Moja robota a iné aktivity

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

no dech mi to tají stále aj keď na takú nádheru mám čas len 14 dní do roka no a to je málo ale alespon to.Inak dneska odpočívam pri kúpaniu v prírodnom kráteru a pitím čierneho pivka,a to je príprava na zajtrajšok keď idem do dalších 2 jaskyň,foto bude aj z tade a už teraz mám vyše 600 foteček takže asi tak 15 ich hodím na rajče a môžete sa kochať no to čo som videl na živo mám v srdci :lol:
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

Tak dneska som ulovil to čo sa málokedy podarí lebo nie v každej jaskyni sa nachádza SLNKO a keď už ho nájdete je vždy v najvyššom portáli a preto ho odfotiť bývá problém no ako sa mi to podarilo to nebudem radši opisovať ale už teraz mám od jyskyniarou žiadosť o zaslanie fota tak tady je no keď sme ho dneska dali na 127 obrazovku to tají dych a Já som šťastný :D
Přílohy
VelkáSt2 (77).jpg
VelkáSt2 (77).jpg (136.05 KiB) Zobrazeno 2180 x
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od kesko »

Teda Peha to musí byť úžasné. Tie fotky určite stoja za tú námahu.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

To sú len náhledy ako dorazím domov a bude času tak to dám na rajče v plnom rozlíšení tu mám len mobilný net a to už aj takú malú fotku načítává pomali a já fotím okolo 3 - 5 mega :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

No nakolko som sa stal technikom v protipovodnovej technike tak mám na starosti vše okolo toho 3 člny a do teraz 2 motory no doba sa mení a tak nám došel nový Jonson ale je to len 25 Kw motor,síce na gumený raft to stačí ale v sklade už skoro 5 rokov ležal ladom motor CRESCENT z roku 1983 a ten má už výkon 45 Kw je to vodou chladený 3 valec a tak s kolegom sme sa do neho pustili no a výsledok je že z neho máme závesný motor na velký čln.Museli sme však vyriešiť radenie a pridávanie plynu lebo pôvodne bol na športovom člne ale aj to sa nám podarilo a dneska sme ho naštartovali a ten zvuk je brutálný :lol: Už sa teším na 8-9.7. to ideme na priehradu a tam fénix povstane z popola :lol:

A to je ten fešák :lol: :lol: :lol: a abych nezabudol tak na štítku je výrobca ... DDR....
Přílohy
Crescent (3).jpg
Crescent (3).jpg (91.78 KiB) Zobrazeno 2163 x
Crescent (2).jpg
Crescent (2).jpg (94.85 KiB) Zobrazeno 2163 x
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od alvin »

Nejde potom o motor wartburg,ke´d ide o 3-válec z DDR ? tie motory dosť často sa používali na pohon motorových člnov :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

No ano je to platforma warburka ale tento má len 800 kubíčkú takže je manší jo už som aj zabudol ako sa ta firma volala ale ich motory boly vahlásené ako jedny z najlepších v motorových člnoch aj závodných.Spolupracovali už v dobe Melkus a pokračovali až do rozpadu nemecka no vraj táto firma ješte robí motory len sa inak volajú.Crescent boli ich najlepšie motory a tenhle fešák nám pohánal laminátový čln Šport a bola to perfektná jazda no málo sa o neho staralo tak chudák pred 3-4 rokmi skončil a zasekol sa no a s kolegom sme ho pomali začali dávať do kopy a našťastie máme ješte jeden na súčiastky takže dneska konečne zavrčal a fakt jeho zvuk presne pripomíná športový Melkus alebo Warťas :lol: Už sa neviem dočkať ako sa bude chovať na vode tam vlastne patrí :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

Ták dneska sme si užívali pri vode a bolo fantasticky jo a ješte Nás točila telka takže by to malo byť v Krimi Novinách na JOJke tak sa kuknite ako nám to ide :lol: :lol: :lol: Jo môj starý motor síce nabehol a išiel perfektne ale po chvíly sa mu rosypalo čerpadlo vody tak odišlo chladenie no ale na svôj vek je dobrý takže ho dám zasa do poriadku a bude to ale aj tak po celom dni sme oba potrebovali oddych :lol: :lol: :lol:
Přílohy
Pov.9.8.jpg
Pov.9.8.jpg (175.35 KiB) Zobrazeno 2131 x
Pov.9.8 (43).jpg
Pov.9.8 (43).jpg (150.19 KiB) Zobrazeno 2131 x
Pov.9.8 (19).jpg
Pov.9.8 (19).jpg (103.45 KiB) Zobrazeno 2131 x
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od hladolef »

No pekne -i Jako o dovolene.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

Tak a mám novú hračku :lol: :lol: :lol: Frajerské NAVARA silák s 3,0 motorom,to sa bude jazdiť v terénu no máme tu 4 kolku ale ta mi k srdcu neprirostla mal som rád naše Terrano ale už toho mal chudák dosť a tak Navara je jeho náhrada lebo ta KIA Sportic je lenivá potvora čo sama má problém s jazdou a nie to ješte ťahať príves s ATV Polarisom,na to je tahle hračka ako stvorená :lol: :lol: :lol:
Přílohy
DSC00448.jpg
DSC00448.jpg (126.24 KiB) Zobrazeno 2089 x
DSC00447.jpg
DSC00447.jpg (84.96 KiB) Zobrazeno 2089 x
DSC00446.jpg
DSC00446.jpg (106.06 KiB) Zobrazeno 2089 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

No v najhoršom Vám posuneme tie staršie autíčka :lol: Jo moja Tatrička už je zaradená v jednej dobrovolnej hasičskej stanici a tak aby mi nebolo smutno tak mám tohle no :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

Tak som sa práve vrátil z takzvaného resetu hlavy :lol: No jedná sa o to že ako hasiči alkohol v robote vôbec nemôžeme (nie že by mi to vadilo ba naopak) a tak po každej príležitosti (narodeniny,sviatky) sa nám zbierajú flaše no a raz za čas je mnusíme vyprázniť :lol: Boli sme na chate Rožňavských jaskyniarou ( no kde inde by som bol nie) a dali sme si do nosa ale urobili sme si aj výlet do okolia lebo počasie bolo nádherné :lol: :lol: :lol:
Přílohy
IMGP0460.jpg
IMGP0460.jpg (156.83 KiB) Zobrazeno 2151 x
IMGP0467.jpg
IMGP0467.jpg (138.39 KiB) Zobrazeno 2151 x
IMGP0479.jpg
IMGP0479.jpg (111.6 KiB) Zobrazeno 2151 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od -peha- »

Tak pánové a dámy držte mi palečky lebo práve odchádzam do Žiliny na psychotesty ktoré ma čakajú zajtra od rána :o Ale nebojte psycho nie som takže hurá do toho :lol: :lol: :lol:
Přílohy
20100501659.jpg
20100501659.jpg (122.36 KiB) Zobrazeno 2131 x
Uživatelský avatar
sk.kk
Příspěvky: 67
Registrován: čtv led 21, 2010 22:13
Bydliště: Kežmarok

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od sk.kk »

-peha- píše:Tak pánové a dámy držte mi palečky lebo práve odchádzam do Žiliny na psychotesty ktoré ma čakajú zajtra od rána :o Ale nebojte psycho nie som takže hurá do toho :lol: :lol: :lol:
Drzim palce... taktiez som ich v minulosti absolvoval a musim povedat, ze normalny clovek sa nema coho obavat... -i (to ale bola "sebakritika")... :lol:
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil, siva Urban
Chevrolet Cruze LT Plus 1,6 16V, 124k, Biela Summit
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Moja robota a iné aktivity

Příspěvek od PeterF »

Do Ziliny? :shock: Zastaf se na kafe.To ides na lege?
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Odpovědět

Zpět na „POKEC“