Software

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Software

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Minulý týden jsem přebíral nového Cruze s originální navigací. Protože auto nebylo určené pro český trh (dle vyjádření prodejce) bylo v angličtině. Po třech dnech jsem se dostavil k nahrání softwaru s češtinou. Všechno paráda, ženská plynule naviguje. Ale zjistil jsem, že oproti původnímu softwaru zmizelo několik předvoleb, kterými šlo na autě nastavit různé další funkce (zavírání auta po rozjezdu, potvrzení zamčení auta dálkovým ovladačem - kromě světel třeba i zatroubení). Všechny rozdíly jsem nezkoušel, protože jsem myslel, že tam budou i po počeštění. Prodejce mi nedoporučoval volit zpět angličtinu - že by potom čeština nemusela fungovat.

Máte s tím někdo zkušenosti?
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Reklama
 

topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Software

Příspěvek od topa77 »

Hmmm, zajímavé. zkušenost nemám, ale to troubení při zamykání na mém autě jde, mám to nastavené a štvu s ním sousedy :)
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Software

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

A kde jsi to nastavil? Teď jsem si vzpoměl na další volbu, která teď není v nabídce - možnost nastavení délky svícení světel po uzamčení auta. Asi tam toho bude víc.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Software

Příspěvek od topa77 »

Teď si uvědomuju, že mám vlastně menu taky anglicky... a mám v něm i to nastavení délky svícení....
U Horečky moje auto lovili po celé Evropě ať nemusím dlouho čekat

Ostatní máte menu v češtině?
černý Cruze 1,8 LT
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Software

Příspěvek od lluubboo »

To automaticke uzamykanie po rozjazde by sa zislo.
U mna to nejde nastavit. :cry:
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Software

Příspěvek od Iacobus »

Ja by som chcel tiež poriešiť to trúbenie pri zamykaní. Nedá sa nejako zmeniť v nastavení ten hrozný a bohužiaľ široko-ďaleko jedinečný zvuk, na klasické alarmové pípnutie? Musel som ho vypnúť, lebo nemám záujem aby susedia mali presný prehľad o mojich príchodoch a odchodoch a tak teraz "čumím ako bacil do lekárne" či blikne alebo neblikne. Menu je v angličtine a v manuáli je to preložené buď nezrozumiteľne alebo vôbec.

P.S. Zamyká sa vám po čase auto automaticky samo, keď otvoríte diaľkovým ale fyzicky neotvoríte? tzn. otvorím ale nenastúpim. Koktávia to tak má, neviem či aj CRUZE.
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Software

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Otázka č.. 1. Musí mať človek navigáciu keď chce nastavovať tieto veci alebo nemusí a ide to klasicky cez rádio ? A otázka č. 2. Ak chcem tieto funkcie aby som mal všetky existuje nejaký soft ? Resp. Dokážu mi to spraviť s iným softom ako pre SVK rep. ?
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Software

Příspěvek od mikikoti »

na mojej 1,8 LT mam ten velky modry displej a menu je v anglictine a da sa nastavit trubenie pri uzamknuti , dlzka svietenia pri odomknuti atd. Len to automat. zamikanie tam je ale volako nefunguje.Tak neviem ale cakam ci sa nebude dat preinstalovat cela jednotka aby robil vsetky tie veci co 2011 jak napr. to otacanie budikov po nastartovani jak u oplov.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Software

Příspěvek od 666 »

Zdravím, no navigaci nemám, nastavení zamykání, houkání, světla atd. jsem si nechal nastavit v servisu. Šlo to přes to ovládání u rádia /menu/. Takže by neměl být problém si myslím.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Software

Příspěvek od Iacobus »

666 píše:Zdravím, no navigaci nemám, nastavení zamykání, houkání, světla atd. jsem si nechal nastavit v servisu. Šlo to přes to ovládání u rádia /menu/. Takže by neměl být problém si myslím.
Čo by nemal byť problém, zmeniť tón húkania alebo ho vypnúť. To je rozdiel,vypnúť ho totiž viem aj ja.
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Software

Příspěvek od 666 »

To byla spíš odpověď pro Dimka, který se ptal. zda jde nastavovat "všelico" bez toho aby měl navigaci. Jinak přesně nevím, ale ve středu jedu do servisu dát si namontovat handsfree a tak se zeptám jak to je a dám vědět.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Software

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Dneska jsem volal prodejci a mám se s autem stavit za šéfem servisu. Tak uvidíme co vyřešíme. Potom dám vědět.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Software

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

JJ chalani dajte vedieť pls. Tieto infošky si myslím budú dosť zaujímavé :) som na to moc zvedavý. Každopádne nechápem to. Zoberte si aká kktina a koľko funkcií navyše to má. Prečo potom nespravili jednotný soft multilanguage pre všetky krajiny a npredávajú to tak ? Takto máš auto z FR za rovnaké peniaze s lepšou výbavou len preto že tam dávajú iný soft ? :( to je neetické
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Software

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Dnes jsem byl v servisu. Sedli jsme do auta, které je s navigací v češtině primárně určené pro český trh - a je tam všechno jak má být. Prodejce říkal, že moje auto asi bylo určené jinam. Takže si zkusí vyžádat správný soft aby tam byli všechny možnosti nastavení. Jestli se to podaří, tak dám vědět. Co se týká navigace a rádia, tak tam mám všechno. V podstaně chybí celé menu "komfortní nastavení".
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Software

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ale je to pech :( obyčajný soft a čo to dokáže...svine.. :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“