak uvidíme.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Software

Příspěvek od tomask »

taky se přídávam že to troubení po zamčení je hrozné.
jenom jsem to skusil a hned jsem to přenastavil, ted zamykám jenom na blikačky a poslouchám jestli to cvakne.
Carthell Prg
giom
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 27, 2011 17:43

Re: Software

Příspěvek od giom »

Zdar, řeším následující "problém"-někdy, když auto déle stojí (stačí přes noc), tak se ráno po nastartování stane, že několikrát zacinká-1 až 4x, nejčaštěji 2x. Žádná kontrolka nesvítí, auto jede normálně. Pásy mám zapnutý, dvěře zavřený, brzda odbržděná, stěrače stíraj a klakson troubí. Zkoušel jsem vysledovat, co by to mohlo způsobovat, ale na nic jsem nepřišel. Možná, když nechám před nastartováním déle klíček v poloze 2 (kdysi jsme měli u benzinového passata také něco jako kontrolku pro palivové čerpadlo, když zhasla, mohli jsme startovat). Řekl bych, že se to začalo projevovat po aktualizaci SW, který mi na toto konto přehrávali již několikrát, ale zatím bez úspěchu. Může se třeba stát, že mám nahraný SW, který nesedí mému autu - mám benzin 1.6, 83kW, 2010, a třeba tam nahráli sw pro vozy 1.6 91kW 2011?
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Software

Příspěvek od Kjub »

Da sa pipanie pasov vypnut sofrwerovo alebo aj nejak inak? Vrabce cvirikali, ze sa to da aj tak ked v urcitom rytme zapnete a vypnete pas... To je hovadina ne?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Software

Příspěvek od klm121 »

Mne v decembri menili zámok bezpečnostného pásu na spolujazdcovom sedadle a asi nezapojili nejaký káblik, lebo odvtedy keď si niekto nezapne pás tak to nepípa, takže tam asi stačí niečo odpojiť a je pokoj.
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“