RAKETAAAAAA

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

Ahoj Jajuska uz som sa zlakol ze ste emigrovali :lol: Ak budes mat cas napis prosim ta viac ku tej garancke moc ma to zaujma....cena,spokojnost,ako dlho to trvalo a tak.Dakujem. :PP:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Reklama
 

Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

Ahojte sparky vcera dostal zimnu vybavu a pri jej montazi sme zistili zaujimavu vec.Ochranny nater spodku bol robeny dodatocne az po kompletnom zmontovani auta.Celkom zaujimave len som zvedavy kde nasi korejsky soudruzi udelali chybu.
Cely vyfuk hadicky a krytky su zadrbane od toho nateru takze je mozne ze to dorabali aj u naseho predajcu priamo v ZA.
Podarilo sa mi zohnat nahradu gum.rohozi do auta sadnu perfektne maju sice trosku zvlastny dizajn ale mne sa pacia.Ked bude moznost nafotim.
Naposledy upravil(a) PeterF dne stř říj 13, 2010 14:52, celkem upraveno 1 x.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

Tak panove akurat doruceny novy klakson od firmy STABIL mal by mat okolo 120dB tak som zvedavy.Zajtra namontujem a napisem ako vrieska.
Babky mimo prechodov traste sa!!!!!! :lol: :lol: :lol:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od Hanzy »

Kua to si zdvojnasobil hmotnost vozu ne? :D Nemusis zadat o zapis do tp a nesnizi ti nosnost vozu? :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

:lol: :lol: :lol: Sak pockej zajici.Nahodou ten klakson je super a pri kombinacii s takmer bezhlucnym autom je to skoro zbran :D
Dufam ze ti to na nejakom zraze predvediem.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

Dalsie novinky v sezone 2010 nahodene PHILIPS Extrem power H4 novinka na trhu +100% svietivost a predne parkovacky Philips led 6000K.Svieti to super hlavne tie ledky su sice drahe ale je to supa cista biela farba.

http://www.autofun.cz/general-motors-sp ... hpvo-6252/

a toto ste videli?
CHEVY SPARK 1,2LT biely
limach
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 30, 2010 12:13
Bydliště: Olomouc

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od limach »

Já mám zase novinky pro New Spark modelový rok 2011: vstup pro flash disk standardního tvaru a specifikace 2.0 a otevírání kufru flačítkem pod SPZ, už ne zevnitř. My už to tak máme u našeho Sparku.
Chevrolet Spark 1.2 LS Plus, green cocktail
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS TI, Alfa Rosso
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

Ahoj Limach to otvaranie kufra ma celkom zaujima tak dufam ze sa na nejakom zraze uvidime a budem to moct dokladne prestudovat :PP: Ak sa to bude dat tak si to dam asi dorobit.

Inak ten volant na tom upravenom sparku ma dostal neviete o niekom sikovnom kto by to vedel dorobit?
Ale jedine calunika mam moznost kupit ten potah co mate na aveu ale skusal som to a na tom trojramennom volante to dobre nesedi uz len kvoli vyrezom na prsty.Chcel by som to v ciernej kozy a presivane cervenou nitou...
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od Jajuska95 »

Limachu,tak to máte super, ten kufr mi celkem chybí.. ale jinak jsem se Sparkyskem spokojená.. ;) ;)
limach píše:Já mám zase novinky pro New Spark modelový rok 2011: vstup pro flash disk standardního tvaru a specifikace 2.0 a otevírání kufru flačítkem pod SPZ, už ne zevnitř. My už to tak máme u našeho Sparku.
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
limach
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 30, 2010 12:13
Bydliště: Olomouc

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od limach »

to PeterF: určitě, nejpozději na jaře bychom se mohli někde potkat, nejen my dva - teda jestli mi Sparka manželka půjčí :D Ale vyjde to asi až na jaře, co?

to Jajuska95: to nás moc těší, že jste se Sparkem spokojení, tak to má být, doufám, že my taky budeme. Máme zatím jen cca 1000 km, 90% po městě, spokojenost, ale na nějaké závěry je ještě moc brzy. Co mě osobně dost chybí, jde spíš jen o pocitovou záležitost, je absence jakékoli známky toho, jak je zahřátá chladící kapalina. Ve své Alfě mám i zeploměr oleje, tak jsem z toho trochu nervózní... :) Spotřebu jsem ještě neměřil, ale odhaduji to ve městě tak okolo 6,5. Jo a zdá se mi, že dvojka a trojka je trochu zbytečně dlouhá, ale možná je to jen o zvyku. Jinak OK.

P.S.: co je se Spark webem, že nejede?

2PS: POZOR: dnes ráno, v 8,45 na HBO Transformers 2 - povinná "četba" pro majitele Chevy a pro nás v jedné z rolí i zelený SKIDS... -i
Chevrolet Spark 1.2 LS Plus, green cocktail
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS TI, Alfa Rosso
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

Ahoj limach ta jar je asi najpravdeopodobnejsia teraz bude mat asi kazdy nabity program.Kazdopadne mavam casto cestu do Brna tak ak pojdem napisem ti a mohlo by som ist cez Olomouc.
Ahoj Jajus ani nevies aky som rad ze si sa ozvala dlhsie som o tebe nepocul.Dufam ze sa mate aj s Ivosom dobre.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
limach
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 30, 2010 12:13
Bydliště: Olomouc

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od limach »

PeterF píše:Ahoj limach ta jar je asi najpravdeopodobnejsia teraz bude mat asi kazdy nabity program.Kazdopadne mavam casto cestu do Brna tak ak pojdem napisem ti a mohlo by som ist cez Olomouc.
Určitě dej vědět, až pojedeš přes Olmik, na kafe a pokec si čas vždycky najdu -i
Chevrolet Spark 1.2 LS Plus, green cocktail
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS TI, Alfa Rosso
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od Jajuska95 »

Peter, máme se dobře, děkuji za optání, máme se dobře, jen máme práce nad hlavu, tak moc času nemáme, teď jedu pracovně do Prahy.. A jak se máš ty? Kolik už máš najeto? Náš Sparkys už skoro 24tis.km, počítáme, že v lednu-únoru půjdeme na další garančku.. :lol: :lol:
Limachu, web nejede jelikož tam bylo málo lidí, tak to nemělo smysl..takže co se týče Sparka, tak jedině tady tato sekce Spark.. ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od PeterF »

Ahoj Jajus ja sa ma dobre sparky zatial poslucha a pomaly sa chysta na prvu servisku.Mame nabehane len nieco cez 13000 takze to bude asi v january.Som zvedavy ako potom pojde doprajem mu ten podla mna najlepsi olej urcite od Mobil 1 nejaku 5W30ku.Som zvedavy ako sa chlapci v Ziline posnazia....
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: RAKETAAAAAA

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak to nás v lednu čeká už druhá garančka.. možná v únoru.. :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Odpovědět

Zpět na „SPARK“