smrad z topení

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
naxkar
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 28, 2010 12:26

smrad z topení

Příspěvek od naxkar »

Ahoj,
často se setkávám se smradem z motoru při topení v kabině, hlavně v zimě, v létě jsem to vůbec neregistroval. Jak jste na tom vy? Mám Captivu 2,0 LT 150K
Díky Karel
Reklama
 

tarale
Příspěvky: 103
Registrován: pát led 16, 2009 20:35
Bydliště: Levoča

Re: smrad z topení

Příspěvek od tarale »

Caww ,ja mam Captivu 2,0 150k Sport, co sa tyka smradu od motora tak ja som nic doteraz necitil mam najazdenych cca 35tisic a vsetko je ok
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: smrad z topení

Příspěvek od Bullmastiff »

65000 km (2há zima) a nic. Jediný smrad se občas natáhne před nastartováním z Webasta, kdy je kouř nataženej větrákem. Výfuk má to topítko pod motor. Za jízdy nikdy (pokud nejedu za smraďochem :-) )
Donny45
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 12, 2010 06:18
Bydliště: Banská Bystrica, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: smrad z topení

Příspěvek od Donny45 »

Zdravím, mám Captivu 2,0D najeto 66tis. Zrovna řeším smrad z topení po sazích, je tam prasklá nějaká drátěnka před výfukem, tak to nafotili a obědnali. Za týden prý zavolaj, platit to nebudu, potom bych měl vyměnit filtr v klimě ( cca 300,-), za týden dám vědět.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: smrad z topení

Příspěvek od Richard »

No to bude ten pletenec, taková pružná část předního dílu výfuku, aby se motor mohl hýbat .......
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Re: smrad z topení

Příspěvek od sektro »

zdravím kluci nechci vás strašit ale máme taky captivu stále v záruce začalo taky smrdět topení v domění že je to pachový filtr klimatizace nebo něco podobného sme jí daly do servisu at si machři hrajou a zdělily nám že je spálená spojka na novém aut co má najeto 30 000 km to je trošku divné nikdy u žádného jiného auta se nám to nestalo jako záruční opravu to samodřejme zamítly pry sme staly 5 minut na spojce v záběru v kopci jak směšné :-d dávám takové povídání o tomhle přípěhu http://captiva.webnode.cz/o-nas/ zajimavý članek captiváři pozor na captivy
hladik2
Příspěvky: 112
Registrován: úte črc 20, 2010 17:31
Bydliště: Stará Boleslav

Re: smrad z topení

Příspěvek od hladik2 »

tak koukám že jsem udělal dobře že mám automat(až na spotřebu)Ale o problému spojky jsem už četl na webu zaměřeném na Opel Antara, což je jedno a to samé ze stejné výrobní linky a kde popisují závadu jako poddimenzovanou spojkovou sadu vzhledem k výkonu motoru,a dušují se že je vše vyřešeno,tak nevím co si myslet.Každopádně to opravdu vypadá na slabou spojku k výkonu motoru a váze vozidla.
Captiva 2.0 crdi/2007/automat
Malaguti Phantom 100
První vozítko Škoda 1100 MB de Luxe,r.v.1969
ivsony
Příspěvky: 35
Registrován: ned dub 04, 2010 15:06

Re: smrad z topení

Příspěvek od ivsony »

je to asi kus od kusu ja s ni nemamm žadný problem a mam najeto 47ti.nafta 150koni
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“