Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ivo R. »

Hanzy píše:Poslal bych je nekam s takovym pristupem je jasne ze ridila osoba blizka :D
http://pravnikovo.cz/osoba-blizka-a-pokuty/ :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Reklama
 

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od LIFELIKE »

Mňa nepotešilo, že nás po dlhých rokoch verného slúženia navždy opustila ŠKODA 120L, naša "Maryška". Svoju púť ukončila na šrotovisku takmer po 25 rokoch života.
Kráľ zomrel!
Nech žije kráľ!!
Už mesiac je novým členom našej domácnosti nová C4 - "Citrón".
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...to LIFELIKE tak ať Vám slouží sladká francouzska v citronovém provedení, jenom teď nevím jestli se opravdu vyrábí ve Francii

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Boženka,to ja som mal zas najväčšiu radosť z ochoch škodoviek,keď som sa ich zbavil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,zato zo SEATom aj šunkovcom som sa veľmi ťažko lúčil a na šunkovca stále v dobrom spomínam,narozdiel od spomienok na jeho majiteľku :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

takže jsem byl dnes podruhé na městské policii tak jak mi řekli včera ,že budou mít fotky a kouknou na to,ale byla tam jiná policistka /kráva/ která se se mnou o fotkách ani bavit nechtěla /ale proto jsem tam přišel podruhé ne??/ a až mě je ukázala,tak jsem měl na fotce moje auto bez značky blokové čištění samozřejmně a značka byla na druhé straně silnice.Tudíž pro jiný směr jízdy.Takže jdu do správního řízení jen tak se nedám.Když jsem ji ale řekl že by to mělo být značeno obousměrně a že nejsem povinen po zaparkování auta procházet celý pakrkoviště se tvářila jako p... a když jsem ji dorazil tím že ta ulice není jednosměrná ale v obou směrech tak řekla jen no to není....s tím že mě připadla že to sama neví.Vyplívá mi z toho jediné že to bylo špatně označeno asi záměrně protože tam to pakroviště bylo aut plný což u blokovýho se zapomenou dvě tři ne patnáct za sebou.Tak jsem zvědav jak dopadnu až mě zavolají na to správní řízení ani nevím kde to je.fakt to se může stát jenom mě.Jinak městská policie u mě skončila je to banda debilů já abych mohl učit učně mám 6let škol za sebou plus vyučení v oboru tři roky dohromady 9let kolik stačí jim půl roku????aby se naučili jednat s lidima jako prasata???asi zase udělám melu dluho nebyla ach jo.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Nedaj sa a daj im aj zamna.
Ja mam tiez tazske srdce na nasu super mestsku policiu ktora riesi k....y ale to co by riesit mala na to serie. Presne vsetko naopak.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...inu městská policie jsou jenom " moderní drábové " pro městskou pokladnu a to na co byli původně určení mizí v nenávratnu, není to prostě " výnosné "...

Mějte se fajn a bez pokut od MP
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...tož ještě jednou ladinku spory - správní řízení je veliký otazník, nerozhoduje právo - určitá logičnost v tvém případě, rozhodují " díry " v zákonech, tak jak ti radili kolegové " osoba blízká ", přes to zatím nejede vlak a vše by bylo vyřešené...

jinak ale držím palce
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

na osobu blízkou se vymluvit nemůžu ,protože jsem to neřekl hned u měšťáků :roll: anebo můžu??jen aby neměli někde záznam z kamery :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...nojo ale ty už jsi rozjel správní řízení jestli to dobře chápu z toho nejspíš cesta zpátky už nevede...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

jde o to jestli ted na správním řízení můžu říct osobu blízkou,já neřekl měštákům ,že auto jsem řídil já jen to že měli špatně umístěný značky :?
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od PeterF »

Poriadne sa priprav nafot to a podobne podla mna to vyhras.Kazdopadne drzim palce. :o)
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

tohle jim dodám k osobě blízké na správním řízení můžu??


Dne 9.11.2011 moje vozidlo spz OOOOO tovární značky Chevrolet Aveo,mělo stát v zákazu stání u blokového čištění.Vozidlo jsem si vyzvedával okolo 11,00hod a značky blokové čištění jsem na parkovišti označené značkou parkoviště neviděl na začátku ani na konci.Zvláštní je ,že před parkovištěm je soukromý pozemek označený značkou soukromý pozemek a za značkami soukromí pozemek začíná obecní pozemek a ten nebyl znovu označen značkou blokové čištění.Značka parkoviště na mítě ,ale byla.Přitom se dle mého názoru soukromým pozemkem ruší ten obecní a mělo být znovu značeno.
Nic méně vozidlo jsem v dané době neřídil já.I tak jsem byl ochoten vzniklou situaci řešit.Po výzvě která byla za stěračem po mém příchodu pro vozidlo jsem ihned jel na Městskou policii Brno Křenová.Zdělil jsem že po mém příchodu pro auto jsem neviděl řádné značení,i když paradoxně další dny jsem viděl další ulice tak jak mají být .Zároveň jsem sdělil ,že auto jsem neřídil.Bylo mi sděleno ať se dostavím druhý den ,že městská policie bude mít fotografie a vyřešíme to.Druhý den jsem přišel také a na odkaz na den předešlý mi bylo sděleno pracovnicí městské policie, cituji „já zde nejsem od toho abych to řešila“ukázala mi fota ze kterých nebylo zřejmé nic a podala věc ke správnímu řízení.Dál jsem se neopovažoval raději nic komentovat,z určitého strachu.Upozorňji že její jednání bylo na samé hranici slušného chování úředníka s občanem české republiky,který je bezúhonný a nikdy soudně trestaný.

Jelikož jsem vozidlo na dané místo nepostavil,k dané situaci se již nehodlám vyjadřovat,pokud by Městská policie pracovala s lidmi na úrovni ve funkci v jaké jsou ,mohla být celá situace vyřešena na místě,bohužel se tak nestalo.Ještě jen upozorňuji ,že policie je povinná dát kopii protokolu který sepíše,což ani to se nestalo a strachem jsem se o něj neodvážil ani říct.



Prohlašuji ,že mnou výše uvedené údaje jsou pravdivé.

k tomu přidám prohlášení o osobě blízké
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od 666 »

Pro Ladinek:Napřed počkej, až ti přijde nějaký papír a uvidíš co napíšou oni. Zatím to máš trochu kostrbaté. Vyjádření je jenom z tvé strany. Co když bude pracovnice tvrdit, že jsi na ní řval, byl hulvát atd. Hned ve vyjádření popisuješ špatný přístup úřadníka- na to jsou velice hákliví .- i na vyjádření že jsi z nich měl strach /kolik ti je? - to zbaští nějakého adolascentovi nebo klepající se stařeně.
Počkej na to co ti příjde, chtěj důkazy - dokumentaci, fotografie, trvej na tom, že jsi jen majitel, a že jsi v danou chvíli automobil zapůjčil. Prostě chtěj důkazy a vše doložit-vše odkazy na vyhlášky atd. Ale stále si trvej na tom, že jsi neřídil, ale auto bylo zapůjčeno osobě blízké. A nepiš a neříkej toho moc. Ty o tom přece nic nevíš a jen proto, že to je tvé auto, a ty jsi tak svědomitý a bezůhonný občan, tak vlastně chceš moci úřední něco vysvětlit a pomoci jim v jejich bohulibém jednání. No ne?
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Duffy
Příspěvky: 90
Registrován: sob říj 30, 2010 07:42
Bydliště: Prievidza

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Duffy »

Dnes mi odisla spojka na nexii :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :( :( :( :(
Veľa zdaru makači :PP: :PP:

Nexia 8V - polovica auta už vymenená :-D
Odpovědět

Zpět na „POKEC“