Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Moderátor: Blue Lanos

staffbull
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 31, 2010 11:33

Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od staffbull »

Zdravim, mam problem s panelom klimy..od isteho casu (odislo v tej dobe palivove cerpadlo, neviem ci suvisi) mi vobec nezapne panel klimy..skusali sme dat moj panel do inej leganzy..funguje, z inej leganzy do mojej..nefunguje...podla merani vsetky poistky su ok..aj rele je ok..taktiez nefunguju hodinky..vie niekto poradit ktorym smerom sa ubrat? pripadne odkaz na elektricke schemy na leganzu?
vopred diky za pomoc..
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od -peha- »

Nevie či Ťa mám sfúknúť alebo poradiť ale slovíčko HLEDAT ktoré je tu hore by Ti ukázalo že máš obrovský problém :twisted:

No takže už som Ťa zdrbal tak na budúce a teraz si fofrem prezri to to a konaj lebo následky bývajú hrozivé......... :idea:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... A1ci+pozor
staffbull
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 31, 2010 11:33

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od staffbull »

diky za radu..ja som to cez to hledat skusal..ale budto je to novacikovska neohrabanost, alebo co ale nenasiel som to..tak sorry za novu temu..skusim to pozriet..ja ale mam totalne zhasnuty panel..proste vobec sa nezapne..to je ono?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od -peha- »

Ano pokud ten tvôj panel funguje v inej máš presne túto závadu a rieš to rýchlo lebo Já som málem zhorel takže to nie je sranda ale bohužial jeden z nie velmi podarených doplnkou našich aut :idea: A za to že si nenašiel no to sa stáva ale sfúknúť som Ťa musel no čo už :D Tak nech Ti šlape a závady sa vyhýbajú -i Jo a ked hladáš tak nie zložito lebo tu už je to ako google takže stačí treba zadať KLÍMA a ono sa dačo nájde :lol:
staffbull
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 31, 2010 11:33

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od staffbull »

..no este raz diky..to sfuknutie som po pravde aj cakal.. :D kazdopadne asi ja pojdem sfuknut ten original daewoo servis kde ked mi menili cerpadlo tak mi povedali ze s tou klimou sa nemali cas hrat, nech sa zastavim inokedy..a ked ako vravis je to casta zavada a s takymi nasledkami tak to je od nich nechutne hazardovanie alebo diletantstvo.. :evil:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od -peha- »

No tu u Nás tedy tiež nie všetci sú s servisom spokojný ale zasa tuhle závadu odstranili u vela Leganz takže som im za to vďačný lebo keď sa to stalo mne tak som hladal nový panel a v tedy pod 15 000 SK som ho nevedel zohnať a tak málem došlo na odstavenie auta lebo ta cena bola aj na mna velká 8) Inak to si vieš spraviť aj sám na to netreba servis fakt je to tak na pol hoďku a je to jo a mám dojem že aj hodinky majú s tade napájanie :D
staffbull
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 31, 2010 11:33

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od staffbull »

jj...kuknem na to..snad to dam dokopy..keby ne tak pridem po pomoc :D
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od whisky22 »

"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od -peha- »

Vidíš Milane na som už skoro zabudol že sa to aj tam riešilo no ale aj tam sa potvrdilo že sa jedná o ten prívod a vctšinou je to ten blbý systém konektoru.Inak tvoja je v poriadku.
staffbull
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 31, 2010 11:33

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od staffbull »

hosi diky za rady..problem uz vyrieseny podla navodu...akurat teraz po kazdom vypnuti motora sa mi resetnu hodiny a autoradio..casom hadam poriesim aj to, zatial sa tesim ze rano nezmrznem cestou do roboty :)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od -peha- »

Som rád že Ti to funguje -i

A ješte k hodinám a rádiu takže pojistka pre obydve veci je len jedna a tým pádom môže byť poškodený prívodný káblik ale môže to skôr spôsobovať zlá kostra ale už si nevzpomínám kde je ale jeden zvezok kostry je dole pri nohách tam pri pojistkách uchytený na stlpik ale jedna kostra je hore pri palubke a ta bývá dosť častou príčinou keď blbne palubka.A ješte neviem či kostru neberie rádio a hodinky z toho konektora (tie čierno-zelené káble) ale to nebudse asi ono skôr je to kostra hore alebo plusový od pohjistky :idea:
Přílohy
24.jpg
24.jpg (83.49 KiB) Zobrazeno 4483 x
palky.001
Příspěvky: 8
Registrován: pon lis 29, 2010 17:14
Bydliště: Rimavska Sobota

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od palky.001 »

dobry vecer chcel by som sa popytat mam tiez problem s panelom klimy .ten konektor cierny som odstranil kable som jednoducho pospajkoval cierne spolu zelene spolu zaizoloval poriadne ale aj tak mi robi to iste .. bud mi panel vobec nesvieti alebo parkrat blikne a potom ho zas vypne.premerali sme aj A1 B11 aB6 .ale chcem sa popytat pri B6 je tam hnedy kabel bol mysleny ten? lebo B4 je cierny a skusali sme tak ten B4 cierny premerat s kostrou to nereagovalo nic.dakujem za odpovede.alebo po pripade kto by bol ochotny sa nato pozriet kto to uz robil radsej zaplatim vam co sa vyznate co ste to uz robili ako servisu kde by im to trvalo vecnost.dakujem
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od -peha- »

No bohužial elektrika (to vie už tu každý :lol: ) nie je môje hoby takže takto
Od kuda si :D
A jedine čo by bolo dobré nájsť v tvojom okolí dakoho čo by ju u teba vyskúšal tvoju do jeho jeho do tvojej no a tie káble tedy vetšinou hnedý je kostra takže tomu neublížíš keď ten hnedý ukostríš tedy nahradíš ho iným s kostrou je totiš možné že je prerušený a to robí blikanc :D

A ješte keď mi pošleš mailovku tak Ti môžem poslať servisný manuál tam je aj komplet elektrika na klímu :lol:
palky.001
Příspěvky: 8
Registrován: pon lis 29, 2010 17:14
Bydliště: Rimavska Sobota

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od palky.001 »

hned zajtra vyskusam este ten hnedy pokym to mam vsetko rozobrate ze coto povie,lebo je nanic choditv takejto zime bez kurenia a ktomu mat stiahnute okno aby sa okna nerosili :-D
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Panel klimy sa nezapne...LEGANZA

Příspěvek od -peha- »

No horko ťažko ale snad Ti to došlo :D
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“