prosím o radu nejdou mi odvzdušnit brzdy

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

prosím o radu nejdou mi odvzdušnit brzdy

Příspěvek od sektro »

mám leganzu udělal jsem přední přmeny jsem vyměnil mám tam ne nové ale jěště dobré destičky chtěl jsem to odvzdušnit nechtělo se mi to dělat celé spěchal jsem tak sem odvzdušnil pravé přední kolo,pak levé a pedál uplně změkl tak jsem začal dělat zadní a zjistitl jsem že ze zadního třmenu neteče žádná brzdovka spíše jen kape nejede to absolutně odvzdušnit :( pry to je hlavní válec špatný jak to poznám ? díky
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu nejdou mi odvzdušnit brzdy

Příspěvek od -peha- »

No to môže byť aj bordel v trubke alebo to prasiatko a tak skus uplne sundat tu rúrku len takto Já som menil kvapalinu a dočítal som sa že potom to môže pre ABS blbnúť tak som to nechal na servis tam mi to vymenili a odvznušili cez stroj a šlapeto.No jedna pomoc je že na vrch nádobky si zrobíš krytku s dierkou a tade do systému naženieš kvapalinu lenže tu neviem čo by to s ABSkom spravilo tak radči najprv odpoj tu rúrku či nie je zanesená no a keď tak jo potom ješte povol na tom systému ABS tedy na tej jednotke a keby ani tade netieklo tak je seknutý ventilok dnu v jednotke ale tu som ješte nerozoberal tak tam nevien čo s tým.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu nejdou mi odvzdušnit brzdy

Příspěvek od conpet »

Abs se odvzdušňuje přes diagnostiku, nebo alespoň Palix nám to říkal, tak na tom asi něco bude.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: prosím o radu nejdou mi odvzdušnit brzdy

Příspěvek od ppp »

Aj abs treba odvzdusnit, to som v prvom prispevku nevidel zmienene a leganzy mali hadam vsetky abs. Len neviem ako vyzera abs na leganze, len na nubire, to ma dva odvzdusnovaky na bokoch. A ani neviem v akom poradi. Na skodovke som sa ucil, od najvzdialenejsieho k najblizsiemu, len v pripade abs neviem ci sa potom nepresmykne bublina, tak by som radsej abskom zacal aj skoncil a odvzdusnil aj medzi prednymi a zadnymi :).
Mozno to, ze abs nie je odvzdusnene suvisi s tym, ze zadne nejde odvzusnit.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“